Da budži po kućištu, naravno,). Kad pali kućište kao da pali Kamov 🙂A za sta ce ti takav prekidac ako nije tajna? 😛
Treba mi za fan/LED/neonke .. tj. 12v i off ..
Predpostavnjam da sam se ja pogresno izrazio iz neupucenosti 🙂
Rekao sam namenu, onda neka pitanje bude da li mi odgovara bilo koji off/on prekidac ? Mora da bude sa samo 2 .."kontakta" na sebi kako vec da nazovem ..? Za sta sluze oni koji imaju 3 ?
Fazon "el ciganjenzi" i dalje, a? :d:dU ovom fazonu 🙂
![]()
Fazon "el ciganjenzi" i dalje, a? :d:d
Koliko komada? 😀Cibe, sad imam samo UV neonke :d
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari