Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^He is putting it everywhere :D
 
Juce sam bas gledao tu bebu i extra su sve odradili :D Najjace je kad povraca okolo :d
 
Ovo sa bebom... dizgineš. Da je snimano po mraku, ljudi bi se onesvešćivali, 100%. :D
 
Poslednja izmena:
Meni ovo sa bebom i sa Chuckyjem nešto najbolje što sam gledao u poslednje vreme

 
Juce sam bas gledao tu bebu i extra su sve odradili :D Najjace je kad povraca okolo :d

Sto volim te sto umisle da imaju pravo ovako nesto da rade, kao i one skrivene kamere koje te loze pola sata, tipa hapsi te neki lazni pandur ili tako nesto, i na kraju kao 'hahaha, skrivena kamera, zaebancija, potaps po ramenu', sta ako si morao negde hitno da budes ili tako nesto? I ovde ruse ove slike i standove ljudima ali sve ce biti cool, kamera je tu..
 
Jbga, ja znam da bi se ja iznervirao da me tako neko loži. Shvatam šalu, ali često preteruju.
 
Ma sa bebom je OK, jos je i u okviru promocije filma, pa ima i smisla. Ovo u Brazilu je cisti 1diotizam, jer su genijalci jurili i decu sa nozem.
 
Sto volim te sto umisle da imaju pravo ovako nesto da rade, kao i one skrivene kamere koje te loze pola sata, tipa hapsi te neki lazni pandur ili tako nesto, i na kraju kao 'hahaha, skrivena kamera, zaebancija, potaps po ramenu', sta ako si morao negde hitno da budes ili tako nesto? I ovde ruse ove slike i standove ljudima ali sve ce biti cool, kamera je tu..

zato sto je vecina takvih scena napravljena u dogovoru :)
 
Ma sa bebom je OK, jos je i u okviru promocije filma, pa ima i smisla. Ovo u Brazilu je cisti 1diotizam, jer su genijalci jurili i decu sa nozem.

А па добро онда ако је за промоцију филма, не смета ова вриска. Какав је то филм онда? Овај свет прсо начисто што се тиче вредности.
 
Ja mislim da je prakticno nemoguce da je ovo prava skrivena kamera. Jako je blizu saobracaja, pa jos i sa decom kao ucesnicima.

Koja produkcija ce da rizikuje da neko npr pocne da pretrcava ulicu u strahu i podleti pod auto. Pogotovo neko dete.


A vremena su takva, gde god se okrenete su prevaranti, režiseri i nameštači. Od premestanja zgrada i hodanja po vodi, do reality programa i ovakvih gluposti. Samo pakuju i nije ih cak ni sramota. Cak i one bezazlene kanadske kapiram da su u velikoj meri namestene, i to ili da bi bile smesnije ili zato sto ne mogu da se ponasaju prema slobodnim gradjanima na odredjeni nacin.
 
U pravu si za ovo sa saobracajem, i meni je isto palo na pamet.

Kanadske su saljive i neuvredljive po zrtvu. Cak i da su neke nameste, opet su smesne i originalne. A ove sa prepadanjem ljudi, nekad stvano preteraju. Na tom klipu iznad liku ispade sve iz torbe na beton, verovatno telefon ili neki plejer.
 
А па добро онда ако је за промоцију филма, не смета ова вриска. Какав је то филм онда? Овај свет прсо начисто што се тиче вредности.

Pa ako si odgledao klip do kraja, video si i koji je i kakav je film. Plus se ovde niko nije previse uplasio, a ovo 1diotsko nocno prepadanje dece na pustoj autobuskoj stanici, gde ih Chucky juri sa nozem u rukama, svakako nije normalno.
 
GTA 5 na PC-ju navodno :D


gta5-pc-gameplay.jpg
 
Poslednja izmena:
 




 
Poslednja izmena:
^ po meni je bolji ovaj , narocito deo sa "...OOOOOOOO..." :d

[YOUTUBE]PptJMfp0M9U[/YOUTUBE]
 
Hahah macke... To me podseti na neki za rivju za G27, od macaka ne mozes da zivis :D

 
Poslednja izmena:



 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno