Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LTC - $58 -> $62 -> $70.

BTC - bunar.
 
Si siguran ma ce BTC dole i koliko moze jos?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
f1k1 je napisao(la):
- Da ne otvaram novu temu nego da pitam ovde sta je bre sad ovo BitcoinPlus.

Ja ga kupio na 0.03500000 i ulozih 5 BTC. Pa cekamo jos malo, da tresnemo i dupliramo zaradu.

Secam se kad sam zaradio na ovom novcicu, i nisam prestajao da ulazem u njega, i danas je na kratko opet bio na 0.11 i prodah 100 XBC-a i lepo zaradih, cim padne na 0.03 kupujem.
 
Poslednja izmena:
LTC - $58 -> $62 -> $70.

BTC - bunar.

Nisam siguran da ce padati nesto posebno. I sada se iznenadjujuce dobro drzi. Izgleda da je fork suvise blizu da bi ljudi ozbiljnije istovarali.
Posle forka mi se cini da ce potop BTC-a jer nema nikakvih novih vesti, nema sta da se desava i na osnovu cega da se dize cena. Ne pitaj me zasto ali mislim da je ovo lazni pad i da ce udariti na 7800 jako brzo.
LTC za sada jak ko zemlja.
 
Gledajuci LTC grafik sad smo u "trecem skoku" koji bi trebalo da se zaustavi oko 63-64$. koliko sam ispratio obicno nakon "treceg skoka" sanse su 50-50 da krene jos jednom gore veceras prema 70+$ ( tesko da ce ici preko toga jel onda dolazimo do cifre od 0.1 BTC ( masa ljudi ce pokusati da se tu istovari ) ...

Vidimo se sutra bice zanimljivo videti sta se desilo :)

Moje skromno misljenje je da ltc moze mnogo jace da skoci... Secam se da sam ga kupovao po 1$.... Posle toga sam ga istresao na 40$ na bivsem btce... Lenj coin, ali zna lep profit doneti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
0.1 btc? Nisam skolovala [emoji2]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Posle forka ne znamo ni koji ce BTC biti BTC, da li izvorni ili B2X ... Za sada, ogromna vecina minera podrzava B2X. Po meni, najpametnije je sacuvati oba coina nakon forka i sacekati rasplet.
 
Posle forka ne znamo ni koji ce BTC biti BTC, da li izvorni ili B2X ... Za sada, ogromna vecina minera podrzava B2X. Po meni, najpametnije je sacuvati oba coina nakon forka i sacekati rasplet.

Najverovatnije izvorni. Podrska za 2x polako pada i ocekujem da padne noz u ledja u poslednjem trenutku od strane velikih igraca. Od svih forkova do sada ovaj je daleko najgluplji i daleko najpodlozniji manipulacijama. Ni izdaleka necu da mu pridjem. LTC mi je sada sigurica.
 
Najverovatnije izvorni. Podrska za 2x polako pada i ocekujem da padne noz u ledja u poslednjem trenutku od strane velikih igraca. Od svih forkova do sada ovaj je daleko najgluplji i daleko najpodlozniji manipulacijama. Ni izdaleka necu da mu pridjem. LTC mi je sada sigurica.

Moze li bch da izadje kao pobednik iz cele te price?
sry za off

Poslusah La, uzeo ltcc
 
Ne vidim da ga ova prica dotice uopste. BCH je vec pobedio svojim postojanjem. Ali nisam bas ni siguran da ce mu biti nesto preterano svetla bliza buducnost. Mislim da se uskoro blizi vreme da se izvlaci novac ali mozda i gresim.
 
Hvala goldi.

Altovi me ne brinu uopste, jedan po jedan od mojih nabrojanih u koje sam ulozio, idu gore.

BCH - uzeo sam fino i pobegao. Sa $300 na skoro $700, tj 2.3x kroz nedelju dana. Doduse ja sam izasao ranije ali sam opet prezadovoljan.

XMR - Sa $80 na $105 i to instant. Ima potencijala za double top tj do $160. Mozda ne odmah ali kroz koju nedelju max.

LTC - moj omiljeni za prognoziranje, vec sam njegove periode naucio napamet. $50 total support i $55 manji support su fino izdrzali ovu krizu. Ne valja kad eksplosira naglo jer ce se onda i vratiti gde je bio. Ideala bi bila da napravi novi settlement na $62-63. Neka tu bude nekoliko dana, pa napad na $70 koji je sada ozbiljan resistance i prosli put smo rikosetirali od njega. Zapravo to je jedini pravi resistance do $100, odnosno do ATH-a. A njega bi mogli pomeriti navise tamo krajem meseca. Samo neka ide polako i stabilno. Ni $150 nije daleko.

ETH - utemeljen na $300, otpor je za sada na $310 pa ide $330 i $350. Njega imam najmanje jer po meni on procentualno moze najmanje skociti od svih. 50-60% skoka za ETH je puna kapa. Zapravo $500 je mnogo ozbiljna cifra za bilo koji alt.

ZEC - On ima suludo kretanje. Prvi pravi otpor je na $300. Njega sam malo uzeo jer gomilam izrudarene zalihe u walletu i ne prodajem pre skoka. Target bi mogao biti do $500.

XRP - Kao i kod ETH-a, on po meni moze dosta malo procentualno skociti. $0.3 je dobra cifra za prodaju, odnosno 50% skoka.

Ovo je verovatno zadnji talas, odnosno prikupljanje kesa za one sto su propustili priliku u prvoj polovini godine, odnosno za pohlepne kao sto sam ja. :) Tako da ne ocekujte neke skokove od 2-3-4x, ili one u prvoj polovini godine. Altovi kao i ceo crypto su prenaduvani, ali mogu se jos pumpati pre nego sto eksplodiraju.

E sad, ja pravim plan za Bitcoin. Iskreno ne znam sta cu sa njim i ne znam ni najmanje sta moze doneti ovaj fork. Gledam priliku da ga ugrabim sto jeftinije, a za sada mi je plan da uzmem 5-6 komada pre forka, na nekom dumpu. I jos 5-6 komada, recimo 10-15 min pre splita. Cim prodje split blok, bukvalno u minut instant prodaja i moguce neko otvaranje shorta.

Spreman sam izgubiti u totalu $200 po novcicu, toliko cu gledati da pokrijem kroz short. A onda mi fakticki free ostaje taj SEG2X novcic. On bi mogao da vredi mozda i do $800 u nekom peaku (nekak predtsvu samo pravim plan), ako uzmem 12 komada. to mi je skoro 10 soma free.
 
Poslednja izmena:
Pošto vidim da pričate da će da se dobije novčić ko ima bitcoin. Mogu li da pređem iz altova u BTC pa da sačekam taj novčić. Isplati li se i daju li to na bittrex?
 
Nekoliko iskusnijih clanova u proteklih par nedelja pominje eksplodiranje balona i prenaduvanost cena crypto valuta. Meni kao nekome ko se ukljucio pre nekoliko meseci to deluje kao... kraj sveta. Voleo bih da neko ukratko pojasni sta pod tim "pucanjem" misli (npr BTC na 2k $, ETH na 100$ , LTC na 10$.... ili znatno manji pad od toga... ili pucanje kao totalno pucanje, tipa da ETH padne na 10-20$ , LTC na 4-5, BTC na trocifreno)?
Meni to deluje kao prilicno neverovatan scenario u momentu kada se o BTC prica i pise kao nikad, odrzavaju se forumi, konferencije po svetu, ulazi i neki institucionalni novac u njega, svaki deseti Average Joe je kupio po 0.1 - 0.5 BTC za sebe... i sad ovde ljudi koji su godinama u ovome pricaju o nekom pucanju balona. Kad o tome pricaju neki salabajzeri, smejem se, ali vas shvatam ozbiljno... Plasite me bre, ljudi! :)
 
Poslednja izmena:
Nekoliko iskusnijih clanova u proteklih par nedelja pominje eksplodiranje balona i prenaduvanost cena crypto valuta. Meni kao nekome ko se ukljucio pre nekoliko meseci to deluje kao... kraj sveta. Voleo bih da neko ukratko pojasni sta pod tim "pucanjem" misli (npr BTC na 2k $, ETH na 100$ , LTC na 10$.... ili znatno manji pad od toga... ili pucanje kao totalno pucanje, tipa da ETH padne na 10-20$ , LTC na 4-5, BTC na trocifreno)?
Meni to deluje kao prilicno neverovatan scenario u momentu kada se o BTC prica i pise kao nikad, odrzavaju se forumi, konferencije po svetu, ulazi i neki institucionalni novac u njega, svaki deseti Average Joe je kupio po 0.1 - 0.5 BTC za sebe... i sad ovde ljudi koji su godinama u ovome pricaju o nekom pucanju balona. Kad o tome pricaju neki salabajzeri, smejem se, ali vas shvatam ozbiljno... Plasite me bre, ljudi! :)

Niko ti to ne moze reci. I prosle godine su meni govorili "ne ulazi, prenaduvano", pa eto gdje dodjosmo...

Pred nama je, pa cemo vidjeti sta ce biti..... Ja ne vidim isto logiku zasto bi puklo nesto, a vise ljudi nego ikada je ukljuceno u kripto.
Ali, ja sam samo pocetnik.. Vidjecemo
 
Kaze lik, taksista mi prica kako kupuje btc. Isto to mi je pricao 2008 kad je ulozio u nekretnine..
 
Ali, ja sam samo pocetnik.. Vidjecemo
Stvarno sam za ovih par meseci mnogo naucio, pratim, svakodnevno posvetim nekoliko sati za crypto, ali bez obzira - nemam iskustvo. Nisam BIO TU kad se desavalo TO I TO, pa zato i trazim misljenje iskusnijih i pojasnjenje.
 
Texacha-Ne pisem cesto u ovoj temi ali kako ne shvatas ti isti ljudi koji su napumpali btc do 7500 zaradili su veliki novac i taj novac moraju da ispumpaju u kes kad tad i onda je normalno da bitkoin pada uvek je bilo tako kada je bio ATH.

Potpuno se slazem sa prognozama od La.prestige videces vec i sam kako to ide uskoro.
 
Ne brinem se ja za Bitcoin uopste, ima bar jos 6-7 godina veselja s njim :)
 
Pošto vidim da pričate da će da se dobije novčić ko ima bitcoin. Mogu li da pređem iz altova u BTC pa da sačekam taj novčić. Isplati li se i daju li to na bittrex?

Može li neko da mi odgovori na ovo navedeno pitanje?
 
Ne mora da znaci da ce puci..Bitcoin je postao poznat u svetu, veliki broj ljudi zna za njega, njegov potencijal i oni koji najmanje znaju najvise veruju u njega.I to je najveca istina.Veliki igraci vec ulaze u svet kriptovalute, ulazu svoj novac i vec se stvari uveliko kupuju uz pomoc Bitcoin-a..Ja verujem da je tacka pucanja odavno prevazidjena i da sada moze da ide samo gore.Slazem se da postoje mnogo razloga za pucnjavu ali nece do nje tek tako doci..Ipak su milijarde u pitanju da bi se tek tako ispumpavale a postoje mislim i neka pravila pomocu kojih se drzi balans..Ne znam samo koji procenat se drzi na menjacnicama ali, uvek ce biti onih koji ubacuju novac i uvek ce biti oni koji ce ga izvlaciti.Dok god bude taj balans tu gde sada jeste, nece biti nikakvog pucanja..Jedino sta moze da bude opasno po kriptovalute, koliko sam ja shvatio je da vlada "isece" kanale koji kriptovalute povezuju sa fiat valutama.
 
Može li neko da mi odgovori na ovo navedeno pitanje?

-Mozes da pređeš iz altova .. samo ih prodaš za BTC.
-Ne zna se još da li će i koje menjacnice da podrže novi coin
-Ne zna se još da li će biti tog "famoznog" HF uopšte,
Trenutna podrška je ispod 75% što znači da ga neće biti ako se održi ovakav trend
-Ne zna niko da li će se isplatiti. zbog gore navedenih nepoznanica.
Eto :)
 
Ne mora da znaci da ce puci..Bitcoin je postao poznat u svetu, veliki broj ljudi zna za njega, njegov potencijal i oni koji najmanje znaju najvise veruju u njega...

Da se ne osvrćem na ostalo.. baš ti koji sada najviše veruju u BTC će ga i izduvati do "kraja", samo da ih poplaše.. eto nama jeftinog btc-a.
 
Sta se desava sa LTC, neko je upravo kupio19.000 jedinica ltca
 
Poslednja izmena:
Znam da je totalno nezahvalno, ali sta mislite doke bi mogao da ide Ltc, od sutra pa do nekih par sati pre forka? Da li ga ocekivati oko 100 ili je and oci dalje nemoguca misija.
Kao sto rekoh niko ne moze da zna tacno ali cisto misljenja?
 
Neće drugo ostati na ovome, sklanjaju se sell order-i polako..

Naravno da se sklanjaju kad btc ponovo skace. Veceras sam rekao da sumnjam da ce padati cena jer smo blizu forka i da mislim da je fake pad. I dalje to mislim. LTC je trznuo i skocice sasvim sigurno ali ne dok btc skace ovako. Do forka BTC moze skociti ko zna koliko. LTC moze skociti u dolarima malo ali ja skok ocekujem tek kada fork prodje i pocne da se preliva.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno