Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste peti, ali po meni u prva 3 su se potrudili oko filma. Na to sam mislio... Cetvrti deo je vec bio izlizan, a ovo je jos gore.
 
Ako me već pitaš ..

ToJNnsiRhmm405cz7CPX_charlize-theron-head-shot.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa morala je takva da bude zbog oskara :)

Ova riđa je ovde pokušala da bude najlepša moguća ali joj nije pošlo za rukom , barem po meni :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Odgledao The Last Legion upravo, ne znam ni sam kako sam izdržao do kraja. Prosto mi je neverovatno da je cela ekipa iz GoT ovde, i da su svi potpuno anemični, beživotni i nerealni. Priča je intersantna, ali je banalizovana ispod svake granice, kao i gluma bukvalno svih likova. Ako McKidd nije dobio zlatnu malinu, ne mora da se sekira da će je dobiti u budućnosti.
 
African-american beauty :)
 
The Exception (2016)

drzi paznju, svideo mi se 7/10
 
@toxicm

Prometej je film sa ozbiljnim rupama i dobrom količinom *****ane. Pogotovo zbog nekih likova u filmu. Ali, je opet postavio neka zanimljiva pitanja. Sve u svemu da se nastavilo tim putem, bila bi jako dobra franšiza.
Alien Covenant je film čisto smeće. *****ana iz Prometeja je dignuta na kub. Em ono što je započeto u Prometeju, sada je puj pike ne važi, em što ni ono što je bilo u trilogiji Aliena sada je puj pike ne važi.
Likovi u Covenantu su tek posebna priča. Kao da biraju likove čiji IQ mora da bude manji od broja cipela koji nose. Da nije Fasbenedera injegove glume, sve ostalo može u smeće. Totalno nezanimljivi likovi koje zaboraviš u roku od dve sekunde. Izuzev prepametnog kapetana koji ugrožava ceo brod zbog žene, i nosi kaubojski šesir. Samo zbog tog šesira mi je ostao u sećanju. Sta neko se dosetio da ako liči na kapetana Nostromo-a (pazi kad se sećam imena broda iz prvog Aliena) biti zanimljivije? Jedini razlog što nisam prekinuo gledanje filma je da bih video koliko *****nije film može da se uradi.
 
Poslednja izmena:
Pa Prometej je, od Ridli Skota, reklamiran upravo kao nezavistan film, kao nema veze sa Alien-om... sad kao ima. Inače, sam film je imao dobru ideju, ali sve ostalo je kompletno smeće. Bukvalno osim prvih par minuta početka filma, koliko se sećam, sve je čista glupost. Najgori trash, tipa, Pirana 3D je filmčina sa opasno inteligentnim zapletom u odnosu na ovo. Covenant, s druge strane nema ništa zanimljivo i značajnije u sebi (dobar deo filma je fast forward materijal), ali opet nije baš trash kao predhodnik. Jeste da ima glupavih scena, ali to ipak nije Prometej kategorija. BTW, kauboj i nije kapetan, već tamo negde 4, 5 u nizu po komandi. Što naravno ne znači da scena nije glupa, ali opet i nije baš Pera Kojot nivo. ( :
 
Pitanje za Life: 
mozda sam nesto propustio ali kako je kapsula onog lika zavrsila na zemlji ako ju je manuelno podesio ka svemiru?

Life je film koji te tera da se zapitas kako to da osoba koja je implementirala fast forward dugme u plajerima nije dobila bar neku pocasnu Nobelovu nagradu, a ne zasto se film zavrsio kako se zavrsio.
Retko glup film.
 
Skroz ok film. Zaboraviću ga brzo ali nisam poželeo da isključim niti ubrzam.
Jednostavno za sci-fi filmove se mora malo spustiti kriterijum i ne (pre)analizirati svaki detalj.

Pitanje za Life: 
mozda sam nesto propustio ali kako je kapsula onog lika zavrsila na zemlji ako ju je manuelno podesio ka svemiru?
Rečeno je nešto tipa da bi ručno upravljao mora da drži palicu stalno inače kapsula nastavlja programiranom putanjom, a onaj stvor kakav je pametan to je skontao i podigao mu ruku svojim muskulaturnim pipcima :).
 
Skroz ok film. Zaboraviću ga brzo ali nisam poželeo da isključim niti ubrzam.
Jednostavno za sci-fi filmove se mora malo spustiti kriterijum i ne (pre)analizirati svaki detalj.


Rečeno je nešto tipa da bi ručno upravljao mora da drži palicu stalno inače kapsula nastavlja programiranom putanjom, a onaj stvor kakav je pametan to je skontao i podigao mu ruku svojim muskulaturnim pipcima :).

Upravo tako, s tim sto je po mom misljenju stvor bio malo previse pametan u nekim situacijama, pogotovo u toj... najjace je da sad on moze da zakljuci tek tako da bas Jake hoce da odgura kapsulu od zemlje, pa mu zaustavi ruku, al ajde
 
Upravo tako, s tim sto je po mom misljenju stvor bio malo previse pametan u nekim situacijama, pogotovo u toj... najjace je da sad on moze da zakljuci tek tako da bas Jake hoce da odgura kapsulu od zemlje, pa mu zaustavi ruku, al ajde

Upravo ga odgledao, šta znam, ok je film, jeste kraj malo smor, meni je najveća glupost kada je već kapsula sletela i pala u more pa oni ribari došli do nje, vide dakle kroz prozor stvora i ceo horor unutra ali ih baš briga i otvaraju vrata, još tip unutra viče neeee neeeeeee :)

Iua42om.jpg
 
Upravo ga odgledao, šta znam, ok je film, jeste kraj malo smor, meni je najveća glupost kada je već kapsula sletela i pala u more pa oni ribari došli do nje, vide dakle kroz prozor stvora i ceo horor unutra ali ih baš briga i otvaraju vrata, još tip unutra viče neeee neeeeeee :)

Iua42om.jpg
O tome da ne pricam, ali film kao film je ok.
 
Lovac na zmajeve 2007 na Cinemaxu.Nekako mi je knjiga ipak lepša.Valjda sam na drugačiji način doživeo gl.glumca i Afganistan ali sve u svemu,ocena 7/10.
 
Knjiga izuzetna, film slab.
 
Dokle bre vise lignjoslavi kao vanzemaljci?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno