Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Presao i ja bez problema sa Argentine na Tursku i taman promenio glavni mail.
Kako da dodam clanove na YT a da nije preko sms poruke i broja tel da li moze preko njihove mail adrese i kako ?
 
Idi na sajt i tu imaš opciju dodavanja mejl adrese.Na tel.imas samo opciju dodavanja broja tel.
 
Izvalio sam, samo sam im u imeniku dodao mail adresu i tako sam poslao preko maila.
Ali sada mi se javlja problem koji nisam imao preko Argentine, poslao sam im pozivnice ali im izbacuje da nisu u istoj zemlji kao osoba koja im je poslala pozivnicu.
 
I region isti da vam je podešen u app.
 
Ja sam tražio da mi pošalju mejlove i lozinke i tako ih ubacio.
 
Istekao mi je youtube premium preko Argentine 15. februara. Ne uspevam da ukinem pretplatu, nudi mi samo da je obnovim...što ne bi bio problem da mogu izabrati Tursku ili neku drugu zemlju (izbacuje mi da usluga nije dostupna). Šta mi je činiti?
 

Prilozi

  • 62C7B33B-49E8-4C2B-971C-98638DF0A83C.png
    62C7B33B-49E8-4C2B-971C-98638DF0A83C.png
    146.5 KB · Pregleda: 82
  • D4633DC6-0817-471C-B654-013C16FC0DAA.png
    D4633DC6-0817-471C-B654-013C16FC0DAA.png
    228.8 KB · Pregleda: 37
  • 4AD8459F-1D03-4638-A390-7C3E235476A4.jpeg
    4AD8459F-1D03-4638-A390-7C3E235476A4.jpeg
    44.2 KB · Pregleda: 84
Ja sam se zeznuo da otkažem pre isteka 18.2. i kad sam zatvorio način plaćanja stigao mi ovaj mejl.Zato sam morao da otvorim nov profil.Sta znaci ,uopšte,ovaj mejl?Kao mogu da mi ugase profil?Danas mi je prekinut Premium preko ARG i vratio se na staro.A na drugom mejlu imam turski nalog.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230218_232814_Gmail.jpg
    Screenshot_20230218_232814_Gmail.jpg
    74.3 KB · Pregleda: 82
Ja sam se zeznuo da otkažem pre isteka 18.2. i kad sam zatvorio način plaćanja stigao mi ovaj mejl.Zato sam morao da otvorim nov profil.Sta znaci ,uopšte,ovaj mejl?Kao mogu da mi ugase profil?Danas mi je prekinut Premium preko ARG i vratio se na staro.A na drugom mejlu imam turski nalog.
Zašto si brisao profil plaćanja? Na Google nalogu možeš imati vise profila plaćanja istovremeno. Ja imam ARG, BiH, TR, DE na istom Google nalogu.
 
Ne znam ni ja brate.Svakako sam ubacio istu karticu na drugi mejl gde je sad YT Premium.
 
Ja evo vec par godina. Samo sam 1 menjao karticu kad mi istekla.
Meni do sada normalno radili indijci, nisam niti menjao kartice niti istucu uskoro, ali jednostavno kaze "Current payment method could not be processed." Kada izaberem karticu samo beli ekran i vrti....Kakav smor, do sada je sve radilo kako treba, i to vec godinama
 
Ne valja vam VPN veza. Promenite VPN. Ja sam uspeo sa ExpressVPN-om.
 
Evo info za migraciju ko je imao aktivnu pretplatu preko cigaučosa...
Ja sam ovo radio na Androidu sve i koristio sam Chrome.
Ne mora da se čeka da istekne pretplata, idete samo deactivate trenutnu pretplatu(bez vpn).
1: Skinite VPN.lat aplikaciju i upalite vpn na Tursku(ja sam Instanbul prvi server), ulogujete se u inkognito na youtube, idete buy individual(29 lira), popunite polje za karticu, meni nije trazilo ni adresu.
2: Kada prodje i pise da ste aktivirali, idete samo na upgrade plan to family(59 lira) i to je to.
 
Pitanje u vezi YouTube Musica, je li i vama prikazuje turske pjesme i prijedloge? I može li se to ukloniti?
94DB5FBA-9BFF-41F6-8054-C49BF0085903.png
 
moze, promenis drzavu
 
Nije mi jasno sad, iscitao sam par zadnjih strana, istice mi ARG 27.02. Jel da deaktiviram premium pre toga ili sacekam da istekne pre prelaska na tursku?
 
Otkazi pretplatu prije isteka, upali VPN za TR i predji na Turkiye
 
Opet mi nije jasno kako dodati ljude u family na TUR nalog?
Pošaljem invite sebi za drugi Gmail nalog i sa VPN i bez VPN izbaci "not in same country". Na tom nalogu su mi playlists, history.
VPN Cyberghost sad promenio sa individual na family. Prvo sam morao otkazati individual pa onda mi ponudilo da da platim family.
 
Opet mi nije jasno kako dodati ljude u family na TUR nalog?
Pošaljem invite sebi za drugi Gmail nalog i sa VPN i bez VPN izbaci "not in same country". Na tom nalogu su mi playlists, history.
VPN Cyberghost sad promenio sa individual na family. Prvo sam morao otkazati individual pa onda mi ponudilo da da platim family.
nakon prijave isključiš vpn i vratiš lokaciju yt naloga na Srbiju i trebalo bi da radi bez problema..
 
Neće bar ne na telefonu.
Moram probati na PC ili ukućane ubaciti u family
Ovaj moj drugi Gmail je na Srbiju, dal tu treba prebaciti na TUR, UK ne znam vise ni sam
lokacija tvog naloga mora da se podudara sa lokacijama "family" uređaja.. znači tek po isključenju vpn-a i vraćanja lokacije na Srbiju pošalji zahteve.. ja nisam imao problema ni sa ARG ni sa TUR pretplatom..
 
Nazad
Vrh Dno