Šta je novo?

Bitcoin [BTC] (SHA-256)

Ma ja sam je kupio jos pre sest godina al dzaba nema velike serije svi hoce dzaba al ne moze, evo ja se nadam u ponedeljak utorak da ce ovi moji majstori da se smiluju da zavrse novu verziju WB, je****na je to velika pa da ih istestiram na papiru je sve lepo al kad pustis, zajebano je raditi sa bakrom zna to @Zajebani:wave:
 
Pa test primerke valjda radis prvo na plastici ili aluminijumu pa tek onda prelazis na bakar ako je sve ok.
 
ja mislim da nije preterana nuzda da WB bude od bakra i da je dovoljan i blok od aluminjuma a bakar mu podize cenu drasticno i mislim da je tezi za obradu ...
 
Pa ne mora da bude od bakra ali Gaca se primio i umesto da pravi jeftinije blokove on roka bakar i kuka kako niko nece da kupi. Pa nece naravno. Kad jedan prosecan rudar sracuna koliko treba para da da na blok a pritom i ne hladi naponsku... Jako brzo se dodje do racunice da je bolje da roka klimu :D
 
A šta mislite o onim idejama kada sprovedu neko veće crevo u prečniku od klime do kućišta? Poznanik je držao tako, sve mu je bilo ladno ko Sibir... E sada, kažu drugi da se tu javlja kondenzacija.
 
Mislim da je preveliko strujanje vazduha da bi se stvarao kondenz a i da temp nije dovoljno niska. Uostalom, odvrni klimu pa stavi kasiku ispred da vidis dal ce da kondenzuje ;)
 
Probao sam ja aluminijum mislite da nisam al ima vise stvari zasto se ne koristi Al ne samo sto losije provodi nego se nije pokazao bas dobro za vodu. Mislite da Swiftech, Koolance i EK nebi pravili blokove od AL da je to dobro. Kad prestane da duva topao vazduh od GPU na naponsku tad vise nema problema za nju pogotovu ako proizvodjaci stave prave kilere a ne samo obicne plocice. Za tvoje DC2 sam siguran da ne treba nista da duva u naponsku jer je ASUS to odradio kako treba i da je i pasivan hladnjak na njoj dovoljan
 
Poslednja izmena:
Ja ne mislim da bi se ohladila bez duvanja. Bez zezanja. Bez ikakve cirkulacije vazduha mislim da bi nastao problem, ne verujem da bi mogla pasivno da se hladi po vrucini. Mozda gresim ali ja to ne mogu da probam.
 
Pitanje: da li mogu razlicite kartice u istoj masini da furam, samo za mining? konkretno imam 6850 pa bih uzeo neku 7850 ili jacu?
 
@Saj je si menjao pastu na tvojim DC2 kako izgleda hladnjak na naponskim
 
A jel bolje da idem na crossfire za mining ili tu nema benefita?
 
gaca je napisao(la):
@Saj je si menjao pastu na tvojim DC2 kako izgleda hladnjak na naponskim
Nisam menjao jer iskreno nije ni bilo potrebe. Na svim ostalima jesam.

Ovako izgleda, ceo plate je u pitanju tako da opusteno moze da se ostavi i da se roka WB preko toga ali bez strujanja vazduha mislim da bi bio problem.
Asus-Readies-HD-7970-DirectCU-II-Top-for-February-Release-5.jpg
 
Eto zasto je DC2 naj hladniji em sve sto se greje stavili su pod hladnjak, em je hladnajk uradjen kako treba znaci da tako kazem za one koji se mnogo ne bave time ima rebarca koja odvode toplotu. Siguran sam da sa WB nebi morao da hladis naponsku na tim setovanjima, al ima problem sto bi moralo da se malo doradi kiler jer malo smeta WB. I ASUS se stiti da ne bude sve bas glatko
 
Mozda nebi na ovim setovanjima ali onda mi stvarno i ne treba WB. Moracu jednom da rasturim Vapor-x da vidim kako je on to resio posto je njemu naponska jos bolje ohladjena.
 
Vapor je razdvojio naponski od mem sto je jos bolje i time dobio bolje hladjene, za tvoj info Vapor bez hladjenja naposke na 1200 na 1.25V temp naponske 86
 
Da i mislim da bi tako bilo i sa DC2 jos je kod mene za sad malo sabijeno jer su ove dve vaporke na ASUS maximus4 genZ a jako je malo prostora izmedju dav PCIe slota tj mogu da stanu samo karte sa WB sa vazdusnim nema sanse. Jos kad bih umesto termo padova stavio pastu iha
 
Ja sve prebacio na LTC ili cu puci ili profitirat, datum dolaska LTC-a na mtgox se jos nezna?
 
kao prica se ponedeljak, mada moje misljenje je da ce ga tek uvesti kada se srede da mogu da izdrze i ltc saobracaj, desavalo se da kada je navalica za btc sajt bude offline, e zamisli sad kada se sjate svi sa ltc-om da prodaju
 
Kako da se uspesno registrujem na mtgox kad mi vec nekoliko dana daje "service unavailble" tj popijem onaj error kao da ne postoji stranica? Jel postoji neka fora ili je to njima sajt offline¿
 
mozda trenutno ne primaju nove clanove?

a pazi, odosmo u burzy :p
 
Uspeo sam, nekoliko puta refresh does the trick. Da li ste radili verifikaciju akanuta na mtgoxu tj da li ima potrebe za tim? Takodje, gde mi pise koja je adresa mog wallet-a na mtgoxu, pokusavam da prebacim nesto za btc50 na mtgox al ne znam koji mi je wallet address ?
 
Poslednja izmena:
ne treba ti verifikacija, samo za vece sume.

ides na FundingOption-> i tamo ces imati nesto slicno ovom 1MWzGBnrrBATBNU6DC9hHUm2zqS2pBtdKu, to je tvoja mtgox adresa za BTC
 
BitParking down.
 
Bogme je rso kao licna :p . Zato je tu backup pool 50BTC :)
 
Nazad
Vrh Dno