Šta je novo?

Distributer Lian Li

u Srbiji nema u ponudi pomenuti model koji ti trazis. samo sledeci modeli:
P60
PC-007FA PLUS II
PC-007FB PLUS II
PC-7B PLUS II
PC-A06B
PC-A07A
PC-A07B
PC-A10A
PC-A10B
PC-A16A
PC-A16B
PC-A17A
PC-A17B
PC-B20A
PC-B20B
PC-B25B
PC-K7B
PC-P80
PC-S80B
PC-V1000B PLUS II
PC-V2000B PLUS II
 
Poslednja izmena:
jos da neko uveze silverstone 🙂
dovoljno je tj07 😀
 
Lian Li kod nas uvozi RHS a Silverstone uvozi Asbis (jako slabo u poslednje vreme)
 
alti ih radi, imaju dosta modela!
 
***. kakva kutija.... Ne bih razmisljao, kupio bih ga cim bi se pojavilo kod nas. A verovatno nece 🙁
 
Poslednja izmena:
to je ipak malo vise od limarije 🙂
 
It's a fashion addition.:smoke:
 
To je limarija koju ne bih menjao 10 godina sem ako ne smisle neke nove kerefeke sa ATX standardom... 🙂 A i tada bih ga "nabudzio" 🙂 Doduse ovog crklog chifteca koristim vec 5+ godina ...
 
Da, kada se uzme u obzir da se za mobilni daje u proseku od 150-200 pa i vise onda za Lian Li koji ima sve sto se pozeleti moze to i nije mnogo, samo kada bi odradili neku providnu jos. 🙂
 
Nah , to small 😀 da je x2 bilo bi stvarno eXtra 😛
 
Izvinjavam se što dižem topic iz mrtvih, ali moram da pitam istu stvar - kakva je situacija sa LianLi kućištima u Srbiji danas?

Mene konkretno zanimaju i PC-C36 MUSE i PC-A03 a to koliko vidim po cenovnicima nema? Svi uglavnom kažu teško da će to da se uveze, a ovaj PC-A03 je tek izašao... :S:
 
Poslednja izmena:
nazalost nema nista... i ja trazim nacin da nabavim Lian Li PC-60F
 
Mali off - gde je RCW nabavio TYR PC-X500 ? 🙂

Ko, osim Atoma, prodaje LL ?
 
imas u gigatronovom cenovniku :d
 
a kako da ga nabavim 🙂

a i cena 150€... u austriji ili nemackoj je 100
 
Poslednja izmena:
Aj sredimo nešto ako si baš zapeo za njega 😉

Kupimo ga, pa ti stigne kad mi se burazer bude dovlačio iz Ljubljane.
 
Poslednja izmena:
pa gde si bio ranije 😛
 
Eto rešenja... Malo je suludo davati 50% više novca, samo da bi se imalo nešto, po svaku cenu... 😉

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno