Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Poloniexu danas zurka....
Screen Shot 2017-03-10 at 17.03.53.png

Part II:
Screen Shot 2017-03-10 at 22.15.05.png
 
Koja ludnica danas... na 1350 pik pa sad ekser na 975$

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Gledajući berze deluje mi kao da Kina obara cenu i pokušava da unese paniku....dok se "zapad" odupire napadima..

edit:
odo da spavam, ovo nije dobro po moje živce :d
 
Poslednja izmena:
ma jok kina je cak najmanji pad imala...... sta njih briga za SEC, ako imaju mozga da sutra verifikuju AML svoje berze i zeznu amere... ipak je bitcoin internacinalan i tu se vode i rat ko ce isti da kontrolise vise
 
:banana::banana::banana:

Imam jednu nulu viska, jel :laugh:

Kakav preokret, to ti je kada cena zavisi od par ljudi sta ce reci. Uglavnom ovo je povoljan teren za trgovinu i da se prekupe novcici.

Po meni nista spektakularno i cekamo da se slegne prasina pa onda juris na gore.
 
Imam jednu nulu viska, jel :laugh:

Kakav preokret, to ti je kada cena zavisi od par ljudi sta ce reci. Uglavnom ovo je povoljan teren za trgovinu i da se prekupe novcici.

Po meni nista spektakularno i cekamo da se slegne prasina pa onda juris na gore.
Bice jos turbulencija dugorocno gledano fina cijena za ulazak, to je samo moja pretpostavka :)
1080$
 
Ja sam se vec nakupovao, za mene je vikend extra poceo.

Treba ostaviti dolara za jos jedan pad ako bude, ume to da se desi.
 
Imam jednu nulu viska, jel[emoji23]
Kakav preokret, to ti je kada cena zavisi od par ljudi sta ce reci. Uglavnom ovo je povoljan teren za trgovinu i da se prekupe novcici.

Po meni nista spektakularno i cekamo da se slegne prasina pa onda juris na gore.
Povoljan je i da se prsne lepo kako ko prodje.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Izes amere ajmo china...ameri prodali btc kinezima sada i cekamo pamp :)
 
Pravo da ti kažem ja sam iznenađen što još postoje ovakve oscilacije.
 
Zreliji da ljosne ili [emoji14]

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Nadam se da ne gresim...ali izgleda da BTC postaje sve zreliji. Ova vest ga nije previse uzdrmala, realno nije preterano vazna ali hype je cudo. Iskreno ocekivao sam da ljosne do 800.


mislim da hoce, ali sporije
 
Људи, имам неки биткоин на полониексу, па би да га "уновчим". Пошто немам искуства, како је најлакше то урадити ? :trust:
 
Probudio se i LTC :)
 
Izgleda da će da se vrne u svoj brlog :D
 
Lik je totalno pglu jer ko zna odakle, sa kojih naloga i uredjaja je imao prepisku a možda je koristio isti wallet.dat sa kojim je negde bio verifikovan...bilo kako bilo, nije vredno za pisati pogotovo ne na forumu....
 
Lik je totalno pglu jer ko zna odakle, sa kojih naloga i uredjaja je imao prepisku a možda je koristio isti wallet.dat sa kojim je negde bio verifikovan...bilo kako bilo, nije vredno za pisati pogotovo ne na forumu....

cenim da je iz sobe odradio, pa mu ovi zakucali na vrata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno