Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

znam ali sta cu kad ne mogu drugacije... radilo je odlicno ranije, pojma nemam sta mu se desilo posle...
 
probao sam i to ali dobijem cak losije rezultate. jedino sto mi pada na pamet je da sutra promenim sam kanal wifi mreze jer ps4 ne vidi 5GHz mrezu koja mi je primarna. javljam ako resim problem...
 
resio sam problem promenom kanala na wifi mrezi za ps4. glupost je bila u pitanju ali i bolje sto nije nesto drugo. sa 6 sati se promenilo na 50 minuta...
 
Drigari kupio sam ps4 juce napravio USA account kupio par igrica aktivirao PS plus. Sad bi zelio da i klincima da na istoj konzoli napravim po jedan nalog kako bi oni svaki za sebe mogao da snima pozicije u igricama da ne igramo svi na istom nalogu. E sad prilikom kreiranja novog naloga mi trazi opet da se unese novi user i pass. Mogu li tu da stavim user i pass od glavnog naloga. U stvari da li je ovo sto ja pokusavam uopste nacin da vise korisnika iste konzole koriste benefite glavnog naloga a imaju mogucnost svaki za sebe da snima.napredak u igricama. Nadam se da je nekome jasno sto ja uopste pitam :)
 
Napravi svaki nalog isto kao sto si napravio prvi. Sa posebnom mail adresom a moze ista sifra.
 
Da li je moguće napraviti poseban nalog pa prodavati sa igrama koje imas na cdu za PS4 ?
I posto imam jedan nalog sa 10tak igrica kako funkcionise ako hoću da prodam sad neku od tih igrica ili vise odjednom ?
I posto sam kupio PS4 sa PS+ nalogom do oktobra a uskoro ističe kako najjeftinije da ga dopunim i da li jos uvek vazi da nmg mp da igram bez PS+ to sam ovde procitao upravo i zgadio mi se PS4 zbog toga mislio sam da mogu normalno igru da kupim na disku i igram kao na PC MP i SP ...Ali su
sve zakomplikovali zbog parica bukvalno sad moras stalno da im uplaćujes taj PS+...



Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne možeš da odvajaš igre, tako da odlaze svih 10 igara prodajom tog naloga. PS+ je potreban, a za produžetak jedino da sačekaš neki popust. Igre sa diska se ne vezuju za nalog.
 
- Ne
- Moras prodati sve zajedno ili ni jednu
- Ne mozes da igras online bez PS PLUS, kada budes hteo da obnovis pretplatu pisi onda, imas razne sajtove za kupovinu istih
 
A fora je ova..
Taj nalog je dobijen uz PS4 i nzm mu sifru..Jel moze da se napravi ona 2naloga za share pa da se oni prodaju ?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Napravi svaki nalog isto kao sto si napravio prvi. Sa posebnom mail adresom a moze ista sifra.
Napravio sam za jednog klinca napog kao subaccount i prijavio ga na psn sa novim emailom i paswordom. Kad sam krenuo za drugog da napravim isto zatrazio je da dam podatke o kartici a tonijesam radio jer sigurno ne bi prosla nasa.kartica na usa nalog. Tako da sam ovaj drugi nalog napravio bez psn pa on moze da igra samo offline
 
A fora je ova..
Taj nalog je dobijen uz PS4 i nzm mu sifru..Jel moze da se napravi ona 2naloga za share pa da se oni prodaju ?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Ne možeš da ga podeliš za prodaju ako ne znaš šifru.
 
Okej a jos nesto oko PS+..
Uzeo bih ga sredinom oktobra kad ovaj moj ističe...Kako to funkcionose ?
Jel moze da se otvori ona Visa online kartica i tu da se uplate pare pa preko nekog sajta uzmem kod za produzenje PS+ ?
I jel isto funkcionise za igrice ili mora paypal?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Neko?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
vidi na cdkeys sajtu, imas ps+ vauchere i kupovinu kredita. vodi racuna za koju zemlju ti je vezan nalog pa takav vaucher moras uzeti...
 
Pa kako da nabacim pare ?
Preko VISA online kartice ?
I jel moze preko nje da se plati ili mora paypal?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Preko kodova za dopunu wallet-a. Tipa na Amazonu, samo gledaj da uzimaš za region na kojem ti je nalog.
 
kad kupis vaucher dobijes kod koji redeem-ujes.
koliko znam ne mozes da povezes karticu sa nalogom.
meni barem visa ne radi sa uk nalogom.

na ovom cdkeys sajtu mozes i preko vise, ne treba ti paypal.
 
Pa kako onda da kupim dopunu za wallet i produzetak PS+ ?
Moze preko VISE ili ne ?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
da, moze preko vise.
 
Napravio sam za jednog klinca napog kao subaccount i prijavio ga na psn sa novim emailom i paswordom. Kad sam krenuo za drugog da napravim isto zatrazio je da dam podatke o kartici a tonijesam radio jer sigurno ne bi prosla nasa.kartica na usa nalog. Tako da sam ovaj drugi nalog napravio bez psn pa on moze da igra samo offline

Ja izbegavam te sub naloge ali kako hoces... Zavrzlama bezveze, bolje napravi pet master accounta da ima svako svoj i cao
 
@Matija00

druze, jesi li ti uopste otisao na sajt ili onako pitas? :)
odes na cdkeys, napravi nalog, klikni na vaucher koji hoces da kupis i nakon toga visa karticu kao nacin placanja...
podrazumeva se naravno da imas neku karticu za internet kupovinu sa novcem na njoj...
 
Jel siguran taj sajt ?
Deluje mi sigurnije Amazon a i procitao sam da oni daju kupone za wallet po istoj ceni ?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
ja sam takodje kupovao dosta puta sto igre za pc sto vauchere za psn i nikakvih probpema nisam imao. zato sam i preporucio njega iako ima mnogo sajtova...
bas sam prekjuce kupio ova dva dlc-a za witcher 3 dok su na popustu i sve je proteklo bez problema kao i uvek.
 
Poslednja izmena:
Zanima me kod kupovine na PS Store , recimo kad ja neku igru vidim na snizenju i "cekiram" je, odnosno stavim je u korpu (in cart) , ali ne skidam je odma (jer recimo nemam para odnosno onih kodova) jer ja tu igru kasnije i dalje kupujem po toj promotivnoj ceni bez obzira sto je ona mozda poskupela u medjuvremenu ?

Recimo stavim igru sad u korpu i skinem je recimo za 5 ili 10 dana kad uplatim kod ?
 
Zanima me kod kupovine na PS Store , recimo kad ja neku igru vidim na snizenju i "cekiram" je, odnosno stavim je u korpu (in cart) , ali ne skidam je odma (jer recimo nemam para odnosno onih kodova) jer ja tu igru kasnije i dalje kupujem po toj promotivnoj ceni bez obzira sto je ona mozda poskupela u medjuvremenu ?

Recimo stavim igru sad u korpu i skinem je recimo za 5 ili 10 dana kad uplatim kod ?
 
haha, ne verujem...
ali bilo bi dobro da moze.
 
Nazad
Vrh Dno