Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala, ima ih i na kp za 2600 din, to ću da uzmem.

Smart remote je od-li-čan, a još nemam sbb (stiže za koji dan).

Daj šansu tom 50", ja upravo gledam 65" sa 2,5m i naravno da nije preveliko.

Neki prvi utisci pomalo nabacano:
zvuk preko tv zvučnika je bolji od očekivanja, crna je daleko bolja od očekivanja, slika zahteva malo kalibracije (podelite vaša setovanja), uglovi gledanja su prihvatljivi. Fudbal :( je dobar, na rts hd, ali ja to i ne gledam.
Najodvratnija stvar je sivkasto bela boja pozadine menija, užas. Plejer radi solidno. Nisam ništa preko 1080p puštao. Naša CATV je odvratna, užas, strašno (RVKDS), uključujući i tzv hd kanale. Za šta oni nama uzimaju pare...
Plazma je generalno imala lepšu (življu) sliku ali ko hoće da joj parira nek se otvori za qled, oled. Opet, crna iznenadjujuće dobra.
Za 1080e na 12 rata čekovima bez kamate ne da se ne žalim nego sam prezadovoljan. Vreme pisanja čekova i unošenja u kasu - cca 45 min :)
 
Poslednja izmena:
Mi gledamo sa 2.5m 50" i to u minijaturnoj spavaćoj sobi i naravno da treba bar 55" [emoji3]

Nemam QNap, ali sa PC sve radi savršeno. Universal Media Server je instaliran, veza WiFi. Isključen je bilo kakav postprocessing na UMS.

Za Plex treba malo zezanja (oko plugina i titlova), radi dobro ali ga ne koristim.

Netflix, EON dobri... D3 Cam guide dobar...
 
Gde, još se ne snalazim sa UI.
 
Za 1080e na 12 rata čekovima bez kamate ne da se ne žalim nego sam prezadovoljan. Vreme pisanja čekova i unošenja u kasu - cca 45 min :)
rata je oko 1080 dinara? :D


što se digitalnog audio izlaza tiče, verovatno je samo stereo zvuk. ne znam kakvo pojačalo imaš i kakav DAC uzimaš
 
1080e <- nisi video "e" ;)
Samo stereo mi i treba.
 
Ljudi jel realno da je ovako malo memorije za aplikacije ima Samsung? Neke bezveze aplikacije koje ne mozes da obrises i 170MB memorije za instalaciju drugih aplikacija. A fazon ima neka aplikacija koja je 180MB lol
 
Budžet model, android tv box i rešen prob.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Jel i kod tebe tako mala memorija? Ja se usro da mi nisu uvalili neku fejk verziju TVa kad je tako malo memorije haha. Sto su uopste instalirali ove bezveze aplikacije koje ne mogu da se obrisu. Imam neku madjarsku aplikaciju i neku UFC bzv stoje tu i smetaju.
 
offtopic:
1080e <- nisi video "e" ;)
€1080 podeljeno na 12 i preračunato u dinare dođe oko 10800 (izostavih nulu u prethodnoj poruci) dinara rata :)

u svakom slučaju, nek' te dobro služi TV
 
Upravo tako - 2 čeka mesečno. 2009. sam kupio plazmu na identičan način, sve čekovi.
Kupljen DAC, sad imam i stereo na stubu i konektor za slušalice :)
 
Poslednja izmena:
Da otključa kanale DTV u skladu sa paketom koji se plaća kablovskom operateru.
 
Ovo opamećivanje kućne multimedije počinje da mi se svidja naročitno posle povezivanja na pojačalo - ukratko, koja BT tastatura sa tačpedom je jeftina i dovoljno dobra za ovo čudo i 'oćel ona moći da glumi daljinski za sve :)
 
Poslednja izmena:
Jel to ono što ima LG - to mrzim :) Mislio sam na pravu malu tastaturu.
 
Hah. Nijedna BT tastatura nije dovoljno jeftina i dobra, pa još sa tačpedom. Bilo je nekih kineza tu i tamo, ali iskreno....đ.u.b.r.e.
Samo Logitech, ako si spreman da ga platiš.
 
Moj savet je da se uzme airmouse minix A2. Odličan, licno ga koristim. Mislim da ima na akciji na GB za 18e

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Samsungov smart daljinac je odličan.
Ja samo imam dilemu oko soundbara, tj ne daju mi se pare. A zvuk je nikakav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno