Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Da, ma uzmi tunnelbear, ionako ce ti trebati samo taj put...ugasi wifi i data konekciju, tj. mozes da ga bacis i u airplane mod. Pre nego upalis vpn izloguj se sa play store-a i pocisti kes i kolacice u browseru :) Nadji aplikaciju koju bi da kupis i kad kliknes na nju tek se onda uloguj i sacekaj da prodje onih 15 minuta zbog refund-a. Tada vrati telefon u normalno stanje i uradi clear data i cache za play store app na telefonu..
 
Ne razumem poslednji deo.. Nadjem apk na browseru kupim je,sacekam 15ak minuta . odem na mob koji je jos uvek u avion modu,izbrisem data i cache sa pley stora ,onda izadjem iz avion moda udjem u play store i cekam da krene download apk a ?
 
Da, nadjes sta oces da kupis i kad kupis sacekas da prodje taj refund period...kad prodje, onda je i nebitno sta ces raditi sa telefonom, da li ces raditi clear data i cache u ili kad izadjes iz airplane moda..
 
Da, nadjes sta oces da kupis i kad kupis sacekas da prodje taj refund period...kad prodje, onda je i nebitno sta ces raditi sa telefonom, da li ces raditi clear data i cache u ili kad izadjes iz airplane moda..

Nece da mi udje preko chroma i tunel medveda na usa plej store.. U prevodu ne mogu da vidim paid apps iako sam klirovao sve iz browsera . gde li gresim ? :)
 
Lepo sam te tamo pitao, ali nisi nista odgovorio, a pomogao bih ti :p
 
Ti si fenser.. A oni uvek traze nesto da im se da pre nego sto ti pomognu :) nikada nece da pomognu za dz :)
 
prvo obrisati sve iz wallet-a i kartice, znaci sveeeee :D ides ovako wallet adresa i adresa kartice moraju biti usa, ja sam nasao neki kafic/restoran, broj telefona ostavljas svoj, onda kad to odradi stavis telefon u airplane mod i tako ga ostavis, posle ides u google account da iskljucis 2-step verification, da ne bi napravio problem i zakljucao account.PC > posle toga palis medu, usa connect, onda radis clear data, cache sve u browseru (PC), znaci totalka :) posle toga kucas u google-u play store, udjes u njega kucas svoj user pass i prvo ce ti mozda izbaciti error, tu gde pise error klikni na google play logo, bacice te kao na nas store, ali ces videti paid apps u search-u kucaj lupam cryten i moci ces da kupis, ostani na VPN-u ukljucen posle par minuta 10-15 mozda malo vise ima da se promeni store na americki. Na telefonu izadjes iz airplane moda i odes na medu usa i clear data na play store, to je to.

Mozda ti odmah nece biti prebacen na usa play store i neces biti zakljucan, ali budi nekoliko puta kupuj ili surfuj, pa kasnije ce se otkljucati.
 
Kako da namestim da mi adresa kartice bude usa.. ?

Svo vreme dok se drkam na medi preko pc-a mobilni mi stoji u avion modu ? Sto ne bi tada izbrisao datu sa plej stora na mobu nego tek kasnije ?

I sta ti ovo na kraju znaci surfuj po plej storu,mislis preko pca ili preko mobilnog sa ukljucenim medom ? :)
 
Eto ne vredi ni da ti se napise ti opet ne kontas :p

Da da mobilni je u airplane modu, ma mozes da obrises kad hoces ovo sa play store-a na telefonu...

Karticu lepo stavis na usa isto kao i adresu, sta ti nije jasno? :)

Na kraju znaci mislim i na jedno i na drugo, znaci i na telefon i na PC.
 
aha.. uspeo sam.. kupio sam greenify donate verziju za 3 dolara. sada cekam 20 minuta pa cu vidim sta kako


a5a9y8yn.jpg


Za sada je otkljucan :)
 
Poslednja izmena:
Trebalo je da staviš US adresu i za karticu i za svoju adresu...to se valjda podrazumeva kada se kaže promeniti adresu u walletu...a mogao si da probaš i sa drugim browserom sa pc-a, al nema veze..
 
Trebalo je da staviš US adresu i za karticu i za svoju adresu...to se valjda podrazumeva kada se kaže promeniti adresu u walletu...a mogao si da probaš i sa drugim browserom sa pc-a, al nema veze..

Za sada sam uspeo.. :) cak sam i refundirao kes za greenify jer mora da ide preko xposed modula a mrzi me da se zezam sa time. Inace on je stavio refund period 1h :)

Hvala i tebi i fenseru na pomoci ! :)
 
Poslednja izmena:
Nego sad mi nekako smor..nemam sta da kupim sa marketa :p ko i da nemam otkljucan :d (e jedino sto mi se lepo sve aplikacije sad update-uju)
 
A mi kojima je blokiran sam Wallet da pravimo novi Google nalog? :D
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96.4 KB · Pregleda: 179
Poslednja izmena:
Kako si uspeo da izblokiras Wallet :D Pa jedino novi nalog, ako ne mozes da se ulogujes...
 
Nego sad mi nekako smor..nemam sta da kupim sa marketa :p ko i da nemam otkljucan :d (e jedino sto mi se lepo sve aplikacije sad update-uju)

Pa dobro ima jedno 10-ak aplikacija koje vredi kupiti, ostalo po meni ne vredi... Sve zavisi od dev-a, jel se trudi ili ne.
 
Pa to, mada dobro nisam se jos navikao na ove aplikacije koje ti konstantno izvlace pare iz dzepa mikrotransakcijama :D
 
Kako si uspeo da izblokiras Wallet :D Pa jedino novi nalog, ako ne mozes da se ulogujes...

Pa kupovao sam tamo oko septembra, oktobra 2013. normalno i zakljucase me u tom nekom periodu i ja umesto da ostavim sve tada i ne zezam se i evo sad da iskoristim ovu metodu o kojoj pricate ja sam tada brisao Wallet nalog, pa pravio novi, pa skidao i stavljao opet jednu te istu karticu i na kraju mi blokirase Wallet. Kontaktirao sam ih od tada jedno 3 puta ali odgovora nisam dobio.
 
Ali cekaj, jel ne mozes da se ulogujes ili sta? zanima me kako je blokiran...jel ne mozes da menjas podatke u njemu?
 
Idi tuzi ih za pretrpljen bol.. :) vrv ces morati da otvaras novi akaunt. Sto je tezak smor
 
Poslednja izmena:
Odem na wallet.google.com i izadje mi ona strana sa screenshota i to je to

A nisam video da si menjao post...pa znas kako ako ti znaci da imas wallet na tom nalogu, mozes da ih zoves pa telefonom da razjasnis sa njima..kazi da si pogresno uneo adresu i sl, nisi znao, i tako..reci da hoces da uneses svoju normalnu adresu, jer ce ti verovatno traziti potvrdu adrese
 
Kakvo je sad ovo go*ance?
3yqumutu.jpg


Nova launcher je najnormalnije kupljen. Pretpostavljam da je ovo neka vrsta zaštite pošto je sveže dodata kartica i da važi za iznose preko 5$, samo me zanima koliko će trajati pošto je ovih pola sata odavno isteklo.
 
Kupi preko PC-a kad nece preko telefona.
 
Kako da kupim nove puzzle u cross me? U samoj igri kao nesto ucitava ali se nista ne desi
 
Sve je lepo radilo preko Tunnel Bear-a do pre neki dan, a danas više ništa ne pomaže :)
Hteo sam da pazarim SwiftKey tastaturu, ali neće moći...
 
Nazad
Vrh Dno