Šta je novo?

Alcatel OT-997

To je normalno kod ovog telefona :) mislim i ja kažem da laguje, ali ostali koji imaju ovaj telefon kažu suprotno, tako da sam kasnije odustao sa ubedjivanjem :)
 
Pre ovog sam imao Galaxy S1 koji je bio na CM10.1 i radio je besprekorno, i vrv mi se zbog toga cini da ovaj mnogo secka :)
 
Upravo zato :) Ja imam S2 na mešavini (CM, PA, AOKP) a devojka ima 997 i zato i ja to vidim.

Što si uopšte menjao S1? Dobra podrška, fluidnost, pa jedno 5 puta bolja kamera, touch...
 
Pa ne znam ni ja iskreno, imao sam ga odavno, pa rekoh da promenim malo. Nego dal se isplati menjati ovaj 997 za polovnu Xperiu arc S ? Uz moju doplatu od nekih 10-15 e
 
Opet vi ljudi poredite babe i zabe. Ne mozete da poredite telefon sa android 4.0 i 4.2. Normalno da ce ovaj sa 4.0 da ima blagi lag kad nema project butter...
 
ma problem je što ljudi ne znaju šta je lag a šta seckanje. od kad sam stavio onaj Seeder o lagu (kašnjenju) je smešno pričati, od klika na ikonicu tj od kad ona zasvetli do akcije prođe 10-20-50ms, koliko tačno mislim da je irelevantno šiljiti... što se seckanja tj glatkoće animacija tiče to stoji, činjenica je da kad skrolujete levo-desno nemate onaj utisak da gledate da prolazi voz :D kao npr na iphonu, nexusu itd... koliko videh problem je što je refresh ekrana 33hz i automatski toliko fps imate i ne može biti 100% glatka animacija...
 
Kako se zove aplikacija za stelovanje senzora za gasenje ekrana prilikom razgovora? :wave:
 
Nije moguće podešavati proximity senzor na ovom telefonu. Ukoliko si stavio foliju na njega, i sada neće da se upali ekran po završetku razgovora, moraćeš da isečeš foliju na par milimetara ulevo od objektiva prednje kamere.
 
@vojkan skoro sam i ja provalio da je problem u refresh rateu. Jel moze da se pojaca na 60hz?
 
Poslednja izmena:
u one dve teme koje pratim na XDA nisam video da je neko pisao da to može... ne znam šta kažu one jazine švabe :)
 
Nestaju mi video klipovi koje snimam preko programa LG Camera.Imao sam dosta klipova snimljenih za 1.maj i sad ih nema nigde..nije prvi put ,i ranije su nestajali.Kako da ih povratim ako je moguće i zašto se to dogadja?
 
Nesto smo zatajili. Nikako da predjemo stranu 161. Ranije smo cepali po nekoliko strana dnevno...
 
Nestaju mi video klipovi koje snimam preko programa LG Camera.Imao sam dosta klipova snimljenih za 1.maj i sad ih nema nigde..nije prvi put ,i ranije su nestajali.Kako da ih povratim ako je moguće i zašto se to dogadja?

Niko ne zna ???
 
Niko ne zna ???
Poveži telefon na komp pa pokušaj preko kompa da ih nađeš. Jednom mi se desilo da nisam mogao da nađem jedan jedini snimak koji sam imao u telefonu i našao sam ga na ovaj način. Probaću da snimim nešto pa da vidim da li će biti u folderu gde treba da bude.
 
Napio si se i obrisao snimke ili je neko slučajno obrisao dok je pregledao ili se nekom nije svidelo ono što si snimio.

To je moja cerka snimala klipove za 1.maj..ja sam ih gledao ,bilo ih je oko 15-tak po 3-4 min.A po forumima vidim da i drugima nestaju snimci.Kod mene na posao imaju neki ljudi isti problem.Pre nekoliko nedelja nestao mi je jedan snimak za koji sam mislio da ga je neko obrisao.Mislim da je ili do programa sa kojim snimam (LG Camera) ili do kartice.Ranije sam imao od 8 GB i tad je sve bilo OK a sad imam od 32 Gb.U programu je namesteno da snimci i foto idu u folder DCIM/Camera.Znam sigurno da ih je bilo..i niko nije dirao sigurno a sad ih nema i preko kompa kad povezem i ovako.Pa ima te po raznim forumima ljude sa istim problemima ali nisam nasao resenje.
 
To mi izgleda kao da je ona neispravna ili da telefon ima možda neki problem sa njom.
 
Možda imaš u toj aplikaciji namešten format i veličinu file-a koju taj telefon ne može da podrži. Npr dok su kratki klipovi radi a kad je klip duži program se zaglupi. Ili npr. dok je ta aplikacija u memoriji može se gledati klip pa posle nestane. Probaj da istestiras sd karticu u čitaču na kompu.

Ako se dobro sećam pričali ste da default aplikacija snima 640x480 a preko LG kamera se može snimati 720p. Možda je do toga problem.

Dobro sam pročitao tvoj post znam da si ih gledao ali ipak probaj da snimaš default aplikacijom.
 
Poslednja izmena:
Baterija

Dva pitanjca...
1. Nikako da nadjem da li je neko resio problem sa custom ringtonom. Naime, iako su melodije na memoriji telefona, otprilike na svakom trecem gasenju same se vrate na default vrednosti. Ima li pomoci?

2. Baterija. Naucnik sam koji ima neku rezervnu, MS-ovu kupljenu da se korisiti kad telefon radi kao navigacija. I... bio na putu i uspeo da izgubim original. Ova traje ca. 4 sata. Ima li gde da se kupi otriginalna batetija? Makar mi posaljite u inbox.

Unapred zahvalan na odgovorima.
 
2. jel si probao ACR ? oni su zvanični uvoznici
 
Instaliraš, pa probaš i nama javiš :) poboljšao se, sad ne znam kako radi za vaš telefon...
 
Nazad
Vrh Dno