Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Završio Fargo.
Baš loša sezona,čak lošija i od druge sezone ali ova je imala toliko mnogo potencijala koji nije iskorišćen ni 10%
Očekivao sam posle nekoliko prvih epizoda da će serija ići uzlaznom putanjom ali se to nije desilo i na kraju je serija ostala nedorečena.

Ona uvodna scena iz prve epizode sa Štazijem je ostala nerazjašnjena
Misterija oko Thadeusa Mobleyja i njegovih knjiga takođe.
Gloria i tehnologija isto tako.
Ko je Varga,za koga radi.
Isto kao i onaj Rus i Japanac
itd itd

I kako je moguce

da se Emmitu kola pokvare u sred nedođije i stanu a da nakon što policajac i Nikki jedno drugo ubiju njemu kola prorade iz čista mira i on se odveze?

Imao bih još dosta da napišem ali da ne palamudim dalje...

Upravo zavrsio jos jednu sezonu. U cetiri dana cetiri serije zavrsih sezone HoC, BCS , American Gods i Fargo.

Za sve mogu reci da su dobre sezone ali nikako odlicne.

Sto se Farga tice scena sa Stazijem ima za poentu da prikaze sta u serijalu znaci "zasniva se na istinitoj prici", ja sam to tako shvatio. Sto se tice ostalih stvari koje su nerazjasnjene, nije prvi put da ostane dosta stvari nerazjasnjeno u Fargu. Polako to postaje i trademark serije.
Meni se dopala ali je u odnosu na prve dve sezone koje su mi top ova za 2 koplja slabija. David Thewlis (guglao sam ga naravno nisam znao ko je) je fenomenalan u celom serijalu i ako nista zbog njega treba odgledati. McGregor nista specijalno, jedino eto sto je definitivno dobro docarao razliku izmedju svojih likova.

Inace Rus je to jest Yuri Gurka je Goran Bogdan, gledao sam ga u Pink Panterima pa sam ga prepoznao. Bosanac ako se ne varam.

A sada na 3 sezonu Broen-a sa povremenim Twin Peaksom dok ne izadje Got.

P.S. kolko danas filmovi nemaju sanse pored serija

edit
Sad razmisljam prva scena ispitivanje tajna policija govori sta je istina. Istina je ono sto mi(stazi) kazemo da je istina. Poslednja scena ispitivanje Gloria i Varga gde on njoj govori kako stvari stoje i ona njemu, a ostavljaju nas da sami odlucimo sta se posle desilo. Nekako mozda je spona da je Varga u stvari neka tajna polcija, jedna od agencija, najvise smrdi na CIA i da je njegov posao pribavljanje sredstava. Ko zna...
 
Poslednja izmena:
Daj molim te...
Varga... kako je samo dodjavola izveo da iz lifta koji je krenuo na niže i to samo 3 sprata, uspeo da razvali krov lifta i pobegne, on onako kljakav, zayebao je i sigala i žan klod van dama zajedno.
Naravno scena uopšte nije vidjena jer je nenormalna.
To je samo jedna od gluposti.
 
Daj molim te...
Varga... kako je samo dodjavola izveo da iz lifta koji je krenuo na niže i to samo 3 sprata, uspeo da razvali krov lifta i pobegne, on onako kljakav, zayebao je i sigala i žan klod van dama zajedno.
Naravno scena uopšte nije vidjena jer je nenormalna.
To je samo jedna od gluposti.

Sta daj molim te, moje misljenje...

a mozda je samo izasao na 2, mislim nebitno
 
Nešto testiram Netflix pa sam raspalio par epizoda Parks and Recreation, meni ovo deluje da može da bude mali dragulj (čuo sam da su sezone 2,3... dosta bolje od 1), potpuni The Office vibe, mislim Ms. Knop je ženski Majkl Skot 1 na 1 :)
 
Izrazio sam se nespretno, ništa lično.

Pa dobro, možda je ovo možda je ono, možda se teleportovao u Brisel, što da ne, možda je marsovac.. nije ni važno.
 
Pogledao American Gods prvu epizodu. Deluje mi zanimljivo mada nisam fan Gaimanna,jedino što sam gledao od njega je MirrorMask.
Ali sada barem znam zašto je Lincoln u The 100 morao da
umre
:d
 
Fargo S03

Ne mogu da verujem koliko je ovo bilo nezanimljivo. Prica nikakva a likovi ni do kolena onima iz druge sezone.
Jedino Varga je odlican.

Da nisam gledao sve u cugu, verovatno bih batalio nakon trece epizode koja mi je bila i najlosija.
 
Znaci dobro sam prepoznao odma posle prve epizode :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Dark Matter 4. ep. - jel' preooznao neko lik iz zadnje scene? (stavite u spoiler!)
 
I druga sezona Farga je dosta lošija od prve po meni zato nisam ni pokušavao ovu treću, drugu jedva odgledao do kraja. Ako baš nemam sta da gledam onda možda.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Znaci dobro sam prepoznao odma posle prve epizode :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Prve dve epizode su jos i bile dobre. Objektivno nije lose ali nije ni na nivou prve dve sezone.



I druga sezona Farga je dosta lošija od prve po meni zato nisam ni pokušavao ovu treću, drugu jedva odgledao do kraja. Ako baš nemam sta da gledam onda možda.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Meni i mnogima je druga bolja od prve sezone. :) Nemoj ni pokusavati trecu. ;)
 
CCR u American Gods...ooooh yeeeaaaah.


Ne znam zašto ali me serija podseća na Leftovers koji je smešten u neki uvrnuti univerzum.
Možda zato što nemam pojma šta se dešava kao u Leftovers a još sam pod utiskom pa sada imam taj neki osećaj i u American Gods
 
Ja sam tek odgledao treću epizodu TP-a i razmišljam koliko droge treba čovek da uzme da bi napisao nešto onako :d
 
El chapo? pogledao neko? otisak?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pogledao sam ja El Chapa, okej je. Slabiji naravno od Narcosa ali ako ti se vec gleda nesto na tu temu nije lose.

Btw, odlicna zavrsnica 4. sezone Silicon Valleya.
 
Poslednja izmena:
Krenula druga sezona Preacher-a.
 
American Gods treća epizoda

nisam skapirao šta se desilo sa ona dva arapina? Jel Jinn promenio telo tj preuzeo telo od onog drugog?
 
U Twin Peaksu nece biti nikakvog "resenja". Ko je navikao na standardno linearne serije i sad "ceka" nesto, propusta najzanimljiviji deo i sustinu. Lynch je slikar i vizuelni umetnik, u ovome se ili uziva ili se gleda Narcos ili slicno. Nije popustio ni pedalj od svog fazona i ocigledno ima odresene ruke.
 
ova epizoida dodje neki origins, dodao bi da je audio vizuelni umetnik posto je i muzicka podloga jedan od boljih aspekata ove epizode iako mi se generalno nije preterano dopala...kad sada nisam dobio epilepsiju necu nikada

p.s. a sad na kunt i ko zna kakve utvare me cekaju :D
 
Poslednja izmena:
Knjige su pune tih elemenata...
 
Da bas mi kolega pricao koji je poceo da cita knjigu, da je taj odnos i u knjizi eksplicitan.
 
ova epizoida dodje neki origins, dodao bi da je audio vizuelni umetnik posto je i muzicka podloga jedan od boljih aspekata ove epizode iako mi se generalno nije preterano dopala...kad sada nisam dobio epilepsiju necu nikada

p.s. a sad na kunt i ko zna kakve utvare me cekaju :D
Ja sam noćas imao suludo snove :D
 
Meni posle Sense8 svi ostali fag elementi deluju smesno mada citam da je kreatorima i piscima preceno zbog te scene smrcu

Beyond Genius Lies Insanity
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno