Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Ja nemam N5 već imam G2 koji je čak i sa nešto većim ekranom ali je za kućno korišćenje ili za putovanja kada želiš nešto da pogledaš N7 mama i daleko bolja opcija.
 
Mislim da ste me ubedili da se jos malo poigram sa N7 2013 dok nam ne stigne ova masina od HTC, mada to je vec ozbiljno veci ekran tako da spada u neku vecu kategoriju :-D
 
Realno uz tab, svaki fon je sekundaran.. fon koristim kao smart, jedino kad nisam u blizini taba, kad je tab na punjenju ili kad cackam fon.kad je tab tu, fon mi jedino za komunikaciju i poruke sluzi i da se okine koja fotka.
Zavisi sta ti vise lezi, ima ljudi kojima tablet skuplja prasinu jet im je lakse na fonu da sve rade.Sve od tebe zavisi
 
Stize mi ota update izgleda mene i ove sto nerviraju ove male nadogradnje nama prvo stizu:)
moram li vracati sve na stock da bi odradio ovo;)
14kjlts.png
 
Poslednja izmena:
Na sta treba obratiti paznju kod kupovine tableta? Osim toucha to sam vec iskusio i sam, Screen bleeding i mrtvi pixeli, ima jos nesto?
 
Ma isto kao i za sve telefone...moj je iz prve serije(kod nas), pa nije imao nikakve falinke, sem sto je zacaran vlaskom magijom pa update dobija medju poslednjima na planeti.:(
 
Drugar je kupio ovaj tablet, interesuju ga rešenja za tastaturu i miša, usb otg i bluetooth. Da li prepoznaje sve tastature i miševe, je l' potreban root?
 
Na stock room sam bio,kernel i recovery vratio na stock i odradio da ne razmisljam;)
@Sale83 bolje da ga poneses kod kakve babe negde da ti skine magije sa njega:)
 
Videcemo.:)
Inace standby sabija sa 4.4.3. Nekad 1% nekad nijedan za noc.
 
Jos od pojave kitketa sam na artu, a koliko se secam neksus 5 po difoltu je i dolazio sa aktiviranim art-om.
 
Ne secas se dobro :)
 
izeo alkohol, maaaaajku mu.Staaaaarost je groooooozna

e da stiglo mi ovo 4.4.4......verovatno 24h nakon sto je svima.:(
 
Poslednja izmena:
da li prebacivanje na Art donosi realno poboljsanje ili ne?
 
Prebacio sam, pa ću sa vidim. Mada Nexus 7 i ovako radi odlično.
 
da li prebacivanje na Art donosi realno poboljsanje ili ne?
Na Nexusu koristim ART otkako mi je stigao 4.4.2 apdejt (pola sata po uključivanju :) ). Koristio sam Dalvik samo dan dva da bih uporedio ponašanje.
Baterija - nešto malo bolja
Učitavanje aplikacija - dosta brže
Rad aplikacija - ne vidim razliku
Što reče kolega - na ovakvom uređaju razlike nisu lako uočljive.
 
Na Nexusu koristim ART otkako mi je stigao 4.4.2 apdejt (pola sata po uključivanju :) ). Koristio sam Dalvik samo dan dva da bih uporedio ponašanje.
Baterija - nešto malo bolja
Učitavanje aplikacija - dosta brže
Rad aplikacija - ne vidim razliku
Što reče kolega - na ovakvom uređaju razlike nisu lako uočljive.
Thnx to mi je trebalo. ;)
 
Da li neko od vas cuje neko oscilovanje(iritirajuci zvuk zujanja) kada se tablet bootuje i jos tako nekim situacijama kada su neki procesi u obradi... Znaci nmg da verujem opet falican primerak :(
 
I u igricama se cuje kao kad iskljucite telefon sa punjaca i onda onako zuji onaj transformator sto je u punjacu, kako to moze da se cuje? Mozda da napunim bateriju do max? Sta mi je ciniti?
 
Код мене тог зујања нема. Ја бих га однео у неки сервис. Не бих да те плашим, али ово звучи озбиљно.
 
Kod kamere i ulaza za slusalice se to cuje u tom cosku, pa uzecu jos malo da ga istestiram pa cemo videti. Da budem 100% siguran da nesto nije u redu, jer sad se smirilo i ne cuje se vise...
 
Ajde @Sale83 ti prvi probaj,mozda te kasnije google ispostuje da imas prvi update:)
 
Ja sam ga flashovo i izgleda je upao u bootloop :/
Ipak nije, samo treba malo vise vremena :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno