Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslednja izmena od urednika:
Upravo to sam i ja pomislio kada sam odgledao ovaj video na prethodnoj sto si postavio! I to me je u startu podsetilo na onaj film gde posle pljacke banke beze preruseni u taoce. :)

Sva ona oprema, najsavremenije naoruzanje, resursi i sve to a vestine ni u najavi.
 
Posto sam video live nas SAJ u akciji,ovo deluje .... cak nije ni smesno...
 
I meni je delovalo kao amaterska akcija, zbog toliko njih na istom ulazu, ali upadali su u vreme dok se lik molio, valjda su bili u kontaktu sa jednim od taoca koji im je javio da je to pravi trenutak.. 4 zrtve nisu posledica njihovog upada, oni su bili ubijeni kad je ovaj tek usao u prodavnicu.
 
Poslednja izmena:
Ja obozavam ovo da cujem kad krenem na posao, ne treba mi kafa, razbudi me u sekundi ovaj iritantni glas.
 
"ти не би имао му*а ни да купиш калаш данас а камоли да га извадиш и пуцаш у ваздух ,нека слави Србенда наш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тако треба!!"
 
Takvi kao ovaj gore i zavrse u ptj/saju ;) pa posle valjaju dop i ubijaju sugradjane za 5k evra ;) Komentari ovih "cs strucnjaka sa neta" su jos bolji od klipa ;)
 
ma sve vrvi od religije kada treba da se puca
 
Ikea bookbook :d

 
ma sve vrvi od religije kada treba da se puca

Није то религија, више традиција... И ја сам пре девет месеци тако пуцао, само је повод био другачији. Обичаји и традиције...
 
Religija je tradicija, tradicija je religija, oba su odurna civilizovanom čoveku. Posebno kad je nešto tako bučno, rizično i prizemno kao što je običajno korišćenje smrtonosnog oružja.
 


Kakav sudija,ovaj je stvoren za nasu ligu.:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Anastasia Sokolova, danas.

 
Momci, ako hocete da pricate o pucnaju, nadjite se u streljani pa tamo nastavite dalje.
 
[YOUTUBE]PRI5gTjnVJc[/YOUTUBE]

NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
NECU DA IDEM U OFFTOPIC
....
 
Poslednja izmena od urednika:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno