Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

izgleda da nam ne preostaje nista drugo nego da ih ucenimo da daju docsis 3.0 modeme,jel ovde je ocigledno da su kanali postali zaguseni.
 
E, evo da ti javim, ja sam zvao ove i ako si od 20 Mb pa navise mozes da se prijavis za ovaj novi modem, stim sto oni moraju da dodju da premere signal da vide jer moze modem da ide na tvojoj lokaciji. Samo ih nisam pitao da li se to placa, pa ako ih ti budes kojim slucaj zvao pitaj ih za cenu ugradnje/rentiranja tog modema. Ako nista neuspes, ja cu ih pitati kad dodju da premere to (pa cu okaciti post).
 
meni su nedavno rekli da ispod 50mbit/s paketa ne daju novi modem.
 
Ja sam zvao nekoliko minuta pre nego sto sam postovao, mada ja mu nisam odma reko ni adresu, ni koja mi je brzina, saceko sam da mi kaze koji je minimum. XD

Sta da ti kazem pokusaj opet i probaj da ti kaze minimum pre nego sto mu das bilo kakve informacije.

I idi na tehnicku pomoc za internet. (dva puta dvojika)
 
Poslednja izmena:
raspitaj se detaljno ,pa javi :)
 
zezas da uz paket 50mbit se placa i najam od 150din /m ???
 
Hahah, onda se dzaba zalite na brzinu, lepo u cenovniku pise do :D
 
to do ,kod njih znaci da ne moze preko ,o tome se radi
 
Kolko znam placa se i ovaj "obican" modem isto. Samo neznam da li je ista cena.
 
krece raspad i sto se tice download-a i sto se tice upload-a
 
Meni isto, mada su mi juce rekli da su radovi u blokovima.
 
gde u bloku ? nikakvih informacija o tome nema :D
 
E iskoreno se nesecam, ali znam da su od 60-64. Zovi pitaj vidi jer jos uvek traju.
 
jel targo dobio saglasnost u tvojoj zgradi ?
 
Streca li vam tv?
Na trenutak svi analogni i digitalni kanali nestanu i onda se "vrate", digitalni koji sec kasnije, dok se dekodira signal koji je bio nestao...
Taskodje ima neke pixelizacije i nestanka zvuka u nekim trenutcima, ponekad, na rts1 na digitalnoj tv.
Mozda i jeste od nekih radova...?
 
Au bre ljudi, jel ima neko ko je u blokovima (61 konkretno) a da mu RV radi kako valja? Taman sam hteo da predjem kod njih kad ono...
Mogu da cekam Targo (al' kad pomislim da treba da razvlacim instalaciju po stanu, spopadne me muka) ili da ostanem na sigurnom (ADSL, skuplji, sporiji ali barem radi)?
 
sta sad da misli o RV :D
 
Au bre ljudi, jel ima neko ko je u blokovima (61 konkretno) a da mu RV radi kako valja? Taman sam hteo da predjem kod njih kad ono...
Mogu da cekam Targo (al' kad pomislim da treba da razvlacim instalaciju po stanu, spopadne me muka) ili da ostanem na sigurnom (ADSL, skuplji, sporiji ali barem radi)?

Pa pazi ok je RV, on sad daje najbolje brzine za tu cenu (konkretno mislim na onu od 20Mb) i tek su nesto skoro krenuli da zajebavaju sa brzinama(barem meni), ali mislim da ce se to srediti. Tako da ono, vidi sta ti je raditi, nije mala razlika u cenama izmedju targa i RV-a.
 
Poslednja izmena:
Pored pise units i tu je stavljeno B (sto je Byte), ili je bit ali to obicno ide sa malo b.
 
Poslednja izmena:
Jeste bajt, ali 607588/1024= 593 KB
 
Poslednja izmena:
LOL ispala sa moje strane...koji sam *****...okrivicu to na cinjenicu da sam bolestan(prehlada) i da mi je glava zapusena. :p

Onda ostaje pitanje koju brzinu on (ZAP) ima, posto meni nikad nije bila toliko losa.

edit- meni sad download radi besprekorno, mada upload malo zajebava...



edit2- valjda ce mi doci za taj docsis3.0 modem, da provere dal moze...
 
Poslednja izmena:
Barem ti je upload dobar. XDXDXD

Moja prepruka je da ih zoves, da dodju i da testiraju to. To ti je verovatno modem dotrajao(imao sam isti problem pre par meseci).
 
hoce ako potpises za paket net 50 :D
 
Ali, ali, reko mi je da ce doci, nije valjda da bi me lagao. XD
 
kad ih pitas : politika firma je takva ,i to je to :) do kad si pod ugovorom ?
 
Vrh Dno