Šta je novo?

Zvanična Radeon HD4770 tema

Bice to josh nize,u eu su vec pale cene na 70-75eura...
 
Mislim da tebe nisam citirao?!
Pitam njega gde to ima da se kupi za 70e... Neka mi da link od firme (bilo gde u svetu).
 
Poslednja izmena:
HD477AYDFC2354x312.jpg


Prelepa! :D
 
da li ima negde kod nas da se kupi ovaj xfx model?
 
Ja trazim vec sat vremena,ali izgleda da nema vajde "jos uvek" videh na par sajtova "US-EU" oko 104-109$ kosta,ne bih se dvoumio da ima odmah...:wall:
 
znam da zvuci debilno ali me interesuje da li mislite da je bolje da cekam 4770 neku "bolju" verziju ili da pazarim safir 4870 za 15k dinara
 
da li negde ima 4770 sa nereferentim kulerom?
 
Nisam ni obratio pažnju na "moja mašina". U svakom slučaju neće pogrešiti ni sa 4770. Sjajna je kartica.
 
Pa i dalje sam malo zbunjen. sta je best bang for the buck?!
U kom procentu cu ja na sadasnjoj masini moci da iskoristim potencijal jedne i druge karte?!

ot: Hectore, kako te sluzi alchemy?!
 
Ja da sam na tvom mestu uzeo bih 4770, što zbog procesora što zbog napajanja. Govorim ti iz ličnog iskustva 4770 je sjajna kartica, mnogo brža u 1920 rezoluciji od starog 9600gt kojeg sam ranije imao a višestruko brža od tvoje 8600gt i manji potrošač.

Gledaj na 4770 kao na 4850 sa duplo manjom potrošnjom i zagrevanjem za male pare. Dodaj na to da se i overklokuje sjajno.
 
Ja da sam na tvom mestu uzeo bih 4770, što zbog procesora što zbog napajanja. Govorim ti iz ličnog iskustva 4770 je sjajna kartica, mnogo brža u 1920 rezoluciji od starog 9600gt kojeg sam ranije imao a višestruko brža od tvoje 8600gt i manji potrošač.

Gledaj na 4770 kao na 4850 sa duplo manjom potrošnjom i zagrevanjem za male pare. Dodaj na to da se i overklokuje sjajno.

Hvala ti puno. Na ovaj nacin sam i ja razmisljao. Sada sam i dobio potvrdu.
 
Poslednja izmena:
ot: Hectore, kako te sluzi alchemy?!


Vizeulno je prekrasna, raspored tastera je takodje po mom ukusu. Jedino mi je malo problem da se naviknem na tastere, odnosno osecaj kucanja je malo cudan. Ako je vidis u nekoj radnji trazi da je pogledas, pa ako ti se svidi nema razloga da je ne uzmes.
 
Vizeulno je prekrasna, raspored tastera je takodje po mom ukusu. Jedino mi je malo problem da se naviknem na tastere, odnosno osecaj kucanja je malo cudan. Ako je vidis u nekoj radnji trazi da je pogledas, pa ako ti se svidi nema razloga da je ne uzmes.

Radio sam u jednoj nasoj velikoj firmi u kojoj sam jedino i video taj alchemy, a bio je jaaakooo jeftin za kvalitet koji pruza, pa sam samo hteo feedback da vidim da li sam bio u pravu kada sam preporucivao tu tastaturu. vise nisam u bransi, ali mi ostalo u krvi...
 
Poslednja izmena:
А сигурно најјефтинија варијанта је ако ови из Алфамение увезу оригинал Sunspring :wave:
 
Lepo izgleda ta 4770 gore navedena...:wall::wall::wall:
 
Koliko su li se smorili oni sto su pre 2 meseca kupili 4830 koja je tad bila hit :) a sad sanjaju o 4770
 
ja se nisam niti smorio niti sanjam 4770 :)
 
Tek ces da se smoris, kad budu zahtevnije igre dosle :D.
 
ja se nisam niti smorio niti sanjam 4770 :)

Primetio sam da jako puno korisnika na ovom forumu velica XFX u toj meri da bukvalno ima sad "XFX 6600GT" ne bi je menjao zato sto je XFX, ili platili bi "slabiju" kartu koja je XFX vise neko za istu ili manju kintu jacu npr MSI ili Gigabyte kartu...

Meni je to bez preterivanja bolesno, nije to mobilni, auto, patike, to je komponenta koja stoji u kucistu...al dobro razlicite svari nas ispunjavaju u zivotu.

P.S. Nista tebi nisam rekao Chinaski, pricam uposteno moje zapaznje na forumu
 
Tek ces da se smoris, kad budu zahtevnije igre dosle :D.
a u tim zahtevnijim igrama ce verovatno 4770 biti 20-30-50% brzi od 4830? :trust:

@Playboy: nigde ja nisam napisao ni rec hvalospeva o XFX, samo sam rekao da ne zalim uopste sto sam je qpio. ovako zategnuta je za truncicu brza od def 4850 a ima bolji kuler od nje, o 4770 da i ne govorim. nema velicanja - same cinjenice :smash:
 
a u tim zahtevnijim igrama ce verovatno 4770 biti 20-30-50% brzi od 4830? :trust:

@Playboy: nigde ja nisam napisao ni rec hvalospeva o XFX, samo sam rekao da ne zalim uopste sto sam je qpio. ovako zategnuta je za truncicu brza od def 4850 a ima bolji kuler od nje, o 4770 da i ne govorim. nema velicanja - same cinjenice :smash:

Ma nisam na tebe realno ni mislio niti sam poredio 4830 ili 4770 ili neku 7 kartu...

Rekao sam da je XFX precenjena, sto i jeste, al krivi smo sami za to...

Ja ceo zivot imam sapphire karte npr al nikad nisam rekao, da je neprikosnoven,a nisam imao problema nikad.
 
Poslednja izmena:
kako koja XFX - neke su precenjene, neke nisu. moja recimo nije, ali da ne idemo u dublji offtopic.
 
Ma nisam na tebe realno ni mislio niti sam poredio 4830 ili 4770 ili neku 7 kartu...

Rekao sam da je XFX precenjena, sto i jeste, al krivi smo sami za to...

Ja ceo zivot imam sapphire karte npr al nikad nisam rekao, da je neprikosnoven,a nisam imao problema nikad.

Koliko ja znam, od XFXa su na dobrom glasu moja i 4830 kartica. Sasvim opravdano kvalitetom i veoma niskom cenom u vreme kad su i postale hit.

Zbog toga je vecina i radoznala u vezi raspolozivosti, cene i performansi nereferentnog XFX 4770, ima razloga za verovati da ce biti dobar, a nadamo se i jeftin :)

Mada, s druge strane, i mene nervira kad ljudi pocnu da hvale neki brend generalno, bez obzira na konkretan model. Samo sto ja to jos nisam primetio da je slucaj sa XFXom generalno...
 
Nazad
Vrh Dno