Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nigde . I dalje su bolji. Odbrana je suplja. Cutao si do finala i sad pricas o sredini. Tuzno. Zvog 15 minuta lose igre hrvata
Evo ja od početka pričam o nepostojećoj nadmoći. Hrvati jesu imali gomilu suteva u prvom poluvremenu ali samo jedan u okvir gola. I to su dali samo zbog pogubljenog Kantea. Cim je izašao Kante Francuska igra mnogo bolje, a Hrvati trče okolo ko muve bez glave
 
Poslednja izmena:
Čekaj, odluči se - jesu li imali samo 15 minuta ili više?

Francuzi igraju kako im treba i koliko im treba da bi ostvarili rezultat, pusti me te "kakve veze ima što smo izgubili, bili smo nadmoćniji..." logike.
 
Nije subasic nikakva rupa, vrhunski je golman. Samo su francuzi vrhunski igraci i znaju tacno gde da sutnu, a ne kao nasi sampioni koji samo raspale iz sve snage, bez grama mozga, i da se nadaju da ce pogoditi okvir gola
Pa danas je rupa. I prvi a naročito 4. gol je bio u njegovom domašaju.
 
Meni ovaj Mbape deluje kao neko trkačko grlo, koje zna malo fudbal da igra
 
U narednih 15 minuta posed lopte će biti 90:10 procenata u korist Hrvata i to ne zato što su oni toliko bolji već zato što će Francuze da boli uvo da se cimaju ka napred ali ne sumnjam da će pojedincima i to da bude argument o "nadmoći".
 
Brz je i brzo reaguje. Nema neku tehniku ali igra na tom mestu gde mnogi nemaju strava tehniku pa budu fantastični strelci. Uostalom, CR7 je nikakav tehničar u odnosu na mnoge igrače a šta radi čovek. Ili ko se seća Darka Pančeva. Taj je bolje igrao glavom nego nogom a uzeo zlatnu kopačku svojevremeno.
 
To je to...znaci galski pevci po drugi put osvajaju....

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Čekaj, odluči se - jesu li imali samo 15 minuta ili više?

Francuzi igraju kako im treba i koliko im treba da bi ostvarili rezultat, pusti me te "kakve veze ima što smo izgubili, bili smo nadmoćniji..." logike.
15 20 max. Odlocan fudbal igraju i bice drugi na svetu. Svaka im cast
 
Meni ovaj liči na Binića (kad već pominješ Pančeva) [emoji6]
 
Ne sumnjam.ni ja da ce ljubomorni pojedinci pricati kako su ovde isgubili a ne da je zemlja sa 4m druga na svetuuu
 
Svaka im čast!

Nemam ja ništa protiv toga što su drugi nego što ih dižete u nebo kao da su bili ubedljivo najbolji na prvenstvu i da su bespogovorno zaslužili prvo mesto a imali su mnogo više loših minuta od tih 15-20 koliko ti tvrdiš.
 
Mbape tek treba da napreduje, igrac prvenstva po meni imajuci u vidu godine

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Mbape tek treba da napreduje, igrac prvenstva po meni imajuci u vidu godine

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
U pravu si sli ako ces tom logikom onda je modric igrac prvenstva, imajuci u vidu godine
 
Svaka im čast!

Nemam ja ništa protiv toga što su drugi nego što ih dižete u nebo kao da su bili ubedljivo najbolji na prvenstvu i da su bespogovorno zaslužili prvo mesto a imali su mnogo više loših minuta od tih 15-20 koliko ti tvrdiš.
Najbolji nisu. Francizi su najbolji bez obzira na sve,. Ali ono sto je bitno da je Hrvatska zasluzeno makar i vrhu.
 
A tek koliki je krš Pogba - nikad mi neće biti jasno kako i zašto su za njega davali toliki novac da je čak bio i najskuplji igrač sveta!
 
Да су Французи били мало озбиљнији, лагано петарда. У сваком случају, југоносталгичари на апаратима.
 
Vidi se da su francuzi klasa i da im je prošli meč bio mnogo teži nego ovaj. I dalje mi je žao belgije što nisu igrali u finalu. Mnogo bolja bi bila finalna utakmica.
Hrvati treba da budu prezadovoljni ovim učinkom.
Drago mi je što su evropski klubovi u top tri i što su englezi dobili ono što su zaslužili.
 
Najbolji nisu. Francizi su najbolji bez obzira na sve. Mozda i Belgijanci. Ali ono sto je bitno da je Hrvatska zasluzeno makar i vrhu.

U svemu tome što si napisao se apsolutno slažemo.

Ono u čemu se ne slažemo je to što sede priča o nekoj nadmoći Hrvatske i tome koliko su dozvolili Francuzima da igraju a ja kažem da je Dešam postavio doktorsku taktiku, baš kao što se i očekivalo protiv tehnički potkovane ali spore i umorne/istrošene ekipe.
 
Hrvatska sama sebe pobedila, nesreći penal i dva puta Subašić na pogrešnoj nozi.

Biće zanimljivo videti kako će Subašić osvanuti sutra u našim i komšijskim medijima, s obzirom na to kako smo ga svojatali za nacionalnost xD
 
Tuzan dan za srbofobe i jugonostalgicare. Vive la France! Novak mora sam da slavi e *mjau**mjau**mjau*. Tako blizu, a tako daleko. Ne moze bez crnih dresova. Ajde doma.

Sent from my SM-G965W using Tapatalk
 
E sad pamet u glavu naši, pa neka nam Vučić uveze malo Senegalaca, Nigerijaca, Kenijaca i ostalih trkača. Kako neko ovde reče, za 10-15 godina će ovo više ličiti na ragbi nego na fudbal kakav smo voleli da gledamo.
 
Vidi se da su francuzi klasa i da im je prošli meč bio mnogo teži nego ovaj. I dalje mi je žao belgije što nisu igrali u finalu. Mnogo bolja bi bila finalna utakmica.
Hrvati treba da budu prezadovoljni ovim učinkom.
Drago mi je što su evropski klubovi u top tri i što su englezi dobili ono što su zaslužili.
+1

Francuska i Belgija najviše pokazale na ovom SP.
Francuska gotovo sigurno igra i finale u Kataru ako na klupi ostane Didier. Kakva izmena kada izvlači najgoreg igrača sredine terena u 50tom minutu, kapa dole..

Hrvatska da se udara u zadnjicu sa ovim drugim mestom , ovakva sreća se ne može ponoviti u narednih 50ak godina.
Ali mora se priznati da su ozbiljno digli igru u finalu , i za to čestitke.

Na kraju SP i nije bilo toliko loše :)
 
Poslednja izmena:
U svemu tome što si napisao se apsolutno slažemo.

Ono u čemu se ne slažemo je to što sede priča o nekoj nadmoći Hrvatske i tome koliko su dozvolili Francuzima da igraju a ja kažem da je Dešam postavio doktorsku taktiku, baš kao što se i očekivalo protiv tehnički potkovane ali spore i umorne/istrošene ekipe.
Bez pogovora. Ononsto se gleda je rezultat i Hrvati posle 90 min subpokazali da nisu bolji. Nije fusdbal samo drzanje lopte vec i taktika a pre svega goloviOno sto jesu drugi na svetu svaka im cast.
 
Ma hrvati prosecna ekipa,samo su imali srece i lak zreb.

Sent from my Galaxy S6 Edge
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno