Šta je novo?

iPhone - FAQ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze. Korscenjem unisim-a ili starog bootloader-a pa softverskog unlocka.
razumeo :D
a jel stwarno iphone 3g 8gb u americi koshta 150 dolara ili je to neka zajebancija,now narawno
 
Poslednja izmena:
a kakwa ta ugoworna obaweza mora da bude,zar ne mozhe:kupish ga,hakujesh ga i koristish
 
Kupih iPhone 2G, ali je prethodni korisnik bio dovoljno nemaran da displej (odnosno plastiku koja pokriva isti) obogati sa 3 sitne ogrebotine. Može li se negde nabaviti "maska", tj. zamena?
 
Displej moze da se zameni, ali zamena nije bas jeftina. oko 100 eura kosta. Ovi iz iPhone Srbija mogu da menjaju. Predlazem ti da nabavis invisible shield ili tako nesto barem da prikrijes te ogrebotine ako nisu strasne.
 
Displej moze da se zameni, ali zamena nije bas jeftina. oko 100 eura kosta. Ovi iz iPhone Srbija mogu da menjaju. Predlazem ti da nabavis invisible shield ili tako nesto barem da prikrijes te ogrebotine ako nisu strasne.

Čak toliko? Komplet "kućište" sam na eBayu viđao za 10-15$, što naplaćuju toliko? Opet kažem, ne treba displej da se menja već plastika koja ga prekriva. Koliko sam shvatio, displej i plastika koaj ga prekriva nisu spojeni, tj. zasebno se menjaju.
 
ako niste probali intelliscreen preporucujem ... korisna aplikacija

Ne preporucuje se. IS pravi jako puno problema sa gomilom programa i nije preterano kompatibilan. Postoje widgeti koji su drasticno bolji i efikasniji od IS-a.

rekla mi jedna zhena iz amerike kao da je iphone 8gb 3g tako 150dolara
da li taj iphone mozhe da primi nashu sim karticu ?

Pazi bolje na casu - moze da se koristi.
Ugovorna obaveza zna se sta znaci - kao postpaid na n godina. Moze da se kupi-hakuje-koristi ali onda ne kosta 150 dolara vec malo mnogo vise.
 
Ne preporucuje se. IS pravi jako puno problema sa gomilom programa i nije preterano kompatibilan. Postoje widgeti koji su drasticno bolji i efikasniji od IS-a.

Meni nije pravio probleme, procitao sam negde na netu da hoce da zeza u kombinaciji sa skajpom.
Ti imash drugacije iskustvo?

Jel postoji widget koji calendar entry prikazuje na lock screen-u?
 
shta je to CIPHONE i9S?
video sam u oglasima da se kupi za oko 100e
 
Ja imam problem na 2g nece slajd to unlock uvek da radi.Kada jednom ne uspe i ugasi se ekran sledeci put proradi,ali nekad po 2-3 puta nece. :wall:
 
Ja imam problem na 2g nece slajd to unlock uvek da radi.Kada jednom ne uspe i ugasi se ekran sledeci put proradi,ali nekad po 2-3 puta nece. :wall:

Restore :D, a ako ti je 'jailborken' onda samo pogeldaj po fajlovima u sistema, ali ne mogu da se sad setim u kom folder-u.
 
Meni nije pravio probleme, procitao sam negde na netu da hoce da zeza u kombinaciji sa skajpom.
Ti imash drugacije iskustvo?

Recimo, da. IS je pravio probleme sa čitavim OS-om, a ne sa drugim third party aplikacijama. Za izbegavati!!!
 
Tu si u pravu ali ja sam imao problem i sa biteSMS-om. Svejedno, za izbegavanje je pogotovo sto postoje fantasticni widgeti koji su em brzi em za dz.
 
Šta znači ova mala crna ikonica u donjem levom uglu Phone?

img0003xvw.jpg


EDIT: Skapirao sam, update Backgroundera dodaje taj "badge" na aplikacije koje su aktivne u pozadini. Može da se isključi.
 
Poslednja izmena:
Očekuje se da iPhone-ova 3G nestane iz maloprodaje već tokom juna meseca (već par meseci se teško nalazi u Americi), što upućenima govori da se Apple sprema da predstavi novu generaciju. Navodno se isto dogodilo prošle godine pred predstavljanje iPhone 3G.

Tako da možemo očekivati uskoro novi iPhone :) Već sam smislio i kako ću da ga nabavim hehe, ide mi šveca na leto u LA pa ću je angažujem da ga donese.

Want an iPhone 3G? Good Luck Finding One
 
meni je covek koji radi sa telefonima rekao da je kod njega najbitnije gledati u kakvom je stanju baterija (dali je dobro formirana ili je pred crkavanjem, jer je zamena malo teza od kupiti kod kineza bateriju i sam zameniti) i dali je padao ili ima slicno fizicko ostecenje jer onda znaju da riknu unutrasnji delovi


Nije to 3310 da se formira baterija.
 
Ja na to ne bih nasedao a ti kako hoćeš :)
 
Ja ne bih nasedao na takve stvari. Predlazem da svi skupimo neke pare, i probamo da kupimo najjeftiniju stvar sa liste. :p Da vidimo sta ce se desiti. ^^
 
Ja ne bih nasedao na takve stvari. Predlazem da svi skupimo neke pare, i probamo da kupimo najjeftiniju stvar sa liste. :p Da vidimo sta ce se desiti. ^^
Ja sam odmah to rekao ortaku....daj da probamo..ali to moze da bude fora ...das 50 eura oni ti posalju....a onda das 2x po 250 ...ono cao zdravo...e sad jednom liku je navodno stiglo tako da videcu sa njim.....ne znam provericu...
 
Samo da te upozorim, brisali smo sa foruma više ovakvih oglasa (identičnih cena i proizvoda, samo na engleskom jeziku) postavljanih od strane raznoraznih spam botova.

Ne nasedajte na ovakve gluposti.

PS. Obrati pažnju na tekst tog oglasa, Google translate fail :d
 
Poslednja izmena:
Interesantna Vest - Prodaja Blackberry Curve prevazisla prodaju Iphone-a

Upravo procitah na webu da je prodaja Blackberry Curve telefona prevazisla prodaju iPhone u US. Ranking 5 najprodavanijih telefona je:

1. Blackberry Curve
2. iPhone
3. Blackberry Storm
4. Blackberry Pearl
5. Google G1

Samo u drugom kvartalu '09 RIM je prodao 7.8 mil BB telefona, Apple 3.8 mil

http://www.mobiledia.com/news/69678.html
 
Poslednja izmena:
koju temu koristite? :)
 

Prilozi

  • IMG_0001.PNG
    IMG_0001.PNG
    232.4 KB · Pregleda: 73
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno