Šta je novo?

ZTE Grand X

,) hehe kad bi samo mogao da tempiram da rikne u oktobru i novembru a u decembru da menjam za novogodisnji popust.

Ali moj izbor je definitivno Soni M, cekam da vidim da li ce se pojaviti LG 9II ali cini mi se da ce biti preskup, Lumia 520 je skroz ok ali nekako ne bih windowz os :(

.

Taj nisam razmatrao zato što još nije bio u ponudi + 4 inča ekran a još skraćen on screen tasterima, tako da ispada premalen ekran. Navikao sam se na 4,3 i sad ne mogu ništa manje ;)

Solidan ali ništa više, ima bolji procesor i gpu od galaxy core ali ništa što može da opravda tu cenu u odnosu na core . Ekran i kamera takođe nisu nešto dobri, ekran na Core izgleda bolje nego na Xperia M .

Otprilike onaj desire 500 da ima cenu kao xperaa M bi bio po meni najbolji izbor.
 
Poslednja izmena:
Ode ponovo caletov zte na servis ,ponovo je bagovao posle poziva ,samo sto sam ovaj put ja sve snimio i poslao snimke uz telefon i ponovo pisao reklamaciju telenoru .
 
Evo i mene posle dugo vremena i dalje mucim muku sa ovim djubretom, no sad je jos gore :D
vec je bio jednom na reklamaciji, menjana ploca bla bla, nego sad je vec izgreban puno, ekran crko, znaci slabo osvetljenje, rezolucija slaba itd al to se desilo i prvi put al nisu rec rekli nego su sve sa plocom menjali i napukao mi displej u gornjem desnom uglu al verujem da moze da se zamaskira onim folijama tamnim ili vec cime posto izgleda samo kao dublja ogrebotina,
mene sad zanima koji je najbrzi nacin da rikne opet i dal mi se isplati da se kockam dal ce mi priznati garanciju? Poz
 
Evo i mene posle dugo vremena i dalje mucim muku sa ovim djubretom, no sad je jos gore :D
vec je bio jednom na reklamaciji, menjana ploca bla bla, nego sad je vec izgreban puno, ekran crko, znaci slabo osvetljenje, rezolucija slaba itd al to se desilo i prvi put al nisu rec rekli nego su sve sa plocom menjali i napukao mi displej u gornjem desnom uglu al verujem da moze da se zamaskira onim folijama tamnim ili vec cime posto izgleda samo kao dublja ogrebotina,
mene sad zanima koji je najbrzi nacin da rikne opet i dal mi se isplati da se kockam dal ce mi priznati garanciju? Poz

Reklamiraj ukoliko imas problema sve dok ti ne zamene za drugi aparat. Ukoliko ti vazi garancija nista te ne kosta da probas tebi je u interesu.
 
Nisam ,jos je na servisu ,pisao.sam ponovo reklamaciju telenoru ,ovima iz bg elektronika sam napisao da ne zelim popravku poslao im snimak ,ali i dalje cekam ,sad vidim sajtu stoji ,da je u toku popravka aparata ,da li je moguce da ce ponovo samo da mi upisu softver i vrate pokvaren telefon po 6 put .
 
I kod mene je pisao da je popravka u toku i da rade testiranje kad su mi odobrili zamenu...Mislim da su im to genericki ponudjena stanja pa tako menjaju s vremena na vreme
 
Nisam ,jos je na servisu ,pisao.sam ponovo reklamaciju telenoru ,ovima iz bg elektronika sam napisao da ne zelim popravku poslao im snimak ,ali i dalje cekam ,sad vidim sajtu stoji ,da je u toku popravka aparata ,da li je moguce da ce ponovo samo da mi upisu softver i vrate pokvaren telefon po 6 put .

Meni su popravili i vratili iako sam konstantno tražio zamenu za drugi model.

Stigao mi je model i ja sam ih zvao na telefon i napušio i pretio tužbom.

Onda sam napisao mail takođe sa celom hronologijom događaja i njihovih oglušavanja o zakon i napisao sam da sam konsultovao advokata .

Posle 2 dana me zvali da vratim telefon i da sam dobio zamenu :D Tako da samo oštro.

Mada nisu mi ni odmah zamenili , čekao sam još nedelju dana da se smiluju i pošalju dopis o zameni, smarao svaki dan.

Dakle ako nisi uporan i ne smaraš teško možeš dobiiti zamenu , mada ne mora u svim situacijama da bude tako.
 
Ne znam ,nadam se da ce mi sad odobriti ,ako ne ,moracu i ja kao ti,da ih zovem ,pretim tuzbom itd :)
 
Nista ne razumem ,malocas je stajalo da je u toku popravka aparata ,i kolko znam sledece sta treba da stoji jeste da je uredjaj popravljen i da se testira ,medjutim sad pise da u bazi nije pronadjen uredjaj ??Ovo mi se do sad nije desilo ,a nekom od vas ?
 
Poslali ga već, ili ti odobrili zamenu.

Tako meni pisalo .
 
Stigo mi je telefon zamenili mi maticnu plocu ,radnica mi je rekla da ne uzimam telefon ,nego da dodjem u ponedeljak kod sefa ,pa cu da vidim ,nisu normalni majke mi .
 
Koji je to već put?

Inače ne znam odakle im više toliko ploča? Garant stavljaju i pokvarene nazad, jer čisto sumnjam da su imali preko 1000 ploča, koliko kontam da je prodato ovih telefona...
 
Kolko sam brojao 6 put mi vracaju sa servisa ,vec su mi jednom menjali plocu ,pa mi posle dali novi tel ,sada ponovo menjana ploca ,a plus imao sam ove male popravke u medjuvremenu ,tj upisivanje novog softvera .
 
hehehe south, sledeci put kad ga zablokiras dobijas novi :) a i ova varijanta sa "razmenom" MB, skinu meni pa stave nekom drugom mi ne izgleda besmisleno... moja je bila sigurno ispravna i nemam pojma zasto su je zamenili ali... samo nek' potraje pa mozda uzmem i neki bolji fon... :p za novu godinu...
 
Kolko sam brojao 6 put mi vracaju sa servisa ,vec su mi jednom menjali plocu ,pa mi posle dali novi tel ,sada ponovo menjana ploca ,a plus imao sam ove male popravke u medjuvremenu ,tj upisivanje novog softvera .

Da li si uspeo da rešiš problem? Jesi li uspeo da zameniš telefon?
 
Nisam jos uvek ,sef poslovnice mi je rekao da ne preuzimam telefon ,jer ce on da zove tamo servis i ne znam vec koga i pokusace da mi pomogne ,medjutim on je rekao javlja mi za 2 dana ,a proslo je skoro cela nedelja ,jedino sto mi u medjuvremenu stiglo pisamce od telenora kako im je zao sto mi se ovo ponovo desava ,i da ce uraditi sve da se moj slucaj resi na obostrano zadovoljstvo ,i napisali mi da ne moram da platim racun za avgust mesec ,kao znak izvinjenja ,i to je to za sad ,jos ucek cekam .
 
Pa i to je neki pomak, mislim na izvinjenje i sto su te oslobodili placanja racuna...Kontam da nije mnogo ali bar vidis da nesto rade...
 
Pa to da ,barem znam da su se stvarno pozabavili mojim slucajem .
 
Epa ljudi da vas obavestim da mi je odobrena zamena :D Rekose mi da dodjem u utorak da izaberem neki drugi telefon ,hvala svima koji su se zainteresovali za moj problem :)
 
Pozdrav ewo pokušavam da rutujem svoj zte grand x ali sa programom koji imam nisam uspeo,ovaj link za Root_Unroot_ICS-JB.rar,je nepostojeći zamolio bih nekoga bilo koga ako ima ovaj fajl da ga aplouduje negde kako bih mogao da ga skinem,hvala puno unapred.
 
Ja nikako nisam uspeo da ga rutujem. Radio sam preko one binary metode i odradi on sve to ali butloop pri ukljicivanju.

poslato sa opasnog telefona
 
Ja sam uzeo belu
I da ,hvala na lepim zeljama :)
 
Poslednja izmena:
Konačno je vreme da ova tema ode u zaborav :D
 
Mogao je da bude odličan aparat jer prema specifikaciji ima odlične elemente ali ubogaljena ram memorija je od njega načinila epik fejl. Ipak 512 rama je možda malo da bi telefon radio kako treba još u kombinaciji sa diskutabilnim softverom telefon jednostavno nije imao dobru priliku da se pokaže u pravom svetlu.
 
Nazad
Vrh Dno