Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 5

Ruzan je nekako.. Jedino sto je ostalo nepoznato 30dana pred predstavljanje je podrska za memorijsku karticu
 
Ebi ga, cetvorka je lepsa, odmerenija i prakticnija.
Tj sve zbog glupavih ledja.
 
sto samsung ume da napravi ruzan telefon, to ne moze niko :D
 
A ko je rekao da ce telefon ovako da izgleda?
 
auto-ejecting S pen... Po sistemu stisnes dugme i dzak ti sam padne na ledja.. :)
 
Meni se ne sviđa zbog stakla pozadi, inače ok izgleda. Šta je po vašem mišljenju lep dizajn (m8,ip6)?
 
Šta se bre toliko palite sa tim dizajnom kada i onako vas 99% drži telefone u nekim silikonskim futrolama, ili nečem sličnom.
Sve što od dizajna telefona vidite je EKRAN!!!:D
 
^vrh :D ja ne znam zasto s6 i edge sa sve note 4 ne spada u red lepo dizajniranih telefona?
 
Pa spadaju sva 3, a posebno Edge jedan od najlepsih telefona ali eto nekima i to ruzno, tj. mora da se ishejtuje.
Shvatam da se pljuje po S5, S4, Note 2... ali su se stvarno popravili. A serija je takodje odlicna po mom misljenju.
 
Poslednja izmena:
Vi shvatate da pricate o lepoti koja je u oku posmatraca i da "o ukususima ne treba raspravljati"...
 
Upravo to, nekom je i S5 lep, nekom nije ružan, nekog zabole... Kao da je ana.rs forum pa sto strana spama o izgledu
 
Pa valjda treba i da lici na nesto normalno, ne na hanzaplast (S5). Valjda ces da gledas u taj telefon (ne koriste svi odvratne silikone).
 
Meni su note 4 i alpha najlepši telefoni. Ne volim metal kao na m8/m9 ili ip6.
 
+1
 
Pa valjda treba i da lici na nesto normalno, ne na hanzaplast (S5). Valjda ces da gledas u taj telefon (ne koriste svi odvratne silikone).

gledam u ekran i ono što je na njemu. ili misliš kad cepaš selfije u ogledalu da se vidi flaster? :D
 
Pitaj 70mil kupaca iphone koliko je bitan izgled i dizajn moba.. To je isto kao da si rekao koga briga za izgled ferrarija bitno da je brz i jak kao niko.. [emoji15]

Na stranu sto ne verujem u te price lepota je u oku posmatraca,vazi. Ima milion primera protiv te tvrdnje.
 
Poslednja izmena:
mogu da pitam i 1.7 mil kupaca htca :D
ili 50 mil kupaca s3?
 
^ nista to ne menja cinjenicu da je S5 najogavniji iole skuplji telefon u istoriji koji uz to svojim kucistem najmanje opravdava cenu i klasu :)

Ovo sto se vidi sa N5 rendera je klasican korak napred posle solidnih N4/Alpha pa i S6, jasno je da se radi o Samsung telefonu ali sa sitnom pozajmicom detalja (ram, zvucnici i sl). Sve u svemu deluje da ce ovaj N5 biti odlicno dizajniran i premium telefon i ne znam cemu vise polemike na tu temu.

Ovo sa rendera je 90% tacan dizajn, mozda nije nesto najoriginalnije sto smo videli ali je svetlosnim godinama daleko od nekakvog ''fail-a'', bitno je samo da ne lici na S3 a upravo taj oblik mi smeta kod S6.

CJ-KcygVEAAnALI.jpg:large


Ni meni se ne svidja IP6 dizajn.. sto kaze telep 4s i 5s su poslednji koji izgledaju super, mozda previse fensi ali..
 
Poslednja izmena:
iPhone 6 uzivo izgleda nikako, bar meni. Ima mnogo lepsih telefona, posle 4s nisu imali lep telefon
 
Prednosti staklenih ledja u odnosu na ova na N4:
1. Lakse se razbija
2. Ostaju muzge
3. Podlozno ogrebotinama
4. Klizavije je
5. Izgleda kicerica

Svaka cast na unapredjenju :)
Ne znam zasto su to radili posto ne znam ni jednog vlasnika N4 koji nije odusevljen ledjima.
 
Zaboravio si ne mogucnost menjanja baterijr pod 6.!! ;-)
 
cim kazem da prave ruzne telefone odma ispada da je hejt :D sto se mene tice, dizajn mi nije toliko bitan koliko sama funkcionalnost i to sta sve telefon pruza. da mogu, note 5 bih uzeo iste sekunde. ali to mi ne menja cinjenicu da je ruznjikav.

s6 mi je isto ruzan, sapunolik. edge je klasa za sebe - prelep telefon.

mislim da mi najvise smeta njihov sapun-dizajn flegsipa, samsung logo koji sljasti i koji moze diskretnije da se odradi, home tipka koja je isto ruzna (ali bas funkcionalna i to mi se svidja), prepoznatljivi senzori napred... ali to ne menja cinjenicu da s6 i n4/5 kidaju :)

videcemo, mozda note 5 bude kockastijeg dizajna kao n4 i alpha, mada cisto sumnjam, verovatno je ovaj render koji je hsv postavio 95% tacan.

najvise volim kod samsunga sto mu tipke nisu na ekranu i sto ne zauzimaju dodatni prostor.
 
Ja bi tog ko je izmislio on-screen tastere obesio.. !!! Ali prethodno bi ga mucenjem naterao da mi da bar 3 normalne prednosti njegovog "izuma"..
 
manji donji okvir telefona, podesivi su (broj, raspored, funkcije, veličina, izgled), bolji odziv...
 
Nazad
Vrh Dno