Šta je novo?

Aimp 3.00 beta 1

Zvezdaš™

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruke
597
Poena
330
Pošto vidim da niko nije otvorio temu ili ostavio neki link za download da to ja uradim 🙂

Download linkove možete naći na sajtu AIMP-a, a najnovije je to da u najnovijoj verziji AIMP ima lično svoj audio engine, dok mu BASS (koji originalno pripada XMPlay-u) i dalje vrši funkciju dekodiranja.

aimp-3.png


Takođe je dodata podrška i za DTS / TAK fajlove a listu izmena pogledajte ovde
Imate i pluginove za file associations i skinove.
Ja sam "napravio" dva instalera za ikonice i skinove, pa ih skinite ako vam trebaju.
Download ikonice za file associations (kako će izgledati vaš muzički fajl) npr ovako
muzika.png
:d (20 skinova, 5.70MB)
Download skinova (ukupno 16 skinova za AIMP 2, 2.45MB)

Ikonice i skinovi rade na AIMP 2 i AIMP 3, testirani na XP-u.
Default folderi su podešeni za AIMP3 ali se mogu koristiti i za AIMP 2 (instalacioni folder je C:\Program Files\AIMP3 , vi samo umesto 3 stavite 2)
Skinovi su za AIMP 2, pa će ukoliko ih koristite stajati AIMP 2 umesto AIMP 3.
Ala sam ga zamrsio, ni Čak Noris nebi odmrsio 🙂
Eto, pa uživajte u AIMP i dobroj muzici
PS. Ako nemate ni jedan muzički fajl na računaru :trust: skinite ovaj.

Edit:
Postavio sam i paket sa svim wallpaperima sa zvaničnog sajta AIMP-a.
Download AIMP wallpaper pack
 
Poslednja izmena:
Already downloaded!!! Ne vidim u sustini neku razliku osim skina koji je onako malo kompatabilniji sa win 7 po izgledu... mada beta je tako da...
 
Novi Aimp konacno podrzava ASIO/WASAPI.🙂
 
Ne znam u cemu je tacno problem, ali meni ovaj AIMP3 beta ne radi na Win7 Pro 64bit.
 
Kud sam ga koj moj instalirao, ponistio mi sva podesavanja u AIMP2 iako sam ga instalirao u poseban folder. Manje vise sve je isto, ima par novih opcija nista posebno. Malo je vece zauzece procesora i potrosnja memorije cudno varira. Na izlasku mi izbacuje poruku o curenju memorije....inace Win7 64bit
 
Ne skidam ja ovakve programe dok su u beta fazi.
Mada bio sam veliki fan AIMP-a dok nisam provalio foobar i namestio ga onako kako meni odgovara.
Ipak, probacu ovu ver. 3 kad bude izashla ova full verzija.
 
Hmm nisam za sada imao problema sa memorijom niti cudnim procesorskim zauzecem... A evo slusam ziku vec 3 sata sa povremenim gasenjem aimpa. Ali jos je rano za zakljucke 😀
 
E pa evo ga... prvo nije hteo da se upali uopste, potom sam resetovao maschinu, upalio se normalno. Medjutim o5 patka, nece da pusta .m4a format 😀, zatim nece da prebaci pesmu iz okvira jednog albuma na drugi album odnosno izvodjaca, a kamoli na drugu playlist-u. Tako da moje tvrdnje padaju u vodu, back to AIMP2 do full release-a.
 
ne znam kako je kod vas, ali meni je 50 000 pesama 2 sata(ALI BUKVALNO!) ubacivo u library, za razliku od winampa kome treba 10-ak min. No zato, je pretraga u library-ju visestruko brza...
 
ne znam kako je kod vas, ali meni je 50 000 pesama 2 sata(ALI BUKVALNO!) ubacivo u library, za razliku od winampa kome treba 10-ak min. No zato, je pretraga u library-ju visestruko brza...

Hahah simptomi se razlikuju od korisnika do korisnika, zbog registra, meni je recimo 20 000 ubacio za 10 -ak sekundi... dok imam druge probleme koje sam otklonio instalirajuci AIMP2:d
 
Pre sam koristio AIMP 2, radio je lepo dok nisam presao na W7 i novu masinu, gde nije hteo da daje zvuk na svih 6 zvucnika... sad sve radi normalno sa trojkom 🙂. BTW, bas cool izgleda 🙂
 
Ekstra plejer

Ali je ova alfa kao svajcarski sir. Nece ni da se pokrene.
 
Cekam "full"

btw jel ima neko pri ruci winamp modern skin za aimp...
Znam da ga imam u nekom packu ali mrzime trazim pa ako neko ima nek okaci posebno
google poludi kad kucam winamp i aimp u isti search 😀
 
Ljudi jel se zna kad će stabilnu verziju da puste? neću da skidam ovu betu ali oću sa probam nov player ???
 
Meni ova beta radi stabilnije nego Aimp2. Onaj mi na svaka dva, tri dana prijavljivao da ne prepoznaje zvucnu. Ugasim ga, upalim i on proradi. Nije bilo nista strasno, ali je iritiralo. Ova beta da cuknem u drvo nema te tripove, ali sam uspeo da je zaglupim kad sam pokrenuo onaj integrisani online radio pretrazivac. Ni sam ne znam zasto sam to cackao.
 
Jel pokazuje vama album art?
Sjeb.. mi aimp2 podesavanja i izbrisao favorite radio stations listu.
 
A jel možete da mi kažete zašto bih sa starog dobro winampa, prelazio na aimp?
Užasno me to zanima, a neki laici (par mojih drugova) je za argument dalo da se "bolje čuje" pesma u aimp-u, nego u winampu?
Kada sam čuo, iskreno nisam mogao i sam da donesem taj zaključak, pa me zanima vaše mišljenje...
Hvala
 
A jel možete da mi kažete zašto bih sa starog dobro winampa, prelazio na aimp?
Užasno me to zanima, a neki laici (par mojih drugova) je za argument dalo da se "bolje čuje" pesma u aimp-u, nego u winampu?
Kada sam čuo, iskreno nisam mogao i sam da donesem taj zaključak, pa me zanima vaše mišljenje...
Hvala
Winamp jeste stari, ali odavno nije dobri. 🙂 Postao je bloatware, konkurencija je ojacala, nekadasnje alternative vise nisu alternative, vec bolji programi. 😉
 
Hoće li mi predstavljati problem ako instaliram AIMP3 pored Winamp-a na W7x64?
Ili je preporuka da prvo uninstall Winamp?
 
Hoće li mi predstavljati problem ako instaliram AIMP3 pored Winamp-a na W7x64?
Ili je preporuka da prvo uninstall Winamp?
Winamp i Aimp nemaju nikakve veze jedan s drugim i savrseno rade paralelno na istom sistemu. Jedino sto onaj usrani Winamp uporno preuzima sve media fajlove, cak i ako ne moze da ih pusti kako treba.
 
A jel možete da mi kažete zašto bih sa starog dobro winampa, prelazio na aimp?
Užasno me to zanima, a neki laici (par mojih drugova) je za argument dalo da se "bolje čuje" pesma u aimp-u, nego u winampu?
Kada sam čuo, iskreno nisam mogao i sam da donesem taj zaključak, pa me zanima vaše mišljenje...
Hvala

Ja sam koristio Winamp , ali probao sam i aimp2,kao i jetaudio,i oba daju bolji zvuk na mom sistemu... i nije trip , nego čujem lepo. e sad ja ne znam , možda treba neki plugin ili neka opcija da se uključi da se dobije na kvalitetu zvuka u winamp... ja sam odustao davno i uninstal
 
Evo nakon malog zakašnjenja prevod AIMP3 bete na srpski. Slobodno komentarišite i ukažite na greške tokom prevoda i ako imate neku riječ da zamijenite slobodno recite i vidjeću.
 

Prilozi

815

takodje zakucava. Isti problem kao i 810- curenje memorije.Ima li ko slicna iskustva ( vista 32)
 
Meni ne radi ASIO na W7 x64... Xonar ds je u pitanju i samo izbaci poruku da je ''nesto krenulo po zlu'' i zgasi ga!
Posle ponovng pokretanja podesenja se vrate na prethodne vrednosti i radi ok na DirectSound... Probao sam da povecam onaj buffer ali nemam pristup ASIO panelu iz AIMP-a...

Any ideas?
 
Nazad
Vrh Dno