Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

To nesto kao eth i eth clasic?

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Nacuo sam i ja za ZCL, ali nista od shoppinga po ovaj ceni koja je skocila 300% i mogu reci da je u balonu.

To sto ce mi dati neku valutu koja je kopija kopije ZEC-a i koja ce imati neku bednu cenu, ne uliva nikakvu nadu. A ovi ce do tada da sljosnu ZEC-a da cu izgubiti 70%.
 
Znaci treba ici u kupovinu zcash classica jer ubrzo dobijamo ZEN gratis [emoji4]

Ma koliko cudno zvucalo ali obrnuto je. Dobijas zclasic gratis a ovo sto imas postaje automacki ZEN. Vazno je samo da u tom trenutku imas zclasic u novcaniku a ne na menjacnici. Od prilike tad i ocekujem da ce izaci na Polo a to bi mu moglo i dodatno napumpati cenu.

https://www.youtube.com/watch?v=-DcqrLBjyEM

OVde covek objasnjava ako nekoga interesuje.
 
JEl se nekome desava na da se restartuje sam racunar od kad je 12.4 verzija?
 
Koja je najbolja grafika (odnos cena performanse) za kopanje zcash?
 
1010/1625 -75mv 250sol - R9 380 Nitro inace 1010/1450 su joj default taktovi tako da moze da radi nije neko natezanje.
 
Ja sam natero na 240 msi armor r9 380

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Pa zavisi od temperature u prostoriji, 60c-65c zavisi od podesavanja ventilatora, ali na auto nema nijedna preko 65c mada sad je ipak Eth na njima bolji od zeca.
 
ma tesko je to precizirat imas puno nepoznati recimo pool luck koji moze dat i do 10% vise ili manje, pa onda cijena dok ti nakopas skoci ili padne, najbolje da korists whattomine kalkulator, i uneses svoj hash tu ces sam zakljuciti sta ti je bolje, a na luck ne mozes uticati.
 
ma tesko je to precizirat imas puno nepoznati recimo pool luck koji moze dat i do 10% vise ili manje, pa onda cijena dok ti nakopas skoci ili padne, najbolje da korists whattomine kalkulator, i uneses svoj hash tu ces sam zakljuciti sta ti je bolje, a na luck ne mozes uticati.

To znam,nego mislim jel neka velika razlika u isplativosti ili je to sve tu negde?
 
Jel se vama desava na majneru da je jedan hes,a na poolu drugi hes? Meni je razlika oko 600hesa manje na poolu nego na majnerima
 
Desava se...
 
Jel pratio neko igranku od pre sat vremena ja usao na 60 dolara izasao na 70 dolara....?
 
Ljudi jel ima neko problem da mu sa Coinotrona ne lezu zecovi na Poloniex????Meni juce zadnja transakcija u 15:39h izvrsena,posle toga nista,a uredno se vidi hashrate i zarada na Coinotronu,cak i isplate....al na poloniju ne leze nista...
 

Prilozi

  • Capturepolo.JPG
    Capturepolo.JPG
    71.1 KB · Pregleda: 136
  • Capturezec co.JPG
    Capturezec co.JPG
    167.3 KB · Pregleda: 136
Poslednja izmena:
Piši Poloniex-u

Nisi jedini, privremeno je obustavljen depozit zec-a ...
 
Interesuje me zašto ne mogu da spustim core clock a flešno sam bios, i da li je ok spuštena voltaža ili to može još? Radila je 28 sati bez prekida znači stabilna je. Tj. šta bi vi uradili da se još malo digne H/s ako je moguće, trenutno baca oko 280 H/s. U pitanju je safir 280x vapor.
Captureeeeee.PNG
zeeeec.PNG
Unapred zahvaljujem.
 
Poslednja izmena:
Uključi u opcijama pri dnu unofficial overclock mod, without powerplay. Gpu 900-1000, mem 1500, napon će sigurno moći još dole tada.
 
pozdrav,moze li pomoc oko SAPPHIRE NITRO+ RX480 OC 8gb, ne mogu ga naterati da kopa vise od 280 sol/s, bios nije modovan, koristim driver 16.12.2, klok gpu core 1125 a memory klok 2025 core voltage -96 mv hvala
 
Na tim taktovima i ne možeš mnogo više, maksimalno 290 sol/s....jedino napon može još mnogo više dole....koji ti je SKU kartice?

edit:
koliko ti daje na deff core kloku?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno