Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pomešani su post i prepaid digitalni servisi na sajtu i to je loše.
Međutim kada se uđe u pojedinačno svaki i detaljno pročita onda postane sve jasno.
 
Deluje mi OK ono sto je darko1290 obrazlozio.
 
Poslednja izmena:
Danas sam pričao sa operatorom na Twiteru, prva ponuda koju sam dobio je 20% popusta na pretplatu :) odgovorio sam da mi je to malo, naveo šta mi konkretno treba i za koliko novaca, ali im je već isteklo radno vreme tako da pregovore nastavljamo (valjda) tek nakon praznika.
 
Danas sam pričao sa operatorom na Twiteru, prva ponuda koju sam dobio je 20% popusta na pretplatu :) odgovorio sam da mi je to malo, naveo šta mi konkretno treba i za koliko novaca, ali im je već isteklo radno vreme tako da pregovore nastavljamo (valjda) tek nakon praznika.

Za tebe cubis: prenesi i surfuj +L: 400 min u svim mrežama, 5000 min u Telenor mreži, 3000 poruka i 1GB interneta – 825 dinara (sa popustom od 50% koji moraš da dobiješ) i ako ti je malo neta pojačaš ga sa 10 Gb (surf 5 x2) 549 dinara (kartice su povezane i sabiraju se). Sve ukupno 1374 dinara.
 
Za tebe cubis: prenesi i surfuj +L: 400 min u svim mrežama, 5000 min u Telenor mreži, 3000 poruka i 1GB interneta – 825 dinara (sa popustom od 50% koji moraš da dobiješ) i ako ti je malo neta pojačaš ga sa 10 Gb (surf 5 x2) 549 dinara (kartice su povezane i sabiraju se). Sve ukupno 1374 dinara.

kako ovo surf 5 x2?
 
Nekome x2 a nekome (kao meni ranije) daju i x3 saobraćaja više za ugovor od 12 meseci (x3 obično ide za produženje ugovora).
Potpišeš ugovor na 12 meseci i dobiješ 10Gb umesto 5 na surfu 5.
 
Poslednja izmena:
Dobra im je to fora, ali i doplaćuje se još
 
Ne može Telenor više da se kombinuje sa 50% popusta.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Siguran si u to? To bi bila super kombinacija, planirao sam kao krajnju opciju da tražim Prenesi Play+ XL sa 50% i da plaćam dodatak 3Gb. Ovo tvoje je drastično bolje.

EDIT: SAMO DA PROVERIM.

Imao sam telefon sa 2 kartice, izvinjavam se.
 
Poslednja izmena:
Jeste Telenor više ali se tada surf 5 nije doplaćivao. Ali nije ni mogao da se kombinuje sa popustom od 50% kao što Darko kaže.
Moja greška.
 
Poslednja izmena:
Ne moze da se aktivira Telenor vise ako imas 50% popust na voice paketu. Mora biti ili standardni popust od 20% ili 30% popusta uz telefon preko TB.

Lepo pise da je uslov:
3. Da nema aktivnu nijednu od navedenih promocija ni na postpejd ni na internet paketu:
Promociju koja obezbezbeđuje popust na mesečnu pretplatu na 12 ili 24 meseca, osim u slučaju promocije koja korisnicima nudi 20% popusta na pretplatu.
Promociju Telenor Kombo.
 
Poslednja izmena:
Onaj predlog za Cubisa je dobar za onoga ko ima telefon sa 2 kartice.
 
Da, mora dual SIM i ima smisla samo ako se sigurno dobija dupli saobraćaj za 12 meseci ug obaveze.

Ako ne, onda mu je bolje ono što je on sam rekao. 50% na paket i onda neki dodatak.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Neeeeeee :) Već sam u glavi složio ovu kombinaciju, kako sad da ostanem bez nje :)
Samo da proverim, jedini način da se poveže količina interneta u standardnom postpaid paketu i internet paketu je preko Telenor više?
Imam telefon sa dve kartice, ali u njemu je i službena kartica koju ne mogu da sklonim.
 
Da, samo uz Telenor više se povezuje.
Dupli net na Surf je moguć posle 6 meseci korišćenja i uz ugovor na 12 meseci.
U opciji Telenor više ti dodatni (duplirani) GB se ne mogu koristiti na obe kartice u okviru Telenor više, već samo na Surf kartici.
 
Poslednja izmena:
Da, samo uz Telenor više se povezuje.
Dupli net na Surf je moguć posle 6 meseci korišćenja i uz ugovor na 12 meseci.

Meni su dupli net ponudili odmah uz ugovor od 12 meseci a posle 12 meseci su mi dali x3 za novo produženje. Znam još dosta osoba kojima je ponuđeno isto ovo.
 
Ok, verovatno su menjali onda. Ja sam uzeo samo par dana nakon što su ponudili (Mart '14 ili '15) i onda nije moglo odmah.
 
Gde na sajtu piše da se odnosi na postpaid i prepaid? Pošto ja nalazim drugačije:

POSTPAID

https://www.telenor.rs/sr/privatni/usluge/tarifni-dodaci/digitalni-servisi

FB, Twitter i WA ne mogu zasebno da se uzmu već samo kao dodatak Društvene mreže.

PREPAID

https://www.telenor.rs/sr/privatni/usluge/tarifni-dodaci/pripejd/digitalni-servisi

FB, Twitter i WA se uzimaju zasebno. Dodatak Društvene mreže ne postoji.

Sačekaćemo sutra da vidimo ali mislim da će biti tako kako su mi rekli tj da se promene odnose samo na prepaid i to verovatno zbog uvođenja 2 digitalna servisa besplatno.
Najbolje bi bilo da u društvene mreže ubace fb, Twitter i Instagram a da postoji dodatak za viber koji već postoji i dodatak za wa sa sve pozivima i porukama.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Odobriše tako i meni 50% za nastavak na 2 god... nego, gde i kad nestade opcija promene paketa u aplikaciji? Sad mora u poslovnicu za te stvari? Izračunah da mi je bolje da svučem jedan broj na minimalu, a za drugi da uzmem duplo jači paket, nego ovaj trenutni kombo koji imam, ali im ne rekoh pri razgovoru jer mi ne bi odobrili na oba broja. :D Kad sad vidim, nema više opcije da se menjaju paketi kroz app.

PS. Ajde, preživeh nekako 'cenjkanje' za tih 50% sa radnicom iz korisničkog servisa, ali osim toga, ponovo identičnu stvar rade - na kojoj adresi ste u četvrtak? Ne znam, znam na kojoj adresi sam u petak, da li može kurir da dođe tada? Može, nema problema. Naravno, zove me kurir u četvrtak... u petak - standardno, ni pismo ni razglednica, čistim spletom okolnosti sam u ponedeljak ponovo bio kod istog klijenta kada se javi kurir ponovo. Počinjem da se ježim kada mi pomenu kurire i slanje bilo čega...
 
Poslednja izmena:
Mozes online da menjas pakete na skuplje, a ako hoces da predjes na jeftinije, onda moras u poslovnicu.
 
Da li jos neko ima problem sa aplikacijom? Meni izbacuje odjutros pretplatu 1750 din za Play+L paket, a ja imam popust 50% i treba da stoji 876 din.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Posle 3. doci ce sve na svoje. Meni na primer jos ne pise nista. Stoji prazno polje.
 
Vrh Dno