Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ako nekome treba kod sa 1000 din popusta na dodatnu opremu u yettelu neka se javi. Važi do 25.06.

Screenshot_20230610_142638.jpg
 
A da vratis koju stranicu unazad,stalno se pise o tome..??Sve gotovani,upadnu u temu i odmah da pitaju sta ih zanima,nece ni pretragu da koriste niti da citaju unazad temu!
 
A gde i kako se to moze dobiti? U poslovnici ili poziv call centru?

proveri tačan datum isteka svoje trenutne utovorne obaveze. Prvi dan nakon isteka svrati u bilo koju jetel radnju i oodnesi zahtev za prenos broja ali uz obaveznu napomenu da ti broj u jetelu bude na pripejd dopuni.

Kad ti se broj prenese, bitno je da puna dva dana bude na pripejd dopuni a trećeg dana ti se učitava promo da pređeš na bilo koji Total paket bez uređaja uz 50 % popusta
 
A da vratis koju stranicu unazad,stalno se pise o tome..??Sve gotovani,upadnu u temu i odmah da pitaju sta ih zanima,nece ni pretragu da koriste niti da citaju unazad temu!
Nemam vremena zemljače.

proveri tačan datum isteka svoje trenutne utovorne obaveze. Prvi dan nakon isteka svrati u bilo koju jetel radnju i oodnesi zahtev za prenos broja ali uz obaveznu napomenu da ti broj u jetelu bude na pripejd dopuni.

Kad ti se broj prenese, bitno je da puna dva dana bude na pripejd dopuni a trećeg dana ti se učitava promo da pređeš na bilo koji Total paket bez uređaja uz 50 % popusta
Hvala na pravom i brzom odgovoru!
 
Da li neko ima kod za popust na nsport/nselelection? Hvala
 
Imam ogreban 19.5. Pise aktiviran,ne znam da li bi valjalo.
 
Zvao call centar, da dignu tiket službi za brigu o korisnicima, da me nazovu oko produžetka ugovora. Kaže devojka pa ne može pod ugovorom ste. Rekoh ističe za 2 ned, neka pozovu, imam 50% neka daju isto pa da to rešimo. Ali vi ste sad imali taj popust, neće dati opet. Rekoh, već dva ugovora je 50%, neka zovu da se dogovorimo. I ona ubelezila. Čekam poziv... Verovatno u pon, pa da vidimo šta kažu.
Pozvali su, pitali da li me zanima telefon ili nešto drugo. Ja rekao total 40 sa 50%. Odmah je bio odgovor da može. Standardno što ide uz paket, taj 1gb u roamingu mesečno je ok, 200gb prvih 12mes trenutna promocija i da me upozore da "sjajan spoj" sa mobi bankom više nije aktuelan, to će mi biti isključeno. Rekoh sve odgovora. Poslali sms, odgovorio i odmah je sve aktivirano. Bukvalno za 2 min gotovo. Mislim da je ovo odlična ponuda za manje od 1600 din mesecno.
 
Ne postoji bolja ponuda nigde u okruzenju i okolnim zemljama..Za 12-13 evra mesecno flat minuti i poruke,i ovoliki internet..Uzeti u obzir i internet za zapadni balkan,plus 1gb roming interneta..Ne racunam po 10gb neta za premijum aplikacije jer kod 99% korisnika ne skida taj internet vec iz paketa..Jedino po pitanju interneta bolje u Italiji.. 😊
 
Ne postoji bolja ponuda nigde u okruzenju i okolnim zemljama..Za 12-13 evra mesecno flat minuti i poruke,i ovoliki internet..Uzeti u obzir i internet za zapadni balkan,plus 1gb roming interneta..Ne racunam po 10gb neta za premijum aplikacije jer kod 99% korisnika ne skida taj internet vec iz paketa..Jedino po pitanju interneta bolje u Italiji.. 😊

Ponuda u aplikaciji - Total Data za 1824 Din - 100GB interneta i 2GB u roamingu. Jedina uslovno mana je što se nepotrošeni internet saobraćaj ne prenosi u naredna tri meseca (kao npr Total 40).
 

Prilozi

  • Screenshot_20230617_004452_rs.telenor.mymenu.jpg
    Screenshot_20230617_004452_rs.telenor.mymenu.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 68
Jeste bolje total data, ali s obzirom da ne potrosim više od 10gb mesečno, nije bilo smisla da uzmem to... Pogotovo sto se prenosi nepotroseno. Mada, ako se ukaže potreba mislim da moze da se promeni i da ostane benefit 50%. Bar je tako bilo ranije.
 
Jeste bolje total data, ali s obzirom da ne potrosim više od 10gb mesečno, nije bilo smisla da uzmem to... Pogotovo sto se prenosi nepotroseno. Mada, ako se ukaže potreba mislim da moze da se promeni i da ostane benefit 50%. Bar je tako bilo ranije.

Ja sam upravo zbog toga i dalje na Total 10 - više mi ne treba ma koliko jeftino bilo 😂. Sa 50% je uvek moglo da se tokom ugovora paket menja na skuplji.
 
Samo na one pakete koje ti ponudi aplikacija, ne mozes da predjes na koji hoces i da ti ostane 50% Ja zvao za suprugin broj pre neki dan, hteo sam da je prebacim na neki vec paket gde ima neogranicene minute, trenutno je na go data+ 2020 ali ne dozvoljavaju, moze samo na total data+ 3224din koji je ponudjen u aplikaciji al joj je to mnogo... Kad bi presla na neki drugi izgubila bi promociju od 50%
 
Ја сам својевремено прелазио и на пакет који ми није нудила апликација. Тражи да те зову ови за бригу о корисницима...
 
Tacno tako, sad sam se setio da su nam i prilikom obnove ugovora rekli da mogu da menjam paket sa zadrzavanjem promocije od 50%. Tako da cu ponovo da ih kontaktiram...
 
Jel ima neko bebakids popust? Dajem eplanetu i 1000 din, dodatne opreme...
 
Imam ja od 2.6. Ne znam jel to jos valja.
 
Yettel Petak - nelogican "poklon" za broj koji je na pripejdu
i postoji ponuda -50% tokom 24 meseca ako se predje
na postpejd.

nelogicnost.jpg


Dobra ponuda za Total 40

letnji_total40.jpg
 
  • Like
Reagovanja: M J
Danas sam dobio ePlaneta promo kod - popust do 60% na proizvode iz letnjeg asortimana (važi do 29. juna). Ako nekome treba neka se javi.
 
Da li i dalje ima akcija, ako se prenese broj prvo na pripejd da se dobije ponuda za postpejd sa 50% popusta?

Danas mi istice ugovor pa sam mislio da sutra odem do Telenora da podnesem zahtev
 
uvek postoji promo 50 % za bilo koji Total ili Go paket bez uređaja.
Samo sutra napomeni prilikom zahteva prenosa da broj u jetelu obavezno bude na pripejd dopuni.
Sad čak imaš i letnju promociju 5 puta više neta u prvoj polovini ugovora ( za Total 10 i sve Go pakete je 2x više neta )
Total 10 ispadne 1225 din / Total 20 = 1425 din / Total 40 = 1575 din / Total Data = 1975 din
 
Danas komsa dobio Go data 15GB + 15GB prvih 12 meseca on zadovoljan ,Neznam samo dal se prenosi GB
 

Prilozi

  • viber_slika_2023-06-26_22-28-52-861.jpg
    viber_slika_2023-06-26_22-28-52-861.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 73
Nazad
Vrh Dno