Šta je novo?

Kako izgleda vaš gaming setup?






Sve je tu na jednom mestu, kafica, mob.,laptop i neizbezna Sega prikljucena na HD:d
 
@kicba
iPod Touch :) Ma bre par puta mi je ispadao, a nekad sam morao i da ga bacam kad ne radi :D
 
Ma retko kad iPod zezne, ali kad zezne onda mi pukne film. Sto se tice Macbooka ne postupam tako, ali ako ti kazem da mi je upravo rikno HDD na njemu znaces kako sam se odnosio prema njemu sto se tice fajlova. :D
 
Uskoro se prebacujem u sobu velicine nekih 4,5x4,5m koju u narednih par mesci planiram da rasturim skroz, sve ide sem kozne napolje, a treba da ubacim krevet, LCD 40inch, PS3, Xbox, PC i laptop.
Trebaju mi saveti sa slikama za neke zezancije sa gipsom, tapetama, resenjima za more kablova.
Svaka slika ili savet je dobro dosla.
Zelim da napravim pre svega funkcionalnu sobu.
 
Evo par slika mog gaming/HT sistema. Nisam, jos uvek, upakovao kablove u policu i par CD-a stoji na polici, ali sta sad...

Cela soba...
IMG_4485.jpg


Samo sistem...
IMG_4486.jpg



Nisam slikao, ali postoje i zadnji kanali (KEF iQ1) za HT postavku...
 
Poslednja izmena:
^+1
Samo premesti laptop negde drugde inace ode kicma :)
 
Laptop je tu samo "spusten". Obicno stoji pored PS3, za gledanje HD filmova. Zato je tu i MX Air.:d
 
Ok setup, jos najbolji ti niski stalci za TV.
Sta ce ti 2 resivera ?
Gde si kupio tu extra policu za PS3 igre ?!
 
Ma, ja sam oduvek hteo da uzmem bas tu policu ali mi se nije davalo toliko novca za nju. A onda sam prelomio i vrlo sam zadovoljan. TV od 30-tak kilograma se okrece levo-desno sa malim prstom, kablovi mogu da se sakriju u nosac i ima tockice koji se ne vide. Zato i kosta, koliko kosta...

Desno je Yamaha risiver, na risiveru je DVD, a levo Sony pojacalo. Ispod pojacala je CD player.

Ta polica je za DVD-e. DVD su sa leve strane TV, a desno Blu-Ray i PS3 igre. To kazem jer su kutije za BR i PS3 manjeg formata od DVD-a, pa ne mgu da se stave vodoravno. Zato sam morao da improvizujem. Kupio sam ih u uscu u Big Bang-u. 1200 din/komad. 40 DVD-a stane u jednu...
 
Sva ta oprema i na kraju neka Fifa se igra :d:d
 
Mogao sam ubaciti neku exkluzivu, ali izes ga.
Ako je u moju odbranu, Koeman ima najbolji sut sa daljine u celoj FIFi...:d
 
Evo i mene da okacim nesto, slike su lose jer sam sa moba slikao :)





 
Samo umesto tog g25 je sada dfgt

gh.jpg
 
Evo čisto da vas podsetim na to koliko ste srećni :D LCD-u se nadam na leto, inače igre su mi u drugoj sobi, i na slici još nedostaje jedan DS3 :)

dscn0042w.jpg
 
^Sto ne spojis PS3 na monitor ? Bolje ce ti slika biti 3 puta.
Sta ce ti 2 ps3 ? :)
 
Da justyce4ever i meni zanima bas takav neki sto mi treba.
Ovaj moje je star a ta boja mi se bas slaze.
 
U matori full ti je soba, svaka cast, sve sa ukusom.
Ja imam bolju bolju tehniku u sobi ali mi je zverinjak po malo, mrzi me da izbacim neki regal i da sredim kako ocu.

E sad par stvari da te pitam:
De si kupio tu fotelju, koliko para i koliko je udobna za dupe, ima li debeo sundjer ? Jel ima u nekoj drugoj boji ?
Gde si uzeo ono postolje za TV, jer i ja hocu tako nesto, a imam isto sto i ti, Z5500, 40 TV i PS3, a vidim da tu sve lepo staje.
Jos kad bi bila neka druga kombinacija boja, extra bi bilo.

De bre drzis otpad oko PC-a ? :D

I ono najvaznije, priznaj koliko dugo si spremao sobu pre slikanja ? :p
 
Pa hteo sam malo da promenim kolorit pa sam upotrebio boje prirode (zelena, narandžasta, smeđa) jer mi je muka više od crna-siva-staklo-metal kombinacija. I vredelo je jer stvarno odmara oči.

1. Fotelja - Kinez u Forma Ideale ( u Merkuru). Mislim da je bilo oko 90€. Ima u drugoj boji ali sa varijacijama na temu. Meni je ok što se udobnosti tiče (nije neki vrisak ali što više love to manje šuljeva:))
2. Postolje za TV sam dobio uz TV :).
3. Obično sa strane stola imam kesu pa otpad bacim u nju, zatim sve u veliku kantu na terasi.
4. Žena spremala al ne zbog slikanja
 
Kako si dobio uz TV to postolje ? Vredi ono 100e ladno.
Ma moram uzeti bolju stolicu, ova vise nema sundjera za guzove. :d
Mislio sam na sitnice po stolu. Ja toga ne mogu da se resim nikada.
 
Nazad
Vrh Dno