Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Jel imate neki pouzdaniji izvor za sportske kanale. U pocetku je super radilo, zaboravio sam ko mi je poslao jednu od .m3u lista sa hiljadama kanala, sad secka ozbiljno ili uopste neće da se ucita kanal.. Treba mi nesto pouzdano sad za svetsko prvenstvo ako je moguce..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
A sve to free da bude ? Da li si realan ???

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Jel imate neki pouzdaniji izvor za sportske kanale. U pocetku je super radilo, zaboravio sam ko mi je poslao jednu od .m3u lista sa hiljadama kanala, sad secka ozbiljno ili uopste neće da se ucita kanal.. Treba mi nesto pouzdano sad za svetsko prvenstvo ako je moguce..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Paktv sports i Pi sports (kod mene su u okviru zem addon-a) trenutno imaju Bein Sports kanale (neki su full HD), oni bi trebalo da prenose SP, za mesec dana ko zna sta ce biti.
 
Imas RTS na svakoj iole krstenoj domacoj listi, lako se online nalaze i liste za Skysports. Bar sam ja lagano na guglu nalazio, kad pocnu pojedini "komentatori" na "nacionalnoj televiziji" da malo vise prosipaju pamet.
 
Zašto i to, kad na rtsplaneti imate sve rts kanale free?
Ili zbog komentatora, u svakoj listi imate nemacke free hd kanale za SP.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakva je slika na rtsplaneti? Da li imaju RTSHD?
 
RTS Planeta ima RTS HD, slika je dobra.


Poslato sa Che2-L11 uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi, jel imate neki addon da radi (strani kanali i sport), meni prvo prsla croatia on demand, pa posle i serbia live, bukvalno nestali programi s liste. Sve sto sam nasao na youtube-u nece da se instalira ili nema kanala. Mislim da je kodi zavrsio karijeru, na moju veliku zalost.
 
Nije kodi završio karijeru, niti će završiti u nekoj skorijoj budućnosti. Samo treba znati šta i kako.
Što se tv listi i kodi adona tiče - sve što je džabe, brzo crkne. Plaćene liste kao i adoni su sigurni.
Imate vaders.tv, ruya... od stranih a za domaće ipak ne bih javno pisao.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Slaba vajda od tih javnih adona. Ajde kome treba lista sa stranim sportskim kanalima nek se javi :d sem Salacue - on ima više od mene.
 
Evo javljam se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slaba vajda od tih javnih adona. Ajde kome treba lista sa stranim sportskim kanalima nek se javi :d sem Salacue - on ima više od mene.
Nemoj da si takav! Znaš da sam izašao iz priče sa iptv i skeniranjem listi. Ovo što imam radi dok bude moglo. Kad prestane... Pa Bože moj, nije smak sveta. Valjda će Žeka, Nebojša, Joca ili već neko pomoći.
U svakom slučaju, pozdravi mi VIP deo SF-a.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
E kad smo kod SF. Bio sam clan od 2004. mislim i onda mi je uzeo novi sf nik i sve postove :(
 
Ajde ovako:
Kad gospođa završi sa fejsom i inim glupostima, sedam za računar da pošaljem iptv liste za 10 ljudi koji se jave na PP.
Liste rade poodavno, samo da pretresem šta tačno radi.
Liste u kodi povucite kroz simple pvr koji prethodno treba da omogućite. Za epg - nisam siguran šta trenutno radi. Logoe možete da nađete, a kome nisu neophodni mogu i bez njih.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ajde ovako.
Kad gospođa završi sa fejsom i inim glupostima, sedam za računar da pošaljem iptv liste za 10 ljudi koji se jave na PP.
Liste rade poodavno, samo da pretresem šta tačno radi.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

:smoke: eto, šta sam vam rekao.
 
Trazite im Ruyu za strane kanale ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dobar si. Da nećeš možda i moj nalog od EON-a da im dam? [emoji14]

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ma zezam se malo ja, ne treba meni.
A i EON ne valja [emoji14]
Svakako, sta god da im date, verovatno ce im bolje raditi i vise trajati nego ti javni addonovi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A možeš se i ti pridružiti deljenju listi.
Eto, nas trojica po desetak listi... Ljudi imaju šta da gledaju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
E ovako: poslao sam za 7 ljudi, tako da ko još hoće, može da se javi. Ako ne stignem večeras, sutra šaljem.
Liste je svako posebnu dobio, što znači da nisu slate iste liste svima. Ako ih ne budete delili dalje - imaće te šta da gledate. Sve liste su globalnog tipa. Šta to znači? Ima kanala iz celog sveta i uglavnom većina kanala radi. Ako se desi da npr. neki kanali iz Afrike ne rade, ne znači da neće raditi iz Evrope. Ako ne rade bugarski ili mađarski kanali, ne znači da ne rade ex-yu. Ako ne radi pink romance, ne znači da ne radi arena sport.
Obzirom da liste imaju na hiljade kanala, treba im vremena da se učitaju bilo u VLC, kodi, neki od android iptv plejera...

Uživajte dok traje.
 
Koja je najbolja pay lista sa AS kanalima? I da li bi mogao kad bi uzeo da podelim sa drugom npr?
 
Koja je najbolja pay lista sa AS kanalima? I da li bi mogao kad bi uzeo da podelim sa drugom npr?
Mts Go ti je najbolji za arene. Skoro su i rezoluciju povećali na 1024x576. To ti je 100 regularno. Ili ako gledaš samo na tv-u, onda antena tv.


Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Sa tim listama ne može da se pretražuje sadržaj koji se emituje, već samo da se šaltaju kanali? Kad sam uzimao GT1 Ultimate preko KP došao je sa preinstaliranim nekim add-onima sa brdom kanala, ali me je tu smorilo što šaltam besomučno sportske kanale, a ne znam da li i na kojem ima recimo neka strana fudbalska utakmica. Kad sam probao neke add-one za Kodi gde može da se baš odabere utakmica iz liste prilično su kilavo radili.
 
Probaj sport365 addon (vidi prethodnu stranu), biras po utakmici

a za android show sport tv app
 
Liste ubaciš u pvr, a u njemu uneseš link za epg... I VOILA - odjednom znaš šta na kom kanalu kada ide.
Kodi, ljudi, radi fantastično, samo ga treba znati koristiti.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A možeš se i ti pridružiti deljenju listi.
Eto, nas trojica po desetak listi... Ljudi imaju šta da gledaju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ma rado bih se pridruzio, i podelio bi dosta toga da je deljenje krenulo pre par godina.
Ali sada nazalost nemam sta da podelim, i to sto imam se jednostavno ne deli (tipa sad Torpedo da podeli Ruyu :D).
Imao sam pre koliko sam hteo tih u/p listi, ali nazalost, sad se prebacio na kvalitet sa kvantiteta, tako da sam batalio i skeniranje i sve, i nemam nazalost sta da podelis, a to sto imam ne mogu da podelim (dosta toga sam i dobio od drugih).
Uglavnom, Kodi je super program, samo sto se danas ne koristi za ono sto je namenjen.
 
Kako se ne koristi kodi za šta je namenjen?
XB(ox)M(edia)C(enter) - Media centar za X-box. Doduše, ne koristimo za konzolu nego za PC i android boksove, ali svrha je da bude medija centar. A to je upravo njegova svrha kod mene. Filmovi/serije i IPTV. Slike sam doduše preskočio, ali tu je i muzika sa karaoke tekstovima pesama.
 
Vrh Dno