Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

@magic21
Ne znam. Ako ima opcija da podesiš sip server, user i pass, onda može.
 
Jel placa neko whatsup ili ne, izaslo mi da treba da platim pretplatu?
 
Trebalo bi da produže, bez plaćanja... Tako su do sada radili.
 
Ne moras da platis, besplatan je. Ali ako si u mogucnosti mozes i da ga kupis. Ja sam ga platio 3.70$ za narednih 5 godina.
 
@desp

Probao sam ovo sa ippi i gigasetom. Radi Viber out poziv i kvalitet je odlican. Hvala puno na informaciji!
 
Da, imao sam i ja još par poziva i stvarno je dobro. Verovatno da viberout ima viši prioritet, a opet sa druge strane nije mob. već gateway uređaj, pa onda i tako dobro radi.
 
+883 510 000 000 091 (it terminates on an echo test)
Nije lose, a jos i za dz... :)
Dali zna neko dali postoji neka mogucnost da se pozivi koji stizu na viber forvarduju na +883 broj...
Gledam nemogu da nadjem tako nesto na fon-u...

p.s. Inace zanimljivo da telekom tretira +883 kao satelitsku mrezu, cena 44.51din za pozive sa fixnog... :D
 
Poslednja izmena:
Facebook drži 64% posto. :D
Interesantno je da se BBM drži.
 
Pа očekivano WhatsApp i Facebbok Messenger, a ostali mogu da se poređaju kako hoće :)
Meni samo žao skype-a koji je nekada bio odličan ...
 
Malo mi čudno (nemoguće) za Hangouts, Telegram i BBM...
 
Osecam da ce me neko rastrgnuti sto ovo pitam, al' 'ajde. :D
Da li postoji neki proveren (milion puta) nacin da uradim bekap viber poruka i da ih kasnije vratim? Imam neke vrlo bitne poruke i posto planiram nov telefon, izuzetno mi je vazno da mogu da imam i te poruke na novom telefonu. Bemti sugavi viber sto su smotani pa nema takve opcije. Bilo bi pozeljno da je ne-rut opcija, ali ako nema, onda moze i rut.
Izvinjavam se opet ako je vec bilo pitano milion puta.
 
Moze, ali mora root...titanijum backup zavrsava posao...
 
Recimo da rut ostavljam kao poslednju opciju, da li ima neki drugi pristup? Nisam uspeo da rutujem N5 pre neki dan, zamalo tad da izgubim sve stvari, pa mi je i sad frka da se ne desi isto.
 
Inače znaj da ako vratiš sa Titaniumom može da se desi da nekad ne dodju notifikacije, da kasne itd.

Jedino clean instalacija onda pomaže. Na kraju izgubiš sve.

Što ne uzmeš i sačuvas te poruke, copy paste. Ili uradi screenshot tih poruka.

Pošto posao nije u pitanju, ne vidim više ništa važno u porukama na viberu.
 
Recimo da rut ostavljam kao poslednju opciju, da li ima neki drugi pristup? Nisam uspeo da rutujem N5 pre neki dan, zamalo tad da izgubim sve stvari, pa mi je i sad frka da se ne desi isto.

Nema.
Jos prosle godine su mi iz Viber supporta rekli "bice ubacen bekap u narednih nekoliko verzija". Negde problem postoji, ali rekao bih da je malo vise neozbiljnost.
 
Inače znaj da ako vratiš sa Titaniumom može da se desi da nekad ne dodju notifikacije, da kasne itd.

Jedino clean instalacija onda pomaže. Na kraju izgubiš sve.

Što ne uzmeš i sačuvas te poruke, copy paste. Ili uradi screenshot tih poruka.

Pošto posao nije u pitanju, ne vidim više ništa važno u porukama na viberu.

E do mojega :d Malo sam cackao po netu pre nego sto sam pitao ovde i video sam da ima neko izvlacenje nekih fajlova iz viber direktorijuma, sa rutom, valjda sakriven, ne znam sad napamet. Ne znam koliko je to "legit", da li mi vredi. Testirao sam ovaj sto imaju preko imejla, ali cista glupost, nit' cuva slike, nit' moze da se povrati u novi viber. SS mi je malo bezveze, ko ce da ih gleda. :D

^
Kontaktirao sam ih i ja i pitao da li postoji neki nacin i da li planiraju da ubace restore opciju, pa cemo videti da li ce i sta ce odgovoriti.
 
Updejtovao sam wa.. I ugledah ovu opciju ? Da li je bila ranije ? Super stvar :) sada ne moram da izlazim iz smarackih grupa..

4a6a29fd25dc1128be4f8a8cb2b0e53d.jpg


Edit:
Svaka pojedinacna conv moze da se mutuje i da joj se dodeli custom zvuk za not.. Verovatno je ovo i ranije bilo a ja sam sada uvideo :)

Mada u changelogu pise da je to new,ali nemoguce da to ranije nije postojalo..
 
Poslednja izmena:
Mute za grupe postoji odavno, novina je mute za pojedinacne kontakte i custom ton.
 
Na novoj verziji Vibera mogu da se brišu poslate poruke, što je jako zgodno kod drunk texting-a :D
 
Logicno bi bilo da moze da se izbrise poruka dok ne bude seen, al' ovo moze da se obrise bilo koja poruka.
Malo glupo? [emoji14]
 
Vrh Dno