Šta je novo?

iOS 11

11.2.5 je samo za X? Ja ga ne dobijam na osmici.
 
meni odlicno radi beta na ip 6s,dosta brze od 11.2.1
 
Poslednja izmena:
Preporod za ipad preporod animacije daleko manje stekcu ovo se cekalo
 
Citam utiske o 11.2.5, svi kazu da ima primetnih razlika u performansama, doduse i animacije su ubrzali malo.
 
Fenomenalno je ... samo me brine punjenje, jer pisu da se uredjaji sporije pune...
 
Pa jel to primetno ili?
 
Ne znam pun mi je ipad napunio sam ga jutros... javljam kada ga budem punio...

Generalno ipad je izuzetan, animacije klize lepse, deluje brze... videcemo za sad ovo je skroz dobar update
 
Poslednja izmena:
Jbt,a taman sam porucio iphone 7... Sta savetujete ? Da ne prelazim na 11 dok se (ako se) ovo ne slegne? Ubacili ste me u opasnu frku...

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Taj “problem” se spominje od IOS-a 11.2 ili 11.2.1
Ti imas 11.1.2
 
Ip7 laguje na poslednjem zvanicnom u multitaskingu,kad ce taj .5
 
Ne laguje nikakav multitasking, ne izmišljaj. Ne kapiram dizes dramu u dva topica, a ni nemaš telefon.
 
To onda znači, da sledi značajno padanje cena polovnim iP.

Neko napisa na internetu, ovo će se zvati ThrottleGate, ako se ne stiša.
 
Poslednja izmena:
To miriše na tužbu pre...nije mi jasno kakva im je to logika...ne gubi Li-Ion baterija 50% kapaciteta za godinu dana korišćenja
 
Koliko vidim, ne...jedino da se vratiš na verziju 9 i 10 u zavisnosti od uređaja..
 
Nema logike da zbog baterije smanjuju klok. Pre ce biti da hoce da navuku korisnike da kupe nove uredjaje. Evo npr, pre 10ak meseci, u onom programu zamene baterija, sam dobio novu bateriju. Nema sanse da je baterija oslabila za to vreme. Makar ne u toj meri da se smanji klok. Katastrofa i uzas od 11.2.1 na mom 6s. Svaki dan ga restartujem...
 
Nazad
Vrh Dno