Šta je novo?

Watch Dogs

C c c, koji djilkosi sa zahtevnoscu za ram. Malopre ubacio 8Gb rama u komp cisto da probam. I igra vise nestuca i nezapinje kod voznje na medium podesavanjima. Ima mestimicno manje fps dropove, ali nista bitno. Dok sa 4Gb ume da obori fps katastrofa, cak nekad i da zabode igru na sekund-dva. Reko ajd da vidim koliko rama realno trosi sveukupno sa sistemom. Kad imam sta da vidim nekih 50-70mb-a samo prebacuje preko 4Gb. A kad spustim sve na low igra i dalje neradi kako treba sa 4Gb. :)
 
Meni nisu problem performanse. Vec voznja u igri, ja prosto ne verujem da su ljudi napravili ovakav krs od voznje. Celu igru mi upropascava...
 
I meni je voznja u pocetku bila nevidjen krs, cak je malo falilo da padne uninstall. Ali posle sat - dva se naviknes... mada mogli su je odraditi dalekoooooo bolje.

Jedine dve open world igre sa dobrom voznjom su mi do sada bile originalna Mafia ( i donekle Mafia II ) i GTA4.
 
Poslednja izmena:
Meni je vožnja moguća samo preko gamepada pod uslovom da se nakon startovanja ne dira tastatura. Čim se taknu kontrole na tastaturi, poj*** se osetljivost kontrolera pa skretanje postane kao na tastaturi - naglo i sa lagom.
 
^^Kad cujem ovako nekog majmuna koji se na silu smije ni najbolji vic mi nije smijesan, a kamo li uobicajeni bagovi koji se javljaju u skoro svim igrama. Jedino vrijedno pomena jeste scena sa buretom, tu se jasno moze vidjeti da je to ogromni nedostatak za ovakav tip igre.

edit: Na ovaj drugi video sam se zaista nasmijao par puta, zeleznicka pruga koja se podize je stvarno nevidjen bag to moram priznati. :D

wow-such-doge-so-watch-dogs-wow_o_3290441.webp
 
Poslednja izmena:
Jedine dve open world igre sa dobrom voznjom su mi do sada bile originalna Mafia ( i donekle Mafia II ) i GTA4.

meni pre svega GTA3 i San Andreas, jer msm da je za taj tip igre, arkadni osecaj najbolji i kamera je bila savrsena...

i Mafia 1 i 2, iako vuce prilicno na simulaciju, tako je kvalitetno odradjena, sa odlicnom fizikom, da je stvarno prijatna za voznju... odgovara ovakvom tipu igre, jer je u sporijoj izvedbi od GTA...
 
Zavrsih je. Ovo je novi Assassin's Creed za Ubisoft. Mogu da se kladim da ce izbacivati nastavke svake ili svake druge godine.
 
Kad pre stiže da pređeš? Ja sam tek na pola drugog akta. Koliko dugo si igrao i koliko ima aktova?
 
Ima 5 aktova, koliko sam skapirao na osnovu poena. I meni se igra baš dopada. Priča je ok, ima zanimljivih misija. Ume povremeno da me iznervira kada me hakuju drugi igrači, dok ja kupujem oružje, municiju, itd. Na čudno upravljanje vozila sam se navikao. Tu je i iritirajući bag koji vuče lika u stranu kada se nišani. Teško je opisati, ali ume da bude vrlo nezgodno u sred neke akcije.

Ja sam radio prvo sporedne misije, hakovao sve tornjeve, otključao sve delove grada, itd. Tek sada nastavljam sa kampanjom (Akt 1). :D
 
Valjda ću izdržati do kraja. Od sporednih igram samo krimi misije, Fixere mi ne pada na pamet da pipam zbog vožnje. Počinje polako da bude baš dosadna, igram po 2-4 misije na dan max.
 
Da li se jos nekome desava da ucitavanje zakuca (sam pocetak igre) uz black screen? Planirao sam svejedno da osvezim gpu drajvere ali da li je to toga? rld verzija je u pitanju.. win je cist i radi bez problema inace, ostale igre takodje.
 
Poslednja izmena:
Da li moze, nekako, da se zaobidje uplay koji trazi activation code za igru? Znaci, da li moze da radi u offline modu?
 
skini onaj hotfix od 45mb, onda ti ne treba uplay uopste...
 
Poslednja izmena:
Ja sam skinuo prvu verziju koja traži Uplay, samo napravim acc i palim, ne mora ni da se leči, niti traži kod.
 
I ja predjoh, dobra igra, mada mi sad dosadno.U fazonu, nema vise ko da me cima na phone i upucuje na nove misije, a da budzim reputaciju....ce da me izvinu!Mogli su jos da produze pricu, da je ucine interesantnijom.Ocena 8.5/10. :)
Mislim da neki ljudi previse pljuju po igri, verovatno nezadovoljni krajnjim produktom, ali graficki ovo je debeo korak napred za open world igru ka next gen-u. Samo jos da vidimo taj Division! :D

P.s. I dalje AC2 po prici najjaca Ubisoft igra ovog tipa.
 
nosteam (13gb) i nosteam dlc+patch radi kao podmazano... :)
 
I ja predjoh, dobra igra, mada mi sad dosadno.U fazonu, nema vise ko da me cima na phone i upucuje na nove misije, a da budzim reputaciju....ce da me izvinu!Mogli su jos da produze pricu, da je ucine interesantnijom.Ocena 8.5/10. :)
Mislim da neki ljudi previse pljuju po igri, verovatno nezadovoljni krajnjim produktom, ali graficki ovo je debeo korak napred za open world igru ka next gen-u. Samo jos da vidimo taj Division! :D

P.s. I dalje AC2 po prici najjaca Ubisoft igra ovog tipa.

Čuo si za DLC nekad? ;)
Mogu oni da produže, ali nema za dž ništa :D
 
Čuo si za DLC nekad? ;)
Mogu oni da produže, ali nema za dž ništa :D
To bese ono kad za 20 usd, dobijes jos dva sata gameplay-a, od kojih je srz celih 20 min, a preko toga dobijes tri nova oruzja, dve nove jakne i kao bonus za preorder neki ultimativni hack na specijalnom telefonu ljubicaste ili roze boje? :D:p
 
Igram se malo sa Samsungovim 65 inčnim zakrivljenim UHD televizorom - povezao moju konfu na njega i pustio igru u 4096 x 2160 sve na Ultra, mada AA na Temporal SMAA, preko toga puca igra haha. Ja sam mislio da ću imati manji FPS, kad ono 15-20fps. Evo screenshot, super su detalji za jednu igru, a utisak na 65-inča - priceless.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/37347331/Watch_Dogs 2014-06-02 01-14-07-44.png
 
Vrh Dno