Šta je novo?

Xiaomi Redmi 4, 4A, (prime, pro)

Juče mi se odradi update Viber-a i sada vrlo često imam ovu praznu notifikaciju...

Kod mene se takođe pojavljuje prazna notifikacija.

Ubacio sam global rom preko "mifleša". Otključavan je bootloader bez problema.

Hvala Kidenc-u na savetima.

Edit: Da napomenem da je "MI cloud backup" nakon logovanja ne MI račun uredno instalirao sve programe sa ranijeg roma. Značajna ušteda na vremenu. Jeste Titanium bolji ali zahteva root.

7b7b8e60bc20686886af6e5f93b6e56e.jpg
 
Poslednja izmena:
Znači nisam sam u ovome... Verovatno će uskoro izaći neki update da ovo reši.
 
Omatorio, poživčaneo, otupeo... ako neko može da mi reši bootloader, recovery, flash i root (kojim već redom) za razmenu u domaćim ili evropskim apoenima - nek' šalje PM.

Hvala i izvinjenje modovima ako ne pripada temi, u tom slučaju šutnite gde treba ili brišite po nahođenju.
 
I kod mene prazna viber notifikacija,ali to je kontam do vibera i njegovog updatea. U principu ne smeta. Sve ostalo na tel radi perfektno nakon updatea roma,sve stabilno. Baterija i dalje vrhunska.
 
To je nesto na relaciji MIUI-Viber...Taj problem se koliko ja vidim samo javlja na MIUI-ju...Kod mene na Lineage toga nema...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Izbacen danas novi update za Viber, izgleda da je resen problem sa onom ikonicom u not.baru.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Evo par sati posle danasnjeg Viber update nema problema sa praznom notifikacijom kod mene...
 
Ja sam samo isključio notifikacije i posle ih opet uključio. Pojavila se blank notifikacija, ja je izbrisao i od tad se više nije javljala.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Da sada je sve ok sa Viberom.
 
Jel moguće na MIUI 8 listati/rotirati ekrane sa aplikacija ukrug ? Recimo kao na Nova launcher-u...
 
Ne...mozes samo menjati animaciju, dok nema ono "beskonacno" vrtenje...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Sitan detalj ali mi to ponekad nedostaje, mogli bi to da ubace...
 
Sta bi sve mogli...Odavno ljudi traze da mogu ikonice da se menjaju(icon pack, ne theme), velicina ikonica, da ubace gestures i jos dosta toga...ali izgleda da od toga nema nista...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Redmi 4X Vs Redmi 4A Vs Redmi 4 Vs Redmi 4 Prime: Which 4 is Right for You?

http://en.miui.com/thread-525414-1-1.html

Conclusion:

Redmi 4A – cheapest of the lot but at the expense of a smaller battery and lack of a fingerprint scanner.


Redmi 4 – the fingerprint scanner and larger battery gives it an edge over the Redmi 4A. Battery life will be great too but probably won’t last as long the Redmi 4X.


Redmi 4X – has a more powerful processor in terms of LTE speeds than the Redmi 4A and Redmi 4 and also has a fingerprint scanner. The screen resolution might be the deal breaker for some. It is also the only other one with a 3GB variant.


Redmi 4 Prime – Best of everything. Compact body, higher resolution display, power efficient CPU, more powerful GPU, and larger RAM and storage. Basically the smaller version of the Redmi Note 4X in size alone.
 
Redmi Note 4x je veca verzija Redmi 4 prime, a ne Redmi 4 prime manja verzija Redmi Note 4x.Prvi se pojavio R4p, pa tek onda RN4X. ;) pravda za R4p.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Redmi Note 4x je veca verzija Redmi 4 prime, a ne Redmi 4 prime manja verzija Redmi Note 4x.Prvi se pojavio R4p, pa tek onda RN4X. ;) pravda za R4p.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
+1

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Gledam KP i redmi 4 prime nude u black, white i gold varijanti. Na nekim klipovima na youtube black je isti kao i redmi note 3 black, a na ovoj slici na gsm areni mi je tamnija zadnja strana http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_prime-8263.php. Jel ima u ovoj boji sa tamnijom zadnjom stranom ili je ovo slika od nekog drugog telefona?
 
Jeste tamnija, ali ne kao na slikama po netu...

Ovo ti je realna slika(boja)...




Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Da li je moguće dodeliti podrazumevanu Sim karticu za određeni kontakt? Npr. kontakt A se podrazumevano poziva karticom 1, a kontakt B se podrazumevano poziva karticom 2. Koliko vidim, moguće je samo izabrati podrazumevanu karticu za pozivanje uopšte.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nema Global ROM za Redmi 4.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Znam, ali dadoh šansu svojoj senilnosti pa da vidimo..
 
Pisace u temi kada bude :)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno