Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
Poslednja izmena od urednika:
 
 
Не може, јер не знам одакле је.
Поставио сам да је снимак доступан само по позиву да не бих правио прегледе, ако те то брине, на туђем садржају.
Реално ЈуТјуб је једни начин да поделим овај видео (који је намењен да буде замена за .gif) , а да може да се угради у страницу на форуму (овом или неком другом). Иначе је клип енкодован VP8 кодеком у .webm формат и кад бих га претворио у .gif заузимао би 10 или више мегабајта, и кад бих га поставио у тему "занимљиве слике" страница би се учитавала много дуго.
 
Poslednja izmena:
Bas bi bila fora da autoru klipa uzurpiraju autorska prava, pa da nista ne zaradi na glupom klipu i tako ne povrati novac koji je izgubio besmislenim unistavanjem telefona.
 
Ne ulazim u motive ali telefon je vec bio unisten/iskrivljen.
Dal spada i dal ima garanciju to je dodatno pitanje.
 
Bas bi bila fora da autoru klipa uzurpiraju autorska prava, pa da nista ne zaradi na glupom klipu i tako ne povrati novac koji je izgubio besmislenim unistavanjem telefona.
Као што написах:
Поставио сам да је снимак доступан само по позиву да не бих правио прегледе, ако те то брине, на туђем садржају.
 
ja ne znam sta je programranje hteo sam da mi klip postane popularan hvala vam za 1000 wiev molim vas nemojte vise da dislajkujete
[youtube]bGOLfAQMDtY[/youtube]
 
Moze neko da mi kaze kako da iskljucim da mi YT klipovi pamte vremensku poziciju .. ? I jel to radi Firefox ili YT uopste ?

Slusam neke megamix klipove ovih dana, i svaki put kad ocu na repeat, klip odluci da sam fazon pre dva dana stiso pauzu na 23 minuta i konstantno me vrca na tu poziciju. Em glupa funkcija em ne radi kako treba.
 
ok, dosta je bilo sa ovim prasetom.
koga zanima lako ce da isprati sve njegove ostale klipove.
 
Џисусе Крајсте!!!
Какво јуне... у сваком смислу.


Обавезно прочитати коментаре на YouTube.
 
Poslednja izmena:
Cant wait :d

[youtube]VYsF6V7VBz0[/youtube]

Brate ... obicno ne kacim fail/bez mozga klipove ali me fascinira kako ova devojka/zena radi ovaj njen .. sta god fazon, vec 4-5 godina i niko normalan nece da joj kaze da je to uzasno, ispod svake granice ukusa i razuma.
 
Mozda je profi trolovanje kao ona Lana Novak, ili ed_hunter.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno