Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Uključi u opcijama pri dnu unofficial overclock mod, without powerplay. Gpu 900-1000, mem 1500, napon će sigurno moći još dole tada.

Hvala karanovicz, goldiju, La.Prestige i Vojkanu :D
Trenutno mi baca oko 314h/s na def taktovima i to je najvise sto moze, probavao sam da spustam - dizem ali uvek je bacalo manje nego na defu. Napon 1088 mV. Kad spustim taktove napon ide jos dole ali onda gubim na H/s.
 
Poslednja izmena:
Jeste ali dobijaš na potrošnji, grejanju, obrtajima ventilatora... Nećeš propasti za 20-30 sol a hw će ti biti zahvalan
 
To si u pravu, probao sam na 960mV baca oko 270H/s.
 
Hvala karanovicz, goldiju, La.Prestige i Vojkanu :D
Trenutno mi baca oko 314h/s na def taktovima i to je najvise sto moze, probavao sam da spustam - dizem ali uvek je bacalo manje nego na defu. Napon 1088 mV. Kad spustim taktove napon ide jos dole ali onda gubim na H/s.

Jel ti toliko bacala sa modovanim strapovima?
Meni club 3d 280x na 1000/1500, 1.05V bacaju po 290-295. Ne znam da li da jos nategnem to ili da budem zadovoljan ovim [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ti toliko bacala sa modovanim strapovima?
Meni club 3d 280x na 1000/1500, 1.05V bacaju po 290-295. Ne znam da li da jos nategnem to ili da budem zadovoljan ovim [emoji23]

Da, pre menjanja strapova mi islo do 274H/s.
Hristos Vaskrse!
 
Pozdrav svima, jedno pitanje, kako vi povlacite zcash u devize i kako ih depozitujete na banku i koje banke u srbiji mogu da se koriste za to?

Ja sam probao Kraken ali ne mogu da povucem novac jer nema mogucnosti za to.
 
Đorđe najprostije ali ne i najpovoljnije rešenje za tebe je da zec-a pretvoriš u btc na nekoj menjačnici (poloniex, bittrex...) pa na ecd.rs u dinare
 
pozdrav,da li postoji modifikovani bios? (za zec a) za gigabyte rx480 8gb (referentna) sa samsung memorijom
 
jel radi 12.4miner na 32bit sistemu?
do sad sam samo kopirao sa sistema na sistem folder-majner,al sad sam na 32bit win7 i samo bljesne i nestane
edit: vidim da nepodrzava 32bit u readme fxxx
 
Poslednja izmena:
Ne, samo 64bit
 
Kako vam sljaka Coinotron? Kod mene od sinoc na svim masinama na svakih minut-dva "conection lost".....

attachment.php
 

Prilozi

  • Capture conj.JPG
    Capture conj.JPG
    78.7 KB · Pregleda: 440
Sinda-Ispred coinotron.com:3446 dodaj komandu ssl:// pa probaj opet da rudaris razlika je u tome sto ces tom komandom aktivirati enkripciju i veza nece vise da ti puca stalno.
 
Ok,ce probamo,cim se vratim sa rostiljade :)
 
Posto se sve vise blize visoke temperature,kako vi hladite vase rudnike?
 
Poslednja izmena:
praznik rada na poloniex, cim ne lezu transakcije od jutros od 6
 
I polo ima dusu :) Valjda ce od ponoci da krene.
 
Kopa li neko ZEC-a sa nVidia karticama (konkretno MSI GTX 1070 Armor)? Češljam prethodne postove ali vidim samo ''AMD problematiku''.
Dakle koji OS, miner i podešavanja za nVidia kartice da koristim? Hvala svima na pomoći.
 
kod mene pegla na 750ki ovaj
eqm_v1.0.4c_Win64
zaebano je namestiti da valja,ovo radi mesecima bez prestanka,na linux kazu da je bolje
 
Postavio sam Windows 8.1 Pro, driver 381.65. LBC ccMiner 2.0 RC3 i Claymore v9.3 rade bez problema ali ako pokrenem ZEC miner EWBF 0.33.b ili eqm_v1.0.4c_Win64 komplet rig se odmah resetuje iz meni nepoznatog razloga...bruka.
 
kod mene pegla na 750ki ovaj
eqm_v1.0.4c_Win64
zaebano je namestiti da valja,ovo radi mesecima bez prestanka,na linux kazu da je bolje
Koliko baca? I kolika joj je potrosnja ako si merio?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ljudi jel ima neko problema sa cointronom? Prikazuje mi neke nenormalne vrednosti poslednjih par dana, a hashrate je dosta manji nego ranije...?
 
Saltaj se na drugi pool...
 
Bas tako. Flypool stavi, a imas i njihovu aplikaciju za Android za pracenje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
70mhs daje 750ti,potrosnja smesna vrv ne vise od 40w,to joj je i tdp,moze samo manje,stock sve,fan kao da neradi,nikad temp nisu bile velike sta god da sam kopao,lude karte za kopanje te nvidie,za par meseci nista pipnuo nisam,pogledam na mesec dana dal ima bolji majner i to je to
 
Sve je to lepo u vezi 750ti, smešna potrošnja ali smešan i hash... moje 7970-tice daju 300mhs i troše 140w, ako hoćeš nešto da napraviš mora kašika više da ti zahvata :)
 
Za 750ti nije los rezultat sa obzirom koliko malo potrosi struje jel to meris potrosnju iz zida?Ili gledas u nekom programu?
 
Nazad
Vrh Dno