Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja ih i dalje zovem Telenor, ponekad se ispravim, pa kažem Jetel. A moj matori ih i dalje zove Mobtel. Ponekad se ispravi, pa kaže Telenor.

Ako opet promene ime, prelazim u VIP ili Telekom, oh, wait!
 


:p ko je mator, zna.

Arapima samo 25% (i to ne samo u Srbiji)


Jaooo kako da zaboravimo (mi matori) zaštitna lica Mobiklika. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Sestre DnD su reklamirale pre paid 063, a zaštitno lice Mobtel post paida je bila Ana (valjda) Karić. Jedina iz porodice Karić koja je bila lepa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ako se sećaš ovog spota - fazon razmišljaš o pisanju testamenta 😂 :cool:

Bilo je to vreme - GSM bazne stanice povezane ISDN PRI žičanim interfejsima, ukupno 500 BS za celu GSM mrežu, 200 dinara kredita na 10 dana, a imaš 70-ak SMS poruka za taj novac i možda 20 minuta razgovora :D
 
sms je bio besplatan u pocetku koliko se secam.. kasnije je moglo da se salje besplatno sa siemens s35 (i slicnih) telefona, prekine se slanje kad pisamce 2,5x preleti preko ekrana, poruka ipak ode ali se ne naplati 🤣 a bio je tu i zion sms (ako se tako zvala java aplikacija) za slanje besplatnog sms-a (naplacivalo se oko ~10 para samo za prenos podataka 🤣🤣
 
Ako se sećaš ovog spota - fazon razmišljaš o pisanju testamenta 😂 :cool:
Jeste mi palo na pamet neki dan. Ali sam kasnije zaboravio o čemu sam razmišljao.
sms je bio besplatan u pocetku koliko se secam.. kasnije je moglo da se salje besplatno sa siemens s35 (i slicnih) telefona, prekine se slanje kad pisamce 2,5x preleti preko ekrana, poruka ipak ode ali se ne naplati 🤣 a bio je tu i zion sms (ako se tako zvala java aplikacija) za slanje besplatnog sms-a (naplacivalo se oko ~10 para samo za prenos podataka 🤣🤣
I čuveno slanje 10ak besplatnih sms-ova preko web servisa.

iiiii odosmo u off.
 
da li vam radi yettel aplikacija? meni kaze "ups, doslo je do greske"...
 
Isto.
 
Jutros je aplikacija imala problem, evo sad proradila i odmah mi poslala zahtev za 50%

Tako da jos ima tih akcija ako nekog interesuje
 
Yettel je prsko skroz !
Internet katastrofalno loš, mreža, signal se i koprca nekako..
 
Jao bre više, kako bih voleo da Karić otkupi celo poslovanje srpskog jetela i da povrati svoj brend BK telekom, tj. MobTel da se dovede cela firma u red i da opet bude stari dobar kvalitet.
Čoveče ni MobTel a ni Telenor nisu ovoliko problema imali za sve godine poslovanja koliko Jetel sad ima za ovo kratko vreme od kako ih je PPF kupio.
Pakao od hipernet TV-a i ne računam ovde.
 
Meni lepo radi app.

Slucajno sam video ovo. Sta ovo znaci? Ja ovo nisam aktivirao nikad, jer nisam isao van zemlje dugo vremena.

Screenshot_20230707-162112.pngScreenshot_20230707-162117.png
 
Meni lepo radi app.

Slucajno sam video ovo. Sta ovo znaci? Ja ovo nisam aktivirao nikad, jer nisam isao van zemlje dugo vremena.

Pogledajte prilog 395783Pogledajte prilog 395784

Uz Total 10 ja imam besplatnu "Internet roaming tarifu neograničeno 20". Ova tarifa omogućava da potrošiš do 20MB dnevno u roamingu, čak i ako ne uzmeš roaming dodatak. Ovo sprečava reklamacije sa trickle-charge situacija a kao npr sa aGPS.

Proveri sa call centrom ako je taj paket zapravo naplaćen.

Evo ga screenshot mog paketa:

Screenshot_20230707_173119_rs.telenor.mymenu.jpg
 
nista nije naplaceno, to je samo tarifa po kojoj ce se tarifirati eventualni roming saobracaj ako ga bude, i ogranicava te da ne napravis prevelik racun slucajno..
 
Ovo sprečava reklamacije sa trickle-charge situacija a kao npr sa aGPS.
To je fora kako su balvani iz Vipa uvek klepali ljude sa tim sitnim povezivanjem na internet i pored toga sto je sve iskljuceno...Stvarno su bili indijanci,mnogi ljudi su isli i sudili se i nista nisu mogli uraditi,morali da plate na kraju..
 
Videcu sa njima.

Uz Total 10 ja imam besplatnu "Internet roaming tarifu neograničeno 20". Ova tarifa omogućava da potrošiš do 20MB dnevno u roamingu, čak i ako ne uzmeš roaming dodatak. Ovo sprečava reklamacije sa trickle-charge situacija a kao npr sa aGPS.

Proveri sa call centrom ako je taj paket zapravo naplaćen.

Evo ga screenshot mog paketa:

Pogledajte prilog 395788

nista nije naplaceno, to je samo tarifa po kojoj ce se tarifirati eventualni roming saobracaj ako ga bude, i ogranicava te da ne napravis prevelik racun slucajno..
Hvala vam. Pozdrav. 🙂🍻
 
Yettel još uvek ima i onaj problem, koji vuku od Telenor, možda i Mobtel-a, sa 1kb roaming saobraćaja, pa zato imaju onaj start od, recimo, 100kb za 5 dinara koji je Telenor uveo jednog trenutka. Na to se niko ne žali. Meni se poslednji put desilo prošlog septembra.

Ranije se na listingu prijavljivalo kao pokušaj prijema MMS poruke. Sada samo piše data.
 
1MB = 1DIN - Grčka.

Ili tako ili dodatak :)
 
U Total 40 tarifi, ovaj 1GB u romingu, jel to mesecno ili za celo trajanje ugovorne obaveze?
 
dobro jutro

pre nekih skoro godinu dana sam uzeo tarifu u yettelu na onu foru sa 50% popustom, medjutim stalno gubim signal u mom mestu i nema nikakve poente koristiti njihovu karticu, dok a1 ima pun signal.

kako raskinuti ugovor bez da placam penale, negde sam procitao da ne platim racun 3 meseca, oni skroz iskljuce broj, kasnije samo platim ta 3 meseca i to je to? da li je to istina?
 
Naravno da nije. Ako je pre SKORO godinu dana, onda ti je isplativije da platis penale od pocetka ugovorne obaveze nego da placas penale do kraja UO.
 
Naravno da nije. Ako je pre SKORO godinu dana, onda ti je isplativije da platis penale od pocetka ugovorne obaveze nego da placas penale do kraja UO.
E hvala na brzom odgovoru.

A reci mi, ako bih sada otisao do poslovnice, yettel mi momentalno prekida ugovor jel tako i ja dobijam ukupnu cifru koju treba da platim, a da li moram da je platim odmah sada ili mogu pocetkom avgusta recimo?
 
Pa dogovoris se s njima kad hoces da te odseku, oni ti daju cifru i platis. To je to samo koliko ce te zavlaciti,ne znam. Mislim da je rok 15 dana najvise.
 
Pisi reklamaciju, reci da ne radi, nema signala, uzimaju ti pare a ne valja .. traži da to reše.
Pošto se neće sigurno baviti time, možda kao opciju ponude raskid bez penala, jer oni ne mogu da pruže uslugu koju naplaćuju.
Ali prvo mejl, lepo, formalno. Reklamacija korisnika. Napisi kako mesecima ne radi ... ne pominji raskid odmah...
 
Vrh Dno