Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Super hvala,a da li ima drugačiji prikaz vremena npr da nije materijal

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Grrr zasto developeri android aplikacija imaju potrebu da menjaju stvari koje rade savrseno.

Koristim tv show time vec dugo, ubedljivo najbolji app za nas tv series ljubitelje i sad izbacise update pre koji dan koji je uzasan :/
 
Samo da dodam da se vremenska prognoza ne ažurira ,vezano za prethodni post

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Grrr zasto developeri android aplikacija imaju potrebu da menjaju stvari koje rade savrseno.

Koristim tv show time vec dugo, ubedljivo najbolji app za nas tv series ljubitelje i sad izbacise update pre koji dan koji je uzasan :/

Sta ti smeta?
Meni se zapravo svidja nova podela neodgledanih serija. Stvarno imam serije u sve 3 kategorije i skroz mi je ok da su tako podeljene. Prvo treba da nadokandim ono sto pratim redovno, onda razmisljam da li da zavrsim sa onim koje sam pauzirao, a onda razmisljam sta cu da pocnem sledece.
 
Grrr zasto developeri android aplikacija imaju potrebu da menjaju stvari koje rade savrseno.

Koristim tv show time vec dugo, ubedljivo najbolji app za nas tv series ljubitelje i sad izbacise update pre koji dan koji je uzasan :/
Da, cesto zeznu dobre aplikacije. Zato ja iskljucim automatsko ažuriranje i pre svakog ažuriranja procitam komentare. Ako se ljudi zale ostajem na staroj verziji.
Ako azuriram i vidim da ne valja skinem staru verziju.
 
Prvo smeta sto u upcoming prikazuje epizode za serije koje ne pratim nego su mi bile obelezene za later sada su izgleda izbacili to wtf.

Drugo to deljene watch liste treba da je opciono,necu da oni odlucuju sta da gledam i kada, drugo nepotrebno dugme load more hocu odmah da vidim sve.
I opet zbog ukidanja later liste ovde sad ima sekcija not started yet koja mi samo smeta kada brzo skrolujem pocnem to da gledam umesto zadnje epizodr koju zapravo planiram.

A profil mi je najvise iskasapljen. Tamo sam lepo imao filtere da biram sta i kako da prikaze sada sve po nekom njihovom nahodjenju, zasto se prave pametnijim od mene korisnika.
 
Uđeš u Nova Launcher i držiš dugme Volume down i otvoriće ti se opcija Labs, uđeš i enabluješ vreme i to ti je to. Meni je sve stock, to sam uradio i radi

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
Nisam znao za opciju Labs, hvala.
Uključeno mi je to i postavljen je widget, ali kad kliknem na njega izbaci mi: App not installed. Ne znam koju da instaliram da dobijem više informacija o vremenu (ne samo trenutno).

@Grunt
Meni se sviđaju nove promjene.
Napiši feedback developerima...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Znati li za neku Android apliklaciju koja uspešno skenira bar-kod Code 39?

Ja sam skidao neke aplikacije za koje je pisalo da mogu da čitaju i Code 39, ali nisam uspeo sa njima da očitam.
 
Da, cesto zeznu dobre aplikacije. Zato ja iskljucim automatsko ažuriranje i pre svakog ažuriranja procitam komentare. Ako se ljudi zale ostajem na staroj verziji.
Ako azuriram i vidim da ne valja skinem staru verziju.
To i ja radim, ali iz puke želje da znam da li je app dobila nešto novo, a komentari korisnika su irelevantni, jer su uvek glasniji oni koji imaju neki problem, od zadovoljnih.

Uzmi sebe za primer. Da li posle svakog dobrog updatea odeš i napišeš update svog zadovoljnog komentara? Ne, naravno, a da zeznu update onda ćeš verovatno biti kivan kao većina korisnika, pa im se napasti majke u komentaru. Znači, tvoj zadovoljni komentar je ostavljen za prastaru verziju programa, koji se neće prikazati nekome ko gleda komentare tako lako, a skorašnji lošiji hoće i eto ti nekompletne slike o pravom stanju.
Poenta, uglavnom bismo gubili vreme čitajući komentare.
A ostaje uvek ovo što si rekao, lako je vratiti staru verziju.
 
Grrr zasto developeri android aplikacija imaju potrebu da menjaju stvari koje rade savrseno.

Koristim tv show time vec dugo, ubedljivo najbolji app za nas tv series ljubitelje i sad izbacise update pre koji dan koji je uzasan :/
Најбоља ?
Можда бесплатна [emoji4]

SeriesGuide, па остали ...
 
@galinari
Probacu mada ne vidim da se placa, ima pretplatu kao i tvshowtime gde mi ona ne nudi nista sto mi treba. Po slikama ne deluje nesto dobro. Po cemu je tebi bolji ?
 
Koja je ovo aplikacija ili proces, 10327 ?
MM SONY z3c
2f829a0f2fe06ae46bc56ae910ba558a.jpg


Sent from my D5803 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja aplikacija je najbolja za upoznavanje sa gradskim prevozom u Beogradu? Selim se sutra i pojma nemam na kojim stanicama je koji bus i kada,pogledao sam i bus plus aplikaciju ali ne kontam je,sve sto uradi je da pokaze gde se trenutno nalazi npr 37. bus. Aplikacija kad ce mi bus pokazuje pocetnu i poslednju stanicu za liniju ali pojma nemam kad ce stici na moju stanicu. Moze li mala pomoc oko izbora aplikacije koja bi imala npr da otkucam broj stanice ili linije koja mi treba i da mi app kaze kada ce taj bus biti tu.
 
Koja aplikacija je najbolja za upoznavanje sa gradskim prevozom u Beogradu? Selim se sutra i pojma nemam na kojim stanicama je koji bus i kada,pogledao sam i bus plus aplikaciju ali ne kontam je,sve sto uradi je da pokaze gde se trenutno nalazi npr 37. bus. Aplikacija kad ce mi bus pokazuje pocetnu i poslednju stanicu za liniju ali pojma nemam kad ce stici na moju stanicu. Moze li mala pomoc oko izbora aplikacije koja bi imala npr da otkucam broj stanice ili linije koja mi treba i da mi app kaze kada ce taj bus biti tu.
Instaliraj ovo da vidiš koji bus gde ide

https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.planplus

A kad kreću instaliraj ovo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dizdarevic.kadcemibus
 
Za upoznavanje sa prevozom Planplus. Ovo drugo sto ti treba ne postoji... Cudo da i Busplus radi kako radi
 
Hvala vam,instaliracu plan plus. "Kad ce mi bus" sam instalirao ali me on buni jer mi za prevoz 37 prikazuje samo od pocetne do krajnje stanice pa ne znam kad je otprilike na mojoj stanici.
 
Hvala vam,instaliracu plan plus. "Kad ce mi bus" sam instalirao ali me on buni jer mi za prevoz 37 prikazuje samo od pocetne do krajnje stanice pa ne znam kad je otprilike na mojoj stanici.
Koristi planplus i bus plus u kombinaciji. Dok ne memorišeš putanju autobusa. Posle ćeš samo bus plus koristi jer ćeš od prilike znati kad će doći bus.
 
Ova Moovit sto je Luka74 postavio ima bas ono sto sam trazio,tacno pise kada je neki bus na odredjenoj stanici. Koristicu nju i plan plus zajedno. Hvala svima puno ste mi pomogli!
 
Da ali to nisu realtime podaci. To su neka okvirna vremena koja u uslovima BG saobraćaja ne znače ama baš ništa. Jedino BusPlus aplikacija ima smisla.

Ove aplikacije tipa kad će mi bus imaju smisla ako si blizu početne stanice i ako linija ide retko. U ostalim situacijama isto totalno besmislena app.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Par puta sam testirao Moovit app i nije bila tačna,tako da sam je deinstalirao.
 
Naravno da nije. Ona ima red vožnje upisan kao takav i neka okvirna(a često vrlo netačna) vremena prolaska kroz stanice. Kada na to dodaš da nijedan vozač ne vozi isto i da se uslovi saobraćaja promene X puta u toku dana dobiješ to da aplikacija totalno nepouzdana. Jedino realtime ima smisla - dakle zvanična BusPlus app.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jesu li bar vremena polaska tačna kod moovit aplikacije?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mislim da jesu... To je jedina stvar u koju koliko toliko možeš siguran da budeš. Početna i 2-3 sledeće stanice. Sve ostalo je lutrija ako nije realtime.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ofc, ja samo busplus aplikaciju koristim za te informacije.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kako god, ne čekaju se busevi satima, pa da sad baš uvek treba tačno vreme u sekund. Predložio sam čoveku Moovit app jer, koliko sam shvatio, nije iz Beograda, a ona će mu , ako ništa drugo, napraviti rutu, i tačno će znati gde koji bus da koristi. Naravno, uz kombinaciju i ostalih predloženih aplikacija, moći će da se snađe. Na žalost niti jedna nema sve komplet opcije.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Koliko vidim na moovit aplikaciji,na stanivi koja mi treba bus 37 ide na svakih 10 minuta. Onda mi se i ne cini toliko bitno sto nije vremenski bas tacna ili gresim? Svakako sam instalirao i moovit,plan plus i busplus pa cu ih kombinovati. Moovit da vidim kad i gde da cekam i busplus da vidim gde je trenutno bus. I jos jedno pitanje,busplus app nema vreme za koliko otprilike stize bus? Meni samo pokazuje mesto na mapi gde je trenutno.
 
Kako god, ne čekaju se busevi satima, pa da sad baš uvek treba tačno vreme u sekund. Predložio sam čoveku Moovit app jer, koliko sam shvatio, nije iz Beograda, a ona će mu , ako ništa drugo, napraviti rutu, i tačno će znati gde koji bus da koristi. Naravno, uz kombinaciju i ostalih predloženih aplikacija, moći će da se snađe. Na žalost niti jedna nema sve komplet opcije.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Zato sam i rekao zavisi o kom prevozu se radi. Ako se priča o 16, slažem se, totalno nebitno. Ali ako čeka recimo neki 3xx, 4xx itd koji ide na pola sata itekako je bitno da ima preciznu informaciju.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno