Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Registrovao sam se zbog ove teme jer planiram da kupim ovaj tel.. U sustini pogledao sam dosta klipova i pogledao oko 20ak postova ovde i vidim da su ljudi zadovoljni. Meni samo cimanje to sto ga nisam video uzivo pa se zbog toga dvoumim.
Inace koristio sam Nexus 5 pre toga na kome je otisao wifi chip pa se zagrevao i degradirala se baterija.
Moje pitanje je da li je kamera stvarno toliko losa ko sto su je prikazali u nekim review-ima i da li bi ste mozda uzeli neki drugi tel u taj price range (do 250e)? :wave:
 
Registrovao sam se zbog ove teme jer planiram da kupim ovaj tel.. U sustini pogledao sam dosta klipova i pogledao oko 20ak postova ovde i vidim da su ljudi zadovoljni. Meni samo cimanje to sto ga nisam video uzivo pa se zbog toga dvoumim.
Inace koristio sam Nexus 5 pre toga na kome je otisao wifi chip pa se zagrevao i degradirala se baterija.
Moje pitanje je da li je kamera stvarno toliko losa ko sto su je prikazali u nekim review-ima i da li bi ste mozda uzeli neki drugi tel u taj price range (do 250e)? :wave:

Ovi ih uvoze za naše tržište i servisiraju,a servisira ga BG Elektronik,tako su mi rekli.
 
Ajd' to, meni ne bi puno smetalo, al' ti metalni retko mogu da prime obe SIM kartice i memorijsku u isto vreme.
 
Registrovao sam se zbog ove teme jer planiram da kupim ovaj tel.. U sustini pogledao sam dosta klipova i pogledao oko 20ak postova ovde i vidim da su ljudi zadovoljni. Meni samo cimanje to sto ga nisam video uzivo pa se zbog toga dvoumim.
Inace koristio sam Nexus 5 pre toga na kome je otisao wifi chip pa se zagrevao i degradirala se baterija.
Moje pitanje je da li je kamera stvarno toliko losa ko sto su je prikazali u nekim review-ima i da li bi ste mozda uzeli neki drugi tel u taj price range (do 250e)? :wave:
Ne znam kome je kamera loša, i šta očekuje od nje, ali je skroz ok, brzo fokusira, i okida u milisekundi... Slike sasvim dobre... Opcije takodje...
Sto se izgleda tiče, na dodir odličan, lagan, tanak, na izgled meni prelep, a evo i primera:
Drugarica odnela u tržni centar, na štand sa maskama i sl. da joj stave zaštitu na ekran dok joj ne stigne tempered što narucih, i naravno da nemaju za RN2, pa joj stavila neku bezveze najveću eto dok ne stigne... U svakom slucaju devojka što radi tamo se prosto oduševila telefonom...
Tako da će dobro prolaziti i kod lepšeg pola ;)
 
Slagao sam za punjac. Ovobje od drugog telefona. Xiaomi isto us plus adapter nego ne obratih paznju dosad :)
 
Meni je rn2 lepsi uživo nego na slikama.

Neko je već pitao da nije bas najbolje postavio zaštitno staklo tj ostalo vazduha u ćošku.Jel mogu da očekujem da ce to izaći nekako ili da narucujem drugo?
 
Meni je ostao 1 mehur vazduha, ali je izašao dan kasnije
 
izadje obicno taj mehur, strpite se samo par dana... ako bas ne izadje, onda preduzimajte akcije...
 
Meni se zalepilo perfektno, kao i na svakom uredjaju na kojem sam stavljao ali nakon par dana se podigla/usao vazduh na gornjem desnom uglu. Nikad video takvu pojavu ali nista za cuditi, koliko para toliko muzike
 
Registrovao sam se zbog ove teme jer planiram da kupim ovaj tel.. U sustini pogledao sam dosta klipova i pogledao oko 20ak postova ovde i vidim da su ljudi zadovoljni.:

Камера је супер и то немој да ти буде разлог за размишљање. Слике дању су одличне а у лошијим светлосним условима слабије као и код већине телефона.

Што неко рече, још је лепши уживо па се снађи где би могао да га погледаш.
 
Ne znam sto stavljate te folije na ekran, ako telefon cuvate nemate sta da brinete..a uvek mi je lepse izgledao ekran bez folije nego sa...
 
Redmi note 2 obavezno treba zastiti jer nema nista na ekranu sto bi ga zastitilo. Tempered glass pod obavezno!
 
Ja necu da stavljam nista,kad ga dobro izgrebem porucicu novi ekran 30€ i plastiku nazad 5€ zastite su dobre za ove sto menjaju cesto telefone;)
 
Jel' ima neko link za ta stakla, ne folije ?
I savet za stavljanje ?
 
Ja imam neko Makibes. Jedino su to imali tada na Geekbuyingu pa ne znam da li ima bolje. Ali je odlično, smešno je porediti sa onim mlitavim folijama.

QrccEUo.jpg

EH6sWRE.jpg

Ee9nIeW.jpg


Ima na YouTubeu dosta snimaka kako se stavlja (ne na ovaj telefon, ali princip je uvek isti).
 
Moze li samo info, koliko si platio to na geekbuying-u. Mene je nillkin 9H+ izasao nekih 6-7$, al' ga jos cekam. LP
 
Ja imam Nillkin i odlicno stoji. Stavlja se bez problema i mehurica i uopste se ne vidi da je na telefonu. Placeno oko 8 USD.
 
Jel taj Makibes i Nillkin imaju lepo isečene rupe?
Znaci da im je staklo po celom okviru, da nije useceno zbog kamere i sl. i da su rupe samo za kameru i zvučnik, a ne jedna velika za sve...
 
Moj ima tri rupe. Za kameru, zvučnik i ne znam šta je ono desno.
 
Moj ima tri rupe. Za kameru, zvučnik i ne znam šta je ono desno.
Senzor... Dobro onda je ok, mada najviše volim kad ima rupu samo za zvučnik, jer preko kamere i senzora ne mora, bar je takva kod mene na opo...
Najgore su i najeftinije one kad stave ogromnu rupetinu za sva tri...
 
za kameru ne mora, za senzor je pozeljno, ali ne mora bas... moja nema preko kamere uopste, a za zvucnik i senzor je zajednicka i to je meni ok.

koja je finta sa onim tempered glass od 1 usd na aliju?
 
Zahvaljujem na odgovoru, tu je to od 5-8$ da rade radnju kako treba. Ne znam za ove po 1$, jedino mozes uzeti par komada pa isprobati. Verovatno su teze za postavku i ne sluze svrsi kao i ove skuplje sto je na kraju i logicno koliko $ toliko i muzike. LP
 
Nazad
Vrh Dno