Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Probao par puta, isto...i cini mi se malo labav kontakt.
Odneo u jedan servis na Vozdovcu pa cekam sad da strucnjaci iztestiraju telefon...
Javljam novosti.

Ima li neko pojma sta bi sa MIUI 8, nestu su pomerali opet ?
 
Dobio sam update v 8010 LHMMIDG da li je neko isto dobio i kakav je update osim sto je miui 8
 
Evo sad nadjoh na netu da je danas izasao global stabile update miui 8 i za nas telefon i sada lepo izgleda i ima dosta novih stvari jedino ne znam kako je sa rutovanjem mozda bi trebao da skinem rom pa inastaliram preko twrp
 
kako je pre izasao stable miui 8 a dev nije?
xiaomi.eu_multi_HMNote2_V8.0.1.0.LHMCNDG_v8-5.0

meni jako cudno..ko proba neka javi kako je ;)
 
Poslednja izmena:
U pravu si izvini....ja sam na 18.8.6 i nisam ni izvalio
 
Mala nedoumica, stigao miui 8 stabile i instalirao bih ga ali ako to uradim preko updatera izbrisace mi root i twrp. Da li mogu da skinem taj update file preimenujem ga u update.zip i instaliram preko twrp ili moram da negde skinem recovery.zip i da ga onda ubacim i tako sacuvam roor.Citao sam da twrp 3 ima mogucnost da koristi ota update ali ne znam kako
 
Ne ide tako!

Skines fajl stavis ga u root, instaliras iz twrp, zatim fixiras permisije i odradis root, pa tek zatim radis system reboot.
I sve ce da ostane kako je bilo.

btw, odakle vi to skidate, ja vidim da ovde ima samo developer verzija miui 8, global stable ne vidim?
http://en.miui.com/download-274.html
 
Poslednja izmena:
Dobio sam preko update aplikacije posto vec imam global stable rom a onda sam ga prvo skinuo na karticu. Nasao sam i direktno na jednom od sajtova link za miui 8
 
a da li ce se meni pojaviti da direktno preuzmem u updater-u?imam 7.5.2.0 i ne razumem se,inace samo kliknem i cekam da zavrsi
 
Ja imam global stable pa nemam apdejt, a nema ga ni na sajtu jer je izasla samo developer verzija.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Danas se pojavio global stable

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
da samo sto na sajtu pise da je MIUI 7 :-devil-: greska verovatno (a možda i nije)

Author: MIUI Official TeamVersion: V8.0.1.0.LHMMIDG (MIUI7) Size: 1.1G

http://en.miui.com/download-274.html
 
da samo sto na sajtu pise da je MIUI 7 :-devil-: greska verovatno (a možda i nije)

Author: MIUI Official TeamVersion: V8.0.1.0.LHMMIDG (MIUI7) Size: 1.1G

http://en.miui.com/download-274.html
Naravno da je greska miui 8 je
e46c5ac5e26b8730ab669d0224e81340.jpg



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za sad sve ok nista ne koci i sve radi.promenjen je nacin ustede baterije. Dodata opcija dual space sto moze da bude korisno. Jedino sto sam izgubio root
 
Mozes li probati radi li ti engineering mode da mijenjas mod mreze ( *#*#3646633*#*#)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kao broj bilo koji kad pozivas na telefon

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje. Trenutno sam na Global 7.1.3.0 ROM-u, da li mogu odma direktno preko updater-a da update-ujem na MIUI 8?
 
opet problem sa wi fijem.U nekom trenutku ne prepoznaje ni jedan signal,moram da restartujem da bih se povezala :/
 
Radi engineering mode ali nisam uspeo da uradima root kao sto sam uradio na miui 7. Kad instaliram twrp ne nudi instalaciju super su a nakon rrseta se vraca mi recovery. Ako neko sazna kako uraditi root na miui 8 neka postavi
 
Има ли Глобал неку предност у односу на dev xiaomi.eu верзију?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Da, i ja sam izgubio root i twrp

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Prvi problem nakon duzeg mirovanja telefon ne ukljucuje sm wifi nego moram da ga rucno iskljucim pa ukljucim i onda radi. To mi se desavalo ma jednom romu pa sam instalacijom drugog miu 7 roma resio taj problem
 
Nazad
Vrh Dno