Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


×××em ti tt
 
Poslednja izmena:
Fenomenalni su, steta sto smaraci sa reddita dominiraju svojim troll-wannabe komentarima.
 
 
Lik fazon slomio kicmu, iskidao sam se od smeha :D AHHAHA
Jos na kraju jauce, ma divota.

Evo jos malo ovih sto vole da se lome i sl.

 
Poslednja izmena:
 
Juče u ovo vreme oko 8 milke, sada evo već 13, četvrti dan...
 
Ne secam se da je bilo...


[YOUTUBE]MG-C8rpXTSI[/YOUTUBE]
 
Ja ne znam ko stoji iza Epic Rap Battles of History, ali ljudi imaju bolji flow i rime od 99% repera bukvalno

Pesma razvalila. Do sad mi je bio najbolji Edison VS Tesla, ali ovo je brutalno, i pritom neocekivano :) .

[youtube]_wYtG7aQTHA[/youtube]
 
Sad si me naterao da sve odgledam... i debelo si u pravu... odlicni su,i text i rime a bogami i pozadinska mjuza otkida...

Meni se najvise svideo epilog Steve Jobs vs Bill Gates,kao i vecina ERB,totalno neocekivan "lik" upada i resava stvar :)

 
Poslednja izmena:
Bas su fenomenalni, pritom imaju taj zajebantski fazon a ozbiljan bre rap. Kao JonlaJoie WTF Collective, trebalo je da bude zajebantska rap pesma a posle 5 godina je i dalje slusam u rap mix playlisti :D

ovi ERB lagano mogu da naprave ili jos jedan niche na foru rap-a ili da naprave ozbiljan album.

elem, kako si dodjavola odgledao "sve" .. ? ima ih jedno 60 :D

EDIT: "lik" koji upada i resava stvar u Gates vs Jobs je stvarno (arrow TM) pokidao :)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne pratim ih, samo ponekad naletim na njihove klipove, a ovaj me posteno nasmejao. :D


 
[YOUTUBE]m3FqbCa2jNY[/YOUTUBE]
 


Nek je sasrecom :D
 
I dalje je dobra riba :)

ysIFsTP.png


Vy9qlz7.png
 
Nije dobra,nego bolja.:-devil-:Ko razume,razume.;)
 
Poslednja izmena:
Oni Australijski specijalci sto rostiljaju po civilima ispadose profesionalci za ovu rulju
 
Sečen snimak na 34. sekundi kad istrčava civil ili je to bio onaj prvi policajac što je jedini uleteo unutra. I to u trenutku kada je par njih usmerilo oružje u njega. Znaci da su ga izbušili samo tako. U svakom slučaju totalni indijanci i dobro je da nije bilo više mrtvih u friendly fire.

Evo ga ceo snimak
http://www.liveleak.com/view?i=869_1420833044

Ipak je onaj manijak istrčavao. Koga su prangijali u pozadini samo oni znaju. Gde je onaj prvi što je jedini uleteo isto tako. Svakako indijanci. Ako se već nisu zaleteli blindom/oklopnjakom kroz ona rolo vrata mogli su da u početku, dok su vrata samo par santima bila otvorena da poubacuju šok bombe a ne posle pola minuta.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno