Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li jos neko ima problem sa aplikacijom? Meni izbacuje odjutros pretplatu 1750 din za Play+L paket, a ja imam popust 50% i treba da stoji 876 din.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока

Kod mene je sve normalno... isto 50% Play+L , stoji mi 875din...
 
I kod mene isto sa 25% popusta pise pretplata

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zašto i za pravna lica nisu namestili to oko stanja kao za fizička ?
 
Čekajte, zar se saobraćaj i minuti koji ostanu neiskorišćeni ne poništavaju nakon 3 meseca? Govorim o Play +L paketu?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Poništavaju se samo oni stariji od 3 meseca.
Npr. ukoliko u paketu standardno imaš 200 minuta, možeš da imaš preneseno max. 600 minuta.
 
Ne, imaš 3+1(tekući) mesec u stvari, tako da u slučaju tih 200min maksimalno možeš da skupiš 800min.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izvinjavam se, promaklo mi je ono "preneseno" da si napisao :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Danas sam nastavio prepisku sa Twiter operaterom, ponudila mi je da napravimo kombinaciju za Telenor više i učini mi se interesantnom varijanta o kojoj smo i juče pričali: Prenesi Play+M (ona mi ponudila Prenesi i Surfuj+ M koji jeste jeftiniji i ima više minuta, ali nema digitalne servise) sa 20% popusta na pretplatu, da se iskombinuje sa Surf+ 5 internet paketom. Time dođem na 1080din(paket) + 599din(Surf+5) što mi je ok, ali onda vidim da se za Telenor više sa Surf+5 plaća dodatno 150din.

Onda sam smislio sledeću varijantu: Prenesi Play+M i Surf+15. Tu bi cena bila 1080 + 1099, za šta bih dobio 300min i 23.7Gb mesečno :) Štaviše, uz Surf+15 mogu da uzmem i modem za dž, što bi mi u neku ruku podiglo mobilnost a mogao bi i ćerci da puštam YT crtane preko tableta, dok smo u kolima :)
Koji od ovih modema bi bio najbolji izbor: https://www.telenor.rs/webshop/sr/P...=subsidy&brands=all&group=all&orderBy=telenor
 
Jeli ti nije ponudila duplu količinu interneta uz ugovor na Surf paketu?
Ja bih uzeo onaj Huawei 4G MIFI ...
 
Nije mi još ponudila ništa konkretno, samo je pomenula tu mogućnost ali sam posle toga bio van dometa pa nismo nastavili konverzaciju. Sad ću da joj pišem pismo :)

I meni se taj Huawei učinio najboljim na prvu loptu, moram pročačkati po netu kako se puni ta njegova interna baterija, može li preko USB-a.
 
Pa uvek "slucajno" taj mesec ne naplate kako treba, nego punu cenu. Moras se zaliti, i gledaj za dalje, ako nisi vec trazio 50% opet.
 
Pa uvek "slucajno" taj mesec ne naplate kako treba, nego punu cenu. Moras se zaliti, i gledaj za dalje, ako nisi vec trazio 50% opet.
Zamisli kazu da je promocija trajala 24 meseca i da posto ugovorna obaveza traje do 29.05. u ovom mesecu nece biti obracunat popust. A vec sam trazila popust da se nastavi i jos mi nisu odgovorili.

Edit: Poslali su mi mail da ce me zvati u roku od 3 dana da se dogovorimo sto se tice novog ugovora.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
@alfa
Bez dezinformacija..

Nije to greska, naplate oni kako bi trebalo jer su 24 pretplate bile po 50%.
 
Poslednja izmena:
Recimo, sa te strane nemam zamerke - meni istog dana kad se vratio kurir sa potpisanim dokumentima (24.04) prepoloviše ukupno zaduženje u aplikaciji i poslali poruku da mi je aktiviran popust.
 
Pa uvek "slucajno" taj mesec ne naplate kako treba, nego punu cenu. Moras se zaliti, i gledaj za dalje, ako nisi vec trazio 50% opet.



Zamisli kazu da je promocija trajala 24 meseca i da posto ugovorna obaveza traje do 29.05. u ovom mesecu nece biti obracunat popust. A vec sam trazila popust da se nastavi i jos mi nisu odgovorili.

Edit: Poslali su mi mail da ce me zvati u roku od 3 dana da se dogovorimo sto se tice novog ugovora.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
@alfaunits
Obracas joj je u muskom rodu.
"kolacic" je zensko.
 
Recimo, sa te strane nemam zamerke - meni istog dana kad se vratio kurir sa potpisanim dokumentima (24.04) prepoloviše ukupno zaduženje u aplikaciji i poslali poruku da mi je aktiviran popust.
Sad ako mi odobre popust od 50% hoce li mi prepoloviti racun za maj?

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Po svoj prilici - trebalo bi. Kao što je Septimus napisao, a i iz mog iskustva (odobren popust 24.04, ceo april je prepolovljen) proizilazi upravo to - mesec kad ti odobre popust odmah ceo prepolove, ali zato onaj u kojem ističe popust ide ceo po full ceni. 24 meseca okruglo.
 
Sad ako mi odobre popust od 50% hoce li mi prepoloviti racun za maj?

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока

Hoće, meni je 18.3 isticala ugovorna obaveza a imao sam 25% na pretplatu tada. 6.3 potpisujem novu ugovornu obavezu, ovaj put sa 50% popusta. Ceo mart mesec mi je računat sa 50% popusta na pretplatu.
 
opet im ne radi aktivacima imessage... bednici
 
Ako sam danas potpisao aneks i sad je stigao sms sa potvrdom toga kada kreće da teče zvanično, još ništa nije ažurirano u aplikaciji?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Sacekaj dan-dva da se lepo slegne. Ja sam morao oper da aktiviram sve digitalne servise


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Meni su upravo u ovom računu naplatili dostavu sim kartice i ako sim karticu nikada nisam menjao ,i umesto pretplate od 1350 stavili 1450. Dobro pazite na aprilske račune.
 
Rekose u naredna tri dana ce pozvati da se dogovorimo oko novog ugovora i nema ih jos da zovu, videcemo do kraja dana [emoji19]

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno