Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Poslednja izmena:
A jel radi Wattman?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nemam pojma, pa i na onim sa btctalk radi sve osim watt tool, to je jedino što je ostalo da proradi

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
zato sto si u biosu stavio jedne klokove a u Afterburneru druge :) jesi li editovao bios ?

Da, bios je editovan da po difolt bude 1140/2050, tako stoji i u AB. Ali iz nekog razloga stalno pada na 1040/2050
Probao sam i da smanjim overclock na 1100/2000 i malo somanjim under volt na 0.925 - 0.95 , ali opet se desava isto.
 
Pogledaj dinamicke taktove u biosu promeni sve zato ti seta napon.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Moras da koristis server sa onim portom 14444 tako nesto, meni nije hteo da radi ni jedan server sa portom 4444

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Na onoj prvoj strani ole gde su primeri ima spisak servera

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Posto sam u pogresnoj temi postavio pitanje, pitacu i ovde...

Je li koristi neko myetherwallet (MEW) za cuvanje ETH van menjacnica i kakvo vam je Misljenje o istom? :)

Ako sam dobro skontao metod back-upa, nekako najslicniji dobrom starom back-upovanju starog wallet.dat fajl sa passwordom i cuvanje na vise fizickih usb diskova, kao i paper wallet...
 
Poslednja izmena:
Posto sam u pogresnoj temi postavio pitanje, pitacu i ovde...

Je li koristi neko myetherwallet (MEW) za cuvanje ETH van menjacnica i kakvo vam je Misljenje o istom? :)

Ako sam dobro skontao metod back-upa, nekako najslicniji dobrom starom back-upovanju starog wallet.dat fajl sa passwordom i cuvanje na vise fizickih usb diskova, kao i paper wallet...
Ja ga koristim za eth i sve erc20 tokene, odnosno ICO novcice.
 
A kako se povlace novcici ako sajt ode down?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
kad bi znao cemu sluze tokeni, neka goriva i sta sve nisam video "novo"..Treba li to znati ili da preskocim?
 
Imali li neko ideju zbog cega dolazi do ovih oscilacija?

Mh/s ide izmedju 164 i 177, Core Clock stalno seta izmedju 1040 i 1140, merac potrosnje pokazuje oscilacije i u potrosnji struje 740w do 790w i sve tako u krug.

UubvyiB.jpg


Novi drajveri Dag fix, AB 4.4.0 beta 16, claymore 9.8, Win 10.

Jesu li to ti drajveri sa FIX-om za DAG. Zanimljivo je da ti promeni takt GPU tako gore dole, a cujem da nisi jedini sa tim problemom, da seta ljudima kako kome, nekima takt, nekima napon, a svima je zajednicka velika "setnja" u potrosnji struje. Mozes li staviti taktove ako ti nije tesko 1130 / 1950 da probas koliko tako "baca" MH/s?
 
Poslednja izmena:
Pogledaj dinamicke taktove u biosu promeni sve zato ti seta napon.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk

Da hvala, i ja sada mislim da je sigurno do biosa, danas sam opet na drugoj masini uradio sve isto ( drajver+ dag Fix+ ab 16) i na njoj radi sve normalno. Dok sam na ovoj problematicnoj menjao i bios koji ocigledno ne radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
ne vidim ovaj smajli posle "preskoci" pa nzm da li se spdras ili ozbiljno. Pokusao sam nesto i da izguglam ali kao o spanskom selu da citam
 
Ico može da bude profitabilna stvar. Kao što je rekao student osnovna svrha im je da zaradiš lovu, a to što dev planira i nije toliko važno.
Dosta ljudi ulaže i ceka veliku love. Mali su kapovi. Ima veliki broj holdera. Niko neće da proda ispod cene za koju ih je dobio dok nisu izašli na menjacnicu. Uglavnom može da se izvuče x5. Ali sa x2 na mesec dana treba čovek da se šutira u dupe. To je već tvoja taktika na koliko ćeš izaći. E, sad... što ranije ih uzmeš u zamenu za ETH, tj kad počnu da prikupjlaju sredstva to ih više dobiješ. Ali onda na duži period zarobiš lovu. Tu je i rizik da je neki prevara. A možeš da ih uzmeš i kad izađu na menjacnicu. Tu je manji rizik da ti neko hakuje eter volet ili da je prevara u pitanju ali i cena je malo jača od pre izlaska. E sad to su obično krš menjacnice.. Al i kod njih možeš da imaš ok profit jer je ponekad razlika u sell i bay orderu preko 10% u eth paru.
Moje mišljenje je da treba malo da se pogledaju. Ja sam imao pozitivno iskustvo, upravo gledam da uložim u još neke.
 
Nazad
Vrh Dno