nema potrebe a ni smisla sa trenutnim cenama da se resavas cele te platforme,to je 1155 i u najmanju ruku se isplati apgrejdovati procesor i to sad.neka ti neko upucen u total war serijal kaze ima li benefita od hyperthread-a u tim igrama pa da ides na 2600 i7,ako ne i5 35x0 je jeftin i odlican apgrejd.takodje predpostavljam da je u pitanju neka h61/b75 ploca,pa nema smisla kupovati otkljucan procesor,ako gresim,tek onda to ima smisla budziti jos.vise od 8gb RAMa ako samo igras igre ti ne treba.
sto se tice grafike,to je besmislena rabota trenutno.mozes ako si voljan malo da sacekas koji dan dal' mozda nesto naleti ovde na forumu za normalne novce,ako ne da pojuris nesto do 100e sto nije zahvaceno ovim ludilom sa majnovanjem i ostatak sacuvas za bolje vreme.trebalo bi da jos moze npr 750ti sa 2gb vram-a da se nadje za ne tako veliki novac,a cak i 77x0 bi tebi bio dobar apgrejd sa 240ke.posle valjda kad se izduvaju cene i kad nas preplave sve te grafike na tu masinu mozes i 1070 da stavis,terala bi kako treba.