Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Desilo mi se x puta, samo ides back i udjes opet.
Ma znam, ali jesi skontao preko wifi-a ili preko LTE radi odmah, dok 3g ili 2g se zaglupi? Tako da sve se mislim da je i do mreže. Mada... Bio sam na VIP-u, sada na Telenoru, isto je.
 
Kako da skinem sa ovog glupog tapatalk - a opciju PARTICIPATED u stvari ne da je skinem skroz nego da mi ne izbacuje sve teme u kojima sam učestvovao? Dali pojedine teme mogu da se izbrišu da mi ne izbacuje obavestenja i nove postove?
 
Morao bi da izbrišeš sve odgovore u svim temama. Pošto je to nemoguće onda ništa.
 
Ma znam, ali jesi skontao preko wifi-a ili preko LTE radi odmah, dok 3g ili 2g se zaglupi? Tako da sve se mislim da je i do mreže. Mada... Bio sam na VIP-u, sada na Telenoru, isto je.
Evo upravo sam samo na LTE only i ne dešava se. Znači samo 2G odnosno 3G. Verujem da je do pinga.
 
Puca mi TT od juče, nema šansi da se koristi. Još neko, ili...?
 
Puca posle par sekundi na homescreen, ali ako uspem da uđem u neki od foruma pre pucanja, radi normalno.
 
Ovo mi se desava na poslednjoj verziji? Jel se desava jos nekome?

55b4c1a890ad88a20c0b129ddab03b50.jpg
 
Tapatalk Classic zamenjen sa 4.9.5 i radi dobro. Ovi novi su mi lagovali jako.
 
Sada provalih da tapatalk ima zoom kao rely za Reddit (ko koristi).
Dvoklik, pa posle drugog klika na pomerite prst sa ekrana već klizate na dole za zoom +, na dole za -. Ovo je dobro, ako ne mogu da se koriste obe ruke za (un)pinch to zoom.
 
Sada provalih da tapatalk ima zoom kao rely za Reddit (ko koristi).
Dvoklik, pa posle drugog klika na pomerite prst sa ekrana već klizate na dole za zoom +, na dole za -. Ovo je dobro, ako ne mogu da se koriste obe ruke za (un)pinch to zoom.
Ja i dalje ne kontam :D

Gde dva puta klikneš u temi ili u listi tema?

Možda je to vezano za 6.0?
 
Nisam bio previše detaljan, misleći da su ljudi nalazili već na takav use case.
Otvoriš sliku. Na nju klikneš dva puta, ali drugi put ne podigneš prst (ostane na ekranu). Onda kreće da klizaš za zoom.
 
Kao u Chrome-u kad zumiras jednim prstom, lepo su to odradili :)
 
Nema oznake nepročitanih tema, plavi krug sa brojem postova? Ili ja ne mogu da nađem...
 
Ja koristim 5.4.0 ali i ranije kucam tekst pa stavim emoji pa opet tekst i kada objavim tekst posle emoji-a kao i sam emoji ostane ne prikazan, kao da nema podrsku TT za emoji.... Samo zasto brise i ostalo posle emoji-a tekst??
 
Skrolovanje je mnogo bolje na 5.4.5 :) Nekako je sve sitnije, ali ne zameram mu, sve brze radi.
 
Odlična je nova verzija, samo da ne ubace reklame... Razumem da hoće da zarade, ali bolje neka stave teme ili tako nesto, kao SwiftKey, od toga ce mislim biti bolja zarada nego ovako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno