Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Izbor je pao na: Pixel Experience, LOS 15.1, LOS 16, CrDroid. Koji od ovih je da kazemo najstabilniji a da je opet solidan i sa okej baterijom? Hvala na odgovoru.
 
Izbor je pao na: Pixel Experience, LOS 15.1, LOS 16, CrDroid. Koji od ovih je da kazemo najstabilniji a da je opet solidan i sa okej baterijom? Hvala na odgovoru.

Ja Los 16 odmah izbacujem. Ova 3 su svi dobri ali oreo verzije. Prednost dajem CrDroidu zbog mnoštva finih podešavanja.
 
Izbor je pao na: Pixel Experience, LOS 15.1, LOS 16, CrDroid. Koji od ovih je da kazemo najstabilniji a da je opet solidan i sa okej baterijom? Hvala na odgovoru.
CrDroid Oreo koristim vec neko vreme, msm da je pravi izbor. Pie mi ipak jos uvek nije fluidan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel probao neko https://androidfilehost.com/?fid=11410963190603865694
Havoc-OS-v2.0-20181203-Stable
Pita verzija ali začuđujuće stabilna. Evo drugi dan bez i jednog problema. Obično su mi dosadašnje pie verzije nakon 2-3 sata korišćenja pokazivale manu, kod ove ništa. Franco r13 umesto stock kernela.
 
Poslednja izmena:
Ja planirao ali nisam još uvek. Pišu na Telegramu da ne unofficial čak i bolji.
 
Koji unofficial po redu? :D
Meni je to prenatrpan ROM.
Los14.1 sa poslednjim zvanicnim update-om, april 2018, ne menjam, nemam potrebe.

Nista mi vise ni ne treba, sve sto mi treba radi i sto je najbitnije baterija kao sto se vidi iz prilozenog i posle godinu i kusur se jos drzi.
Ima na xda čist LOS14.1 sa novim security patch-om.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Još se niko nije javio sa utiscima.

Nemaju vremena indijci, poludeli [emoji28] . Mi A1 sa Pie nadogradnjom dobio Dual 4G VoLTE, a ima isti SoC kao RN4. Sad se spremaju da cimaju Xiaomi, pa čak i Abhisheka, da se ubaci podrška, zapravo odradi firmware novi. Ludnica [emoji3] .
 
Veoma sam zadovoljan telefonom (note 4x), ali nedavno sam razbio zastitno staklo (koje nije prekrivali ceo ekran) i nisam oduševljen zadnjom maskom (bezbojna silikonska). Tragajući za novom zastitom na KP vidim bezbroj ponuda za staklo i masku, meni je inače ovo prvi "tanki" fon pa nemam neka iskustva.

Zato molim iskusnije da daju konkretne predloge kako bi ovaj fantastičan telefon imao istu takvu zaštitu.
 
Još se niko nije javio sa utiscima.

Nemaju vremena indijci, poludeli [emoji28] . Mi A1 sa Pie nadogradnjom dobio Dual 4G VoLTE, a ima isti SoC kao RN4. Sad se spremaju da cimaju Xiaomi, pa čak i Abhisheka, da se ubaci podrška, zapravo odradi firmware novi. Ludnica [emoji3] .
Sada će kukati: "Sar, Dual VoLTE wen? Ples gib dual sar"

Čovek je dao telefon ocu. Ludi su ako počnu da ga spamuju. Bolje da traže update firmware-a od Xiaomi-a.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Isprobao sam taj advanced los...brzinski..na promenu wallpaper-a zaboo..cini mi se da je fluidniji official..bateriju mi pojeo za pola sata cackanja..i tu smo zavrsili saradnju

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Verovatno, ali ko će se snaći u moru ponuda za staklo i masku.... Ako je zabranjeno ovde "reklamirati", pustite mi na poruku konkretne predloge sa kp.
 
Ako neko moze da preporuci link sa alija gde uzeti drugi ekran ili neki servis u Bgu koji se time bavi. Hvala.
58ee5ec3202191e55ebfed8e14d92234.jpg
31f9c17e12a2cc168de391b59e1443e4.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
hahaha... :)

ne, drugari uzimali, samo se setih da imam info za dobre zamenske :)
 
Hvala. Jel su možda sami menjali ekrane ili u servisu, posto vidim da uglavnom šalju i alat uz ekran, pa ne znam koliko je komplikovano?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Hvala. Jel su možda sami menjali ekrane ili u servisu, posto vidim da uglavnom šalju i alat uz ekran, pa ne znam koliko je komplikovano?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Ja sam uzeo ekran od jednog kolege (crkla mu maticna pa je prodao u delove) sa foruma i lako smo zamenili. Nije uopste komplikovano, samo ti treba alat i da zapamtis kako je bilo da vratis sve na svoje mesto. [emoji846] Mada imas i tutorijal na YT pa pustis na kompu i lagano.
 
Vrh Dno