Šta je novo?

Kojntelekt

  • Začetnik teme Začetnik teme goldi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to ti je zarada... 0.7e...onda je sve ok...
 
Ja pustio da testiram 3 naloga sa WU 850 kh/s da vrti na 5 min.Po nekom mom proracunu, cini mi se da ce moci da izvuce 1.4-1.5e po nalogu...videcu sutra na preseku situaciju...
 
@omnik

Probaj da posaljes nesto jos minimalno na tu adresu, nesto im zabagovalo verovatno...
 
Ma posteni su Estonci, dace vam Demo-e... 🙂
 
Poslao još 0.0001 na obe adrese pa javljam šta bude...

EDIT:
Situacija se nije popravila... sad sam u pretplati.

Pogledajte prilog 156413

Meni se desilo da saljem s Poloniex-a i da im provizija ne bude uvek ista. Naime, treba da posaljem 0.0485 i kucam 0.0486 da posaljem... 3x je islo normalno, cetvrti put sasvim slucajno vidim sa strane da ce stici 0.00484999. Ladno su mi klepili satoshi ovi s poloniex-a. A da nisam video zatvorio bih tab i nebih ni gledao uopste jer ne cekam dali ce stici ili ne, bitno je da blockchain-u vidim transakciju.
 
Slao sam iz multibit wallet-a...

EDIT: upravo prošlo, sve OK.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 156412
https://blockchain.info/address/19TQF88TT7FMWcNPMm9jmgnNFj5jEq5qMu

Da li je neko doživeo ovo?
IP nije banovan, sve regulare... 2 konfirmacije na mreži i već 15tak min stoji da treba da uplatim 0.
Isto na 2 naloga (različite IP adrese)...
Share-ovi idu uspešno tj. i dalje kopa grafika na oba naloga.

Ne brini stici ce, meni je sinoc bila identicna situacija 1:54 minuta cekanja 🙁

Meni se desilo da saljem s Poloniex-a i da im provizija ne bude uvek ista. Naime, treba da posaljem 0.0485 i kucam 0.0486 da posaljem... 3x je islo normalno, cetvrti put sasvim slucajno vidim sa strane da ce stici 0.00484999. Ladno su mi klepili satoshi ovi s poloniex-a. A da nisam video zatvorio bih tab i nebih ni gledao uopste jer ne cekam dali ce stici ili ne, bitno je da blockchain-u vidim transakciju.

Isto tako i meni, los im digitron 😉 .
 
Dec 7, 2014 € 0.0001 € 0.0000 0 0 € 0.00 € 0.0448 € 0.0449
Dec 6, 2014 € 0.6237 € 0.0000 0 2 € 0.00 (€ 1.50) € 0.0000 € 0.6237
Dec 5, 2014 € 0.9314 € 0.0000 0 0 € 0.00 € 0.0000 € 0.9314
Dec 4, 2014 € 0.7530 € 0.0000 0 0 € 0.00 € 0.0000 € 0.7530
Dec 3, 2014 € 1.4083 € 0.8549 0 0 € 0.00 € 0.0000 € 2.2632

Evo da pojasnim sta se desava kad istekne demo posle par dana prestane da kopa, pise hash i dalje ali stoji ovo 0.0001 vecito, nista uzecu Pilot pa cu videti da li ce opet otkljucati i kopanje
 
Dec 7, 2014€ 0.0001€ 0.000000€ 0.00€ 0.0448€ 0.0449
Dec 6, 2014€ 0.6237€ 0.000002€ 0.00 (€ 1.50)€ 0.0000€ 0.6237
Dec 5, 2014€ 0.9314€ 0.000000€ 0.00€ 0.0000€ 0.9314
Dec 4, 2014€ 0.7530€ 0.000000€ 0.00€ 0.0000€ 0.7530
Dec 3, 2014€ 1.4083€ 0.854900€ 0.00€ 0.0000€ 2.2632

Evo da pojasnim sta se desava kad istekne demo posle par dana prestane da kopa, pise hash i dalje ali stoji ovo 0.0001 vecito, nista uzecu Pilot pa cu videti da li ce opet otkljucati i kopanje

Druze da li je to od pocetka, odnosno da li su ljudi dobijali od kopanja kad im je istekao demo pre 20-tak dana, da li su skoro ovo primenili kao pravilo?

Jos nesto...
Ima li neko preko 10 demoa na 1 IP ?
 
to je blokirano pre par sati tek sam po zaradi primetio da je manja i da nesto nije u redu, ja imam 5 demoa na 1 ip a pmf ima 11 mislim ili 12, sad tek prica dobija smisao oni imaju uvek avans sa kojim isplacuju i tako mogu da opstaju, ova jurcanja bez demoa za evro ili malo jace ih ne doticu...
 
Poslednja izmena:
to je blokirano pre par sati tek sam po zaradi primetio da je manja i da nesto nije u redu, ja imam 5 demoa na 1 ip a pmf ima 11 mislim ili 12, sad tek prica dobija smisao oni imaju uvek avans sa kojim isplacuju i tako mogu da opstaju, ova jurcanja bez demoa za evro ili malo jace ih ne doticu...

Kako pre par sati kad ti je zarada 03.12 od kopanja 1.4e a posle opada konstantno?
 
to su kopale u rotaciji nvidie zato je manje 2 x 750ti na 4 naloga ima neka gomila ****** da se unese u cudaminer da bi to radilo a prekid sa evricima je nastao juce ja mislim u 4 popodne na 0.6237 jer tada je 72 sata otprilike od isteka demoa

@cacanin ma nista kako god isplaniram ovi nacisti bas ubijaju u pojam
 
Poslednja izmena:
to je blokirano pre par sati tek sam po zaradi primetio da je manja i da nesto nije u redu, ja imam 5 demoa na 1 ip a pmf ima 11 mislim ili 12, sad tek prica dobija smisao oni imaju uvek avans sa kojim isplacuju i tako mogu da opstaju, ova jurcanja bez demoa za evro ili malo jace ih ne doticu...

Koliko se sećam @pmfrulez ima 11 naloga otvorenih sa 1 IP ali na njima kopa sa 2 IP na po 4 naloga (2+1 su samo skupljači)....tako je bilo dok @ledio nije pokrenuo kopanje na 10 naloga sa 1 IP (možda je pmf u medjuvremenu promenio način rada)....
 
DObro jutro!
Sta je pa sad na stolu ovog jutra?!
JA imam po 8 naloga na jednoj ip i nisam primetio nikakve zezancije...
Sta se desava?
 
Hoces reci da imas osam naloga na jednom IP kojima je istekao demo i da i dalje normalno kopas na njima?

Dajte ljudi malo preciznije se izrazavajte 🙂
 
dobro je i ovako.samo to mogu reci.do skoro nije se ni struja pokrivala a sad vam malo 1+euro po maloj karti.
 
Gasi mi se miner (tacnije stane da radi) koji je na kartici (Asus 7970) koja daje sliku posle 10ak minuta rada, ostala dva kopaju normalno. Smanjio sam I na 12, ali opet ista situacija. Sta moze biti?
 
Hoces reci da imas osam naloga na jednom IP kojima je istekao demo i da i dalje normalno kopas na njima?

Dajte ljudi malo preciznije se izrazavajte 🙂

NECU to da kazem,uzo sam demo-e pre 2 dana.
Znaci,kad istekne demo,game over,tako?
To sam i ja odmah pretpostavio...
Verovatno je ok ako uzmes 4 demo-a sa jedne ip adrese?

Reci te mi sta se onda desava kad isteknu demo-i na nalozima?
Nema kopanja,blokiraju te?
Moze te li da nakon onih 14 dana podignete affiliates zaradu koja je held-ovana na nalogu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno