Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Kako se ne koristi kodi za šta je namenjen?
XB(ox)M(edia)C(enter) - Media centar za X-box. Doduše, ne koristimo za konzolu nego za PC i android boksove, ali svrha je da bude medija centar. A to je upravo njegova svrha kod mene. Filmovi/serije i IPTV. Slike sam doduše preskočio, ali tu je i muzika sa karaoke tekstovima pesama.

I još ti pokazuje kakvo je vreme :d

A ruju sam dobio i ne gledam je - samo VOD koristim, filmove i serije.
 
Poslednja izmena:
Kako se ne koristi kodi za šta je namenjen?
XB(ox)M(edia)C(enter) - Media centar za X-box. Doduše, ne koristimo za konzolu nego za PC i android boksove, ali svrha je da bude medija centar. A to je upravo njegova svrha kod mene. Filmovi/serije i IPTV. Slike sam doduše preskočio, ali tu je i muzika sa karaoke tekstovima pesama.
Da, ali uglavnom za lokalnu biblioteku, filmova, serija muzike, ... Moze i online naravno, ali naravno legalna.
Kad sam to rekao, mislio sam pretezno na Kodi addonove, i to ove sto nude ilegalni sadrzaj.
Zar se Kodi nije nalazio pred mnogim tuzbama upravo zbog toga? A i mislim na sajtu da im negde pise nesto o tome kako treba da se koristi, za sta je namenjen i kako oni nisu odgovorni za tu ilegalu,....

PS: TL;DR: Da, Kodi kao media centar a ne da zameni kablovsku i Netflix [emoji14]
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
li svrha je da bude medija centar. A to je upravo njegova svrha kod mene. Filmovi/serije i IPTV. Slike sam doduše preskočio, ali tu je i muzika sa karaoke tekstovima pesama.

+1 Radi kao doxa
 
Na koje misliš, plaćene ili džabne. Ovi što se plaćaju vjerovatno je Viet tv najbolji a besplatni su svi od danas do sutra. Ne mora biti adon, staviš u live tv bilo kakvu listu i radi isti posao.
 
Na koje misliš, plaćene ili džabne. Ovi što se plaćaju vjerovatno je Viet tv najbolji a besplatni su svi od danas do sutra. Ne mora biti adon, staviš u live tv bilo kakvu listu i radi isti posao.
Pozdravi Luc-Luca ako svraća u VIP. ;)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Mts Go ti je najbolji za arene. Skoro su i rezoluciju povećali na 1024x576. To ti je 100 regularno. Ili ako gledaš samo na tv-u, onda antena tv.


Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
Da ali cesto ne radi kako treba, i ne bi mogli drug i ja da uzmemo pa da imamo zajedno. Trazim nesto da mozemo nas dvojica da koristimo, nekada i u isto vreme. Ali trazim iskljucivo AS kanale.
 
tvviet stabilizovao i nadogradio. steta sto zbog nekih p... nema vipa u pm. bas *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*
1. nisam p
2. pogrešno si protumačio moj komentar - smatram da to što je Majsta uradio totalno bez veze
3. Kad si od Željka dobio EON nalog, ponudili smo ti i Boban i ja, tj. Željku smo rekli da te kontaktira pošto ste u skoro svakodnevnom kontaktu bili i da imaš naše naloge. Koliko sam tada razumeo, nije ti trebalo
3. Tebi hvala na tome što si nam omogućio da gledamo tvviet u tom trenutku. To sam ti i javno napisao na SF.
4. Sve najbolje od sveg srca ti želim i puno mušterija.

PS, ovde ni tebe ni Čika Kureta nisam reklamirao ne zato što imam nešta protiv vas, već sam mislio da ipak nije mesto za javno objavljivanje. Ako ti smatraš da to treba, uvek ću te reklamirati, jer to apsolutno zaslužuješ.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
1. nisam p
2. pogrešno si protumačio moj komentar - smatram da to što je Majsta uradio totalno bez veze
3. Kad si od Željka dobio EON nalog, ponudili smo ti i Boban i ja, tj. Željku smo rekli da te kontaktira pošto ste u skoro svakodnevnom kontaktu bili i da imaš naše naloge. Koliko sam tada razumeo, nije ti trebalo
3. Tebi hvala na tome što si nam omogućio da gledamo tvviet u tom trenutku. To sam ti i javno napisao na SF.
4. Sve najbolje od sveg srca ti želim i puno mušterija.

PS, ovde ni tebe ni Čika Kureta nisam reklamirao ne zato što imam nešta protiv vas, već sam mislio da ipak nije mesto za javno objavljivanje. Ako ti smatraš da to treba, uvek ću te reklamirati, jer to apsolutno zaslužuješ.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Hvala drug. Nisam na tebe nista mislio... mislio sam na one p... koji su zloupotri*mjau**mjau**mjau**mjau*li vip nalog koji sam pravio. Javni se na skype ili neki pm :)). Pozz
 
Hvala drug. Nisam na tebe nista mislio... mislio sam na one p... koji su zloupotri*mjau**mjau**mjau**mjau*li vip nalog koji sam pravio. Javni se na skype ili neki pm :)). Pozz

U periodu razvoja smo koristili tvviet domenu (prije 5-6 godina), davali besplatno i slicno... i kad je doslo vrijeme da radimo komercijalno, ljudi su vec uvelike znali za tvviet i tako je i ostalo :))
 
Kad sam na forumima citao vietnamac, naivno sam pomislio da je stvarno neko iz viet konga :)
 
Luc+luc, jedan domaći zadatak za tebe prijatelju:
Sutra kreće sa emitovanjem Eurosport 4K, budi prvi koji će da ga ubaci u listu kanala ;)

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno