GSM
Čuven
- Učlanjen(a)
- 12.09.2004
- Poruke
- 746
- Poena
- 645
Dakle, situacija sledeca - na pomenutom monitoru iznenada jednog dana pukao jedan od nosecih "zglobova" na postolju (sam od sebe, buduci da se ti zglobovi nisu ni pomerali nesto tj monitor je stajao maltene u istom polozaju od kako je kupljen). E sad, buduci da to nije bas ovogodisnji model 😀 ja poslao mail ERC-ovom servisu (reko` mozda imaju neki neispravan ili mozda ostalo neko postolje viska 😀 na stanju - al` mi nikada nisu ni odgovorili... :S: ). Ako neko ima ideju gde nabaviti ili mozda ako neko ima negde neispravan 970p (crne boje 🙂 )...