Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Čekao sam da istekne. Sad ne mogu nikako da otkažem pretplatu, samo da obnovim i to samo preko Argentine. Za Tursku mi izbacuje da usluga nije dostupna.
Kasnim, ali da probam da pomognem ukoliko vec nisi probao ovo sto ti je Imotep95 rekao - deinstaliraj YouTube app. VPN.lat zavrsava posao, ali ako ides preko fona ovo je najbezbolniji nacin, jer bez app otvara sve u browseru i omogucava da se aktivira premium.
 
Samo da obavestim, najjednostavnija resenje za ARG je samo promeniti karticu, odnosno izgleda da su samo VISA kartice zahvacene, za sada.
Promenio sam payment method na MasterCard, povukli pare, sve kako treba.
 
I meni sve ok sa MasterCard otkad sam prešao.
 
Meni za indiju nije pomogla promena kartice...jednostavno nije htelo da prodje pa sam morao da predjem u tursku :)
 
I meni radi MC na Argentini, ~400 dinara po kursu intezine aplikacije(118).
 
Možda je nalog pravljen ranije sa nekim popustom pa je ta cena. Sada je mesečna individual 30TL (godišnja 300TL), mesečna porodična 60TL i studentska mesečna 19.5TL.
 
Meh,meni prosla pretplata danas na Argentini.Visa kartica.
 
drugar je zainteresovan za srpsku porodicu, ne želi da čačka ništa oko promene zemlje, pa ako ima neko slobodno mesto pustite mi pp
 
Nije prvi 3-4 do sad.Nisam ni mail dobio od njih da dolazi do tih promena.Samo da je naplaceno 4.53$
 
Danas sam tek primetio da mi YT traži da obnovim sredstvo plaćanja (bio na ARG nalogu). Prema uputstvu koje sam našao ovde, prvo sam otkazao premium na ARG, instal VPN.lat uključio TUR, ulogovao se na YT sa svojom adresom (ista kao za ARG) i obnovio premium family za 60 TRL, E sad meni 27.2. ističe uslua na ARG, pa videćemo da li će sve da ostane kako treba.
 
Ja posle bekstva iz Argentine zbog vize uplatio u Turskoj godinu dana individualni premium za 300 lira. Da mu ne mislim svaki mesec da li će i tamo da proveravaju gde je izdata kartica. Moralo je preko gorepomenutog Vpn.lata. Pokušavao sa keepsolid unlimited vpn-om ali bez uspeha.
 
Meni skida svaki mjesec 0.8 eur za individualni premium..e sad do kad ko to zna..
 
Ne vidim nigdje godisnja family, ima li ta opcija ikako?
 
Evo info za migraciju ko je imao aktivnu pretplatu preko cigaučosa...
Ja sam ovo radio na Androidu sve i koristio sam Chrome.
Ne mora da se čeka da istekne pretplata, idete samo deactivate trenutnu pretplatu(bez vpn).
1: Skinite VPN.lat aplikaciju i upalite vpn na Tursku(ja sam Instanbul prvi server), ulogujete se u inkognito na youtube, idete buy individual(29 lira), popunite polje za karticu, meni nije trazilo ni adresu.
2: Kada prodje i pise da ste aktivirali, idete samo na upgrade plan to family(59 lira) i to je to.
Bas tako, odradio kao sve gore napisano i aktivirao premium preko turske. Isto sam imao aktivnu pretplatu preko ARG.
Samo sto sam ja odmah izabrao family plan umesto individual.
 
Nema šanse da nekog dodam u family na novi Premium nalog na TUR.
Probao sam VPN, bez isto kaže nismo ista zemlja.
Na kraju ću da main nalog da dodam payment metod na TUR i nek se nosi. Tamo mi sve na YouTube...
Ne kapiram kako vi dodajte u family
Jbt ranije bez VPN slao ljudima i ubacio ih za 1min
 
Region u yt app podešen na Srbiju? Tebi i ostalim članovima?
 
Ni ja nisam uspeo, stoji mi region Turska i ne moze da se promeni ili ja nisam dovoljno istrazio. Ovih dana cu se sa time zezati.
 
Uzmite mejl I lozinku tih koje hoćete da ubacite u familiju i ubacite ih sami.Tako sam ja uradio.
 
Ni ja nisam uspeo, stoji mi region Turska i ne moze da se promeni ili ja nisam dovoljno istrazio. Ovih dana cu se sa time zezati.
Kako ne može? Probaj onda njima da staviš tursku, pa će onda proći pozivnica.
 
Danas cu se sa time zezati, preko Argentine kad sam bio bez problema sam ih ubacio.
Uzmite mejl I lozinku tih koje hoćete da ubacite u familiju i ubacite ih sami.Tako sam ja uradio.
Kako to da izvedem preko app u telefonu ili preko kompa ?
 
Nazad
Vrh Dno