Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma čoveku se išlo u WC.
 
^^
Kakva koincidencija, i meni se ide u WC od njegovih filmova. Velika nužda!
 
 
Jedan koji zna da vozi... zaista odlicna tehnika po mokrom:

 
 
Poslednja izmena:
Vozac na telefonu: "Oh da bejbi, i sta si onda radila............Oh Shit" :D:D


[YOUTUBE]IUt9j-n_5Co[/YOUTUBE]
 
Turci su najgori vozaci na svetu. Period.
 
Neki Amer slap-ovao zenske gujce pa je malo naleteo na Rusa :d

 
Neverovatno koliko ickinski reaguju ameri u ovakvim situacijama, na silnim klipovima. tacno se vidi na ovom klipu sudar dva sveta - ovaj deo evrope, i murika. a ameri u konstantnoj zabludi da svakog pojedinacno brane Obamine nuklearke.
 
^ dezurni analiticar :wc:

Nisam dezurni analiticar nego sam za razliku od tebe bio u USA u par vecih gradova i znam sta pricam ;) Jedini koji ce da se pobiju u USA kao pravi muskarci su uglavnom geto crnci, italian-americans i slicno. run-of-the-mill amer bilo da je iz Kalifornije ili Njujorka ce da prosipa neke svoje stavove na sav glas i da se u*ere ko mala devojcica cim vidi frku.

a najbolje moje iskustvo sa time je bilo, kad je avion China airlines-a sleteo slicno ovako u Hong Kong:

[youtube]bKqO6gdJIz8[/youtube]

mogao si da cujes iskljucivo amere kako se oprastaju od familija, prejzuju dzisusa, proklinju osamu i slicno dok je ostali narod sedeo i cudio se njima deebilima. I nemoj mi molim te uskracivati pravo na stavove, jer ti garantujem, zivotom, glavom na panju, da bi drasticno promenio svoj "EU stav i ljudska prava" i ideje o rasizmu/nacionalizmu kad bi proveo tri dana u Majamiju, naprimer.
 
ma nema potrebe, vec sam promenio sve stavove, cim si mi ti objasnio
 
Dajte coveku medalju za generalizaciju i zakljucajte temu :d.
 
...
mogao si da cujes iskljucivo amere kako se oprastaju od familija, prejzuju dzisusa, proklinju osamu i slicno dok je ostali narod sedeo i cudio se njima deebilima. I nemoj mi molim te uskracivati pravo na stavove, jer ti garantujem, zivotom, glavom na panju, da bi drasticno promenio svoj "EU stav i ljudska prava" i ideje o rasizmu/nacionalizmu kad bi proveo tri dana u Majamiju, naprimer.

^ JAT Airways/Air Serbia, svaki let gde ima jačih turbulencija uz obavezan aplauz prilikom sletanja :wall:

Nisi u pravu.
 
@Jericho
Extra mu je ta masinka :d Ima li podataka za koliko ce da se prodaje? :D



Edit:

 
Poslednja izmena:


a_few_things_that_are_just_seconds_from_disaster_photos35.gif
 
da li se jos nekome desava da mu embeded klipove suzava na kvadrat sa crnim straftama po strani?
 
^^ Ufff jbt najezio sam se :zgran:
 
Ja se sinoć stresoh što nisam dobro pogledao levo-desno dok sam prolazio na zeleno! Efektivna reklama, nema šta...
 
I ja da prokomentarišem, vrhunska reklama, stresao sam se na kraju.
 
 
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno