Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Ma razumem te,vecina nas je ocekivala da se winp prica nastavi ali izgleda da se ms preracunao i nece da se zeza za male pare ;)
Trend je da se proizvodnja telefona za siroke mase prepusti Kinezima...a ko njima sa cenama moze da bude konkurentan?Kvalitet nestaje zbog toga.I ako bude neceg novog,nece ga raditi Kinez i bice preskupo.
Sve sto valja na zalost ne moze da se odrzi. WP sistem je bas nekako za telefon iam sve sto treba manje vise i nije natrpano, ovaj drndoid android mada ga imam ima sve i svasta i iz verzije u verziju sve manje lici na tel. :mad:
 
Poslednja izmena:
ko njima sa cenama moze da bude konkurentan?.
Nove Lumie uopšte nisu jeftine, a to što mi kupujemo šverc komerc to je druga priča.
Realno, nemaju prođu na tržištu, setimo se akcije u USA kupiš XL dobiješ običnu 950,
ili u Italiji kupiš 950 a dobiješ 550 ili 650, zaboravio sam sad.

Pa jel plastican ili nije?
A vidiš, meni se na Lumiama baš sviđa što su leđa plastična i što mogu da ih menjam po boji,
na moje 2 Lumie sam imao sve vesele boje, i menjao kad god mi dosadi.
 
Nove Lumie uopšte nisu jeftine, a to što mi kupujemo šverc komerc to je druga priča.
Realno, nemaju prođu na tržištu, setimo se akcije u USA kupiš XL dobiješ običnu 950,
ili u Italiji kupiš 950 a dobiješ 550 ili 650, zaboravio sam sad.


A vidiš, meni se na Lumiama baš sviđa što su leđa plastična i što mogu da ih menjam po boji,
na moje 2 Lumie sam imao sve vesele boje, i menjao kad god mi dosadi.

Pa dobro i 830 je imala izmenjiva ledja ali po meni mnogo bolje izgleda nego 950 recimo ili 930 to tek ne bih komentarisao. Da je u kucistu od 930 950/950Xl ne bih se bunio.
Slazem se da nove lumie nisu jeftine ne mogu ni da budu jeftine ako se uzmeu obzir HW koji poseduju. Jedino sto ja zmeraam tim uredjajima je izrada to je trebalo da bude mnogo mnogo bolje. I 1520 ili 920 je plastika ciji ja nisam ljubitelj
iskreno, ali kada se uzme to u ruku vidi se kvalitet i vidi se da je top model. Za 950/950XL nemam takav utisak, jednostavno taj kvalitet je tu dosta opao.
 
Poslednja izmena:
Da da, 830 jedan od najlepših telefona ikad, i sad mi žao što sam ga prodao :( .
 
Šarka na sredini i preklapanje ekrana jedan na drugi.. zaobiđite prvu verziju dok ne reše pucanje ekrana ako je slučajno ostalo neko zrnce prašine na jednom od ekrana.
Uređaj je previše neobičan za široke narodne mase, tako da ne očekujem neku popularnost.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Šarka na sredini i preklapanje ekrana jedan na drugi.. zaobiđite prvu verziju dok ne reše pucanje ekrana ako je slučajno ostalo neko zrnce prašine na jednom od ekrana.
Uređaj je previše neobičan za široke narodne mase, tako da ne očekujem neku popularnost.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Meni je to blago receno odvratno.
 
Ja bih opet kupio lumiu 950 xl dual sim ako ima ko

Послато са SM-T815 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam kako ces ovo da niosis sa sobom a da ti ne predstavlaj teret, i to na rasklapanje mi nekako ne deluje prakticno uopste. Sve ovo mi je totalno nepotrebno za uredjaj kao sto je mobilni tel.

Samo neka ga naprave vec jednom pa cu da ga isprobam :)
 
Da li je neko probao Sygic i ako jeste kako ste zadovoljni?
Poprilicna je cena.
 
Ja bih opet kupio lumiu 950 xl dual sim ako ima ko

Послато са SM-T815 уз помоћ Тапатока


Moja ide na oglase za par dana, ali je single sim... Ako ti to ipak ne smeta, ti javi. :)
 
Nema nekog konkretnog razloga. Htedoh posle duzeg vremena da malo oprobam WM i posto je cena za ovaj tel bila vrlo prihvatljiva, uzeo sam ga, imajuci u vidu sjajnu kameru koju sam obilato koristio na odmoru. :)

Sad kad sam se vrnuo, a i posto sam "izgustirao" malo WM kao sto sam i hteo, odoh nazad na Android, ipak mi vise odgovara, iako nisam imao nekih vecih problema na Lumii.

Mozda ti sve ovo zvuci ludo, ali i generalno menjam telefone na 3, 4 meseca, da je tu za mene sve normalno. :D

Napisacu sazetak o svom misljenju o telefonu i OSu kada ga prodam, cak se mozda nakanim i test da iskucam. :)
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Trend je da se proizvodnja telefona za siroke mase prepusti Kinezima...a ko njima sa cenama moze da bude konkurentan?Kvalitet nestaje zbog toga.I ako bude neceg novog,nece ga raditi Kinez i bice preskupo.

Evo apple i samsung im sve prepustili, povlače se. Kakve izjave ti ovde napišeš, čoveče! Dok cene win telefona nisu nimalo jeftine.


@mironiko, ajde više, čekam 6 dana sažetak, koliko tek za test? :p
 
Evo apple i samsung im sve prepustili, povlače se. Kakve izjave ti ovde napišeš, čoveče! Dok cene win telefona nisu nimalo jeftine.


@mironiko, ajde više, čekam 6 dana sažetak, koliko tek za test? :p

Kako nisu jeftine, pa sta ti ocekujes flagship iz 2015e za 100e nov?!

Sent from Mumia 950
 
@Ivan I.
Testa nece biti, benchmark nije zvanicno zainteresovan za to. :D

A sazetak ce biti, verovatno sad za vikend, radna nedelja je bila zayebata. :)
Sent from a fantastic Lumia 950 XL
 
Uzeh juce L950 XL Dual sim, cisto da se poigram malo sa Continuumom..

- Koji je poslednji regularni update?
- Da li je neko u insider programu i da li je podnosljivo za svakodnevno koriscenje?
 
Evo apple i samsung im sve prepustili, povlače se. Kakve izjave ti ovde napišeš, čoveče! Dok cene win telefona nisu nimalo jeftine.
Sve veci deo kolaca kad je sitna boranija u pitanju uzimaju kineski telefoni,ovi ce se jos malo koprcati i polako odustati kao i MS...sve se menja i okrece,zivi bili pa videli.
 
Uzeh juce L950 XL Dual sim, cisto da se poigram malo sa Continuumom..

- Koji je poslednji regularni update?
- Da li je neko u insider programu i da li je podnosljivo za svakodnevno koriscenje?
U fast insideru sam i svakodnevno koristim,telefon radi bez greske.Odaberi slow ako imas strah.
 
Sve veci deo kolaca kad je sitna boranija u pitanju uzimaju kineski telefoni,ovi ce se jos malo koprcati i polako odustati kao i MS...sve se menja i okrece,zivi bili pa videli.
Samo što ostali nisu M$. M$ nije ni bilo na mapi blizu velikih igrača, u stvari, kao da nije bio uopšte na mapi, a bio je pionir još za vreme Symbiana, dok droid i ios nisu ni postojali. Cela platforma je ispaštala zbog njihovog odnosa prema app, da su platili lepo programere svih bitnih app na vreme, ko zna gde bi sada bili.
 
Samo što ostali nisu M$. M$ nije ni bilo na mapi blizu velikih igrača, u stvari, kao da nije bio uopšte na mapi, a bio je pionir još za vreme Symbiana, dok droid i ios nisu ni postojali. Cela platforma je ispaštala zbog njihovog odnosa prema app, da su platili lepo programere svih bitnih app na vreme, ko zna gde bi sada bili.

Kao sto je apple i android placao zar ne !? [emoji24]

Sent from Mumia 950
 
Vidi njih gde su sada, dok M$ nema ni na mapi.
 
Ranije je bilo,sada ne bih imao razlog da pređem na insider.

Sent from mTalk
 
Braco tebre, eno u sekciji Korisnicki opisi kraci test Lumie 950 XL, a nje konkretno eto na oglasima sutra, preksutra. :)

Pa se druzimo nekom drugom prilikom... :)
 
Nazad
Vrh Dno