Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad sam gledao sta sam zapisao, u neptunu sam video modele 3606 i 5406, zeznuo sam se. Mozda imaju i taj 4606, ali ga nisam zapisao... izvini. 3606 je 38k a 5406 40k. Imaju i samsung d450 za 37k. i LG k430 za 39k.
 
Hmhm... 5406 je LED i na sajtu piše 49k, što je logična cena za LED bar kod nas.
Moraću da prošetam celih 5min do Ušća i proverim kako izgleda slika ;)
 
MIslim da je model 5406 HD ready
 
Taj SONY KDL32EX600 radi na 60Hz, imas u specifikacijama.
 
Da li postoji nacin da se sazna koliko je odredjeni televizor radio (bio upaljen)? Konkretno mislim na Samsung 40D5000.
Nasao sam veoma povoljnu ponudu, pa me cena zabrinjava da nije camio na polici duze vremena.
 
Cisto da se nadovezem posto ce mozda jos nekome koristiti.
Isprobao sam doticno na Samsung P2470HD i ne postoji SVC koji je ocigledno povezan samo sa TV uredjajima,
ali zato potrebna informacija moze da se nadje pod :
Control -> Sub Option -> Panel Display Time xxxx Hr
U servisni meni se ulazi upravo na nacin koji je Boxer napisao, znaci:
Info -> Menu -> Mute -> Power
 
Jel moze neko da mi kaze koja je razlika izmedju samsunga 40d5000 i 40d5003? Osim u dizajnu, nisam primetio da ima razlike u ostalim specifikacijama...
 
Poslednja izmena:
neces ni primetiti zadnje (mislim dve) cifre u oznaci i jeste za oznaku dizajna ;)
 
U Stand By modu pritiskas polako (sekundu-dve odprilike izmedju kucanja):
INFO>MENU>MUTE>POWER

onda udjes u SVC i pise pod 2 "Panel Display Time"

Cisto da se nadovezem posto ce mozda jos nekome koristiti.
Isprobao sam doticno na Samsung P2470HD i ne postoji SVC koji je ocigledno povezan samo sa TV uredjajima,
ali zato potrebna informacija moze da se nadje pod :
Control -> Sub Option -> Panel Display Time xxxx Hr
U servisni meni se ulazi upravo na nacin koji je Boxer napisao, znaci:
Info -> Menu -> Mute -> Power

kod mene u servisnom meniju ovo nigde ne postoji:trust: ili ja ne umem da nadjem:wall:
u pitanju je ue40d6500
 
Pozdrav drustvo i ja nameravam u bliskoj buducnosti da kupim tv . Razmisljao sam prvo o 32" a sada se ispostavilo da moze i 40" rastojanje je oko 2 m. Svrha tv je gledanje sd kanala i ponekog filma preko usb-a. Mislio sam 37" ali sam negde na forumu procitao da to nisu samsungovi paneli. E sad ono sto mene najvise kopka(plasi) je kupovina preko oglasa kod ljudi iz Novog Sada , Subotice, Beograda....
Razlika u ceni nije mala u odnosu na radnje u Beogradu. Za Samsung UE 40 D5000 ona je i do 300 e.Da li neko ima iskustvo sa tom vrstom kupovine? Ovo pitam zbog garancije , da li vazi kao u slucaju LG-a?
 
Ja sam uzeo Samsung UE40D6500 preko tipa iz Subotice pre dve nedelje .Tv je stigao nov neotpakovan i nekoriscen sada prema njegovim recima garancija za ovaj samsung vazi 5 godina ali u Madjarskoj i ostvaruje se preko njega(nije mi posalo racun i garanciju kod njega je ostalo i kako on kaze cuva to narednih 5 godina ako ima problema).Pravo da ti kazem ko zna gde cemo svi biti za 5 godina a kamoli on ali za sada je tako.Drug mi je uzeo isto preko tog coveka isti tv i posle par dana prestao je da mu radi 3D i on ga je vratio na reklamaciju kod njega u Suboticu nisam ga jos video da ga pitam sta je bilo sa TV, a znam i tipa koji je vratio LG tv jer nije radio usb i dobio je drugi bez problema.Nadam sa da sam ti pomogao.
 
Poslednja izmena:
hill
Problem moze biti sto sam ja iz BG pa ako nesto ne valja moram da nosim tv kod njega u Suboticu. U svakom slucaju hvala ti na podeljenom iskustvu.
 
Raspitacu se kod njih pa cu odluciti . Ustalom niko me ne bije po usima da kupujem od tih ljudi. Moj novac moja odluka. Nego na kolikoj ti je udaljenosti tv?
 
Treba mi preporuka sledeće vrste. Kupujem 3 LCD TVa 26"-32" i sva tri su namenjena spavaćim sobama, kvalitet i ozbiljan kućni bioskop (plazma + HD projektor) imam u dnevnoj sobi, sada mi treba da opremim i spavaće sobe, znači ništa specijalno ali baš da ne bude totalni krš. Uglavnom će se gledati TV i HD snimci preko nekog mini računara ili nekog HD plejera. Ulaz TV signala će zbog SBB tvrdoglavosti da omoguće vise D3 uređaja u kući biti ograničen na analogni antenski.

Takođe da li znate gde se na kupovinu 3 TVa može ostvariti nekakav popust? Hvala unapred.
 
Koji LCD/LED za satelitske HD kanale i kao monitor (550e)
Drugari treba mi preporuka,koji TV uzeti za ove pare,TV ce sluziti za satelitsku televiziju za HD kanale i sluzice kao monitor sto bi u prevodu znacilo za igrice. Neki predlog za konkretan model i zasto uzeti taj model?

Hvala.
 
Samsung UE40D5500 ... ILI UE40D5000 ako kupuješ preko oglasa (550 -500€)

DVB-T,DVB-C
1920 x 1080p
Picture in Picture
DLNA, ConnectShare
4 HDMI version 1.4 / 2 USB 2.0 / 2 component video / PC / component audio / optical digital audio / PC audio
Ethernet LAN (RJ-45) port
Dolby Digital Plus / SRS TheatreSound
Exceeds ENERGY STAR standards
AllShare DLNA networking
Ultra-slim

http://www.elektropont.hu/static/900036_3.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno